0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (2,387 puan) tarafından
Normalde adetim 7 gün sürer. Ama spiral taktırdım geçen ay 8. günde bitti abdest aldım. 10. günde yine birazcık geldi. Şimdi 8. gündeyim abdest aldım ama yarın oruç tutayım mı ne yapayım bilemedim. Niyet etmeden mi tutsam ne yapsam. 

3 Cevaplar

0 oy
(2,405 puan) tarafından
Yok sen niyetlen yinede olurda leke gelirse bozarsın günahı yok sonuçta lekelenmez isen de devam edersin ALLAH kabul eylesin 
(2,387 puan) tarafından
Tamam canım sağol
-Reklam-
0 oy
(7,738 puan) tarafından
Ya alakasız ama hangi spiral? Benim kanama bitmek bilmedi. Doktor da normal diyip duruyor ama hiç oruç tutmamazlık yapmadım hepsi özür diye. Allah'ım kabul etsin. Ne yapacağımı şaşırdım böyle bir durumda
(1,351 puan) tarafından
Sen başka bir doktora git istersen  çünkü doktordan doktora da fark eder Rabbim şifa versin canım
(7,738 puan) tarafından
Allah razı olsun. Peki senin spiral çıkartıldı mı? Çıkardıktan sonra düzeldi mi? Çoğu insan menepoza soktu filan demişler. Doktor hiç böyle yanlarından bahsetmedi. Eğer öyleyse çok üzülürüm
(1,351 puan) tarafından
Amin Ecmain Evet canım 5 yıllikmis süresi doldu cikarttirdim ve düzelme olmuş mesela ben normalde adet oldugum zaman ilk iki gün evden çıkamazsın çok aşırı oluyordum şimdi ise biraz düzelme olmuş önceden 10 günden fazla uzardi şimdi 8. Günde bitiyor baya bir fark var şimdilik böyle iyi gidiyor  bakalım
Menopozada soktuğunu da bilmiyordum benim doktorda hic böyle birşeyden bahsetmedi sanırım buda bünye ile alakalı bir durum
(7,738 puan) tarafından
Hayırlısı olsun ya. Korkuyorum. İnşallah kötü bir şey olmaz
(1,351 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Beyaz akıntı geldiyse adetin bitmiştir canım
(2,387 puan) tarafından
Ya geçen ay da öyle oldu bir gün bişey gelmedi ertesi gün geldi. Onun için arada kaldım
(3,730 puan) tarafından
Benim de mutlaka duş aldıktan sonra gelir canım sen abdestini al niyetlen gelirse bozarsın sahura da kalkmışsın zaten
(2,387 puan) tarafından
Evet öyle yaptım bakalım. Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 158 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
28 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayal1907 (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 146 göst.
0 oy
20 cevap 675 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde Zehra1206ay (244 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...