0 oy
579 göst.
Diğer kategorisinde (506 puan) tarafından
Merhaba kızlar. Hiç arkadaşım yok gezme sosyal hayatım yok gittiğim yerler annem ve kaynanam onun dışında evlendim diye baba tarafi akrabalarım benimle görüşmüyor anne tarafım yaşadığım şehirde değil eşimde sabah akşam çalışır çalışır dediğim dükkana gider kendi iş yeri işkolik hasta olsa ölse yine gider çalışır. arada çıkarır yemek yedirir biraz gezdirir eve getirir komşum desen yok kendim çıkmama izin vermez 3 yıllık evliyim hiç düğüne gitmedik en son gittiğim düğün kendi dugunum bi kızım var 1 yaşında bütün gün evdeyiz. Gittiğimiz tek yer kızımla market bakkal o kadar bazen parkada annem gile gidince götürüyorum tek bi yere gitmeme ixin vermiyor kavga ediyoruz değişmiyor düzelmiyor hiç bişey çok sıkıcı hayatım var napacam bilmiyorum ayrıl diyeceksiniz yapamam baba evine geri dönemem zaten evlenirken hata yaptım herkesi karşıma.aldim eşim için degmezmis onu anladım yaşama sevincim hayat ışığım umudum yok dertlesecegim kimsem yok. Ne bilim çok yalnizim. Herşey yasak. 24 yaşındayım 4.katli binamız 3 nde Suriyeliler oturuyor 

11 Cevaplar

0 oy
(6,552 puan) tarafından
Canım biraz çevre edin kendine. Komşu illaki vardır. Mesela parka götür kızını illaki çocuklar oynarken sende birileriyle kaynaşırsın. Çekingen olma. Bir de takıldığım bişey dedin izin vermiyor derken nasıl izin vermiyor kaç yaşında kadınsın cocuklusun neden izin alasın ki ? 
(6,552 puan) tarafından
Kötü bir yerse taşının o zaman oradan. Yabancı uyruklu insanlar var diye sokağa çıkmayacak mısın o ne saçma şey öyle
(506 puan) tarafından
Bahane sadece daha önceki evim Güzel bı semti yine izin vermezdi
(2,515 puan) tarafından
Kiz o adama cocugunun cocuklugunu yedirme nolms parktakiler suriyeliyse valla benim.ogkum bahcede afganli cocuklarla oynuyot 3 4 yas agizlarinda kufur falan duymadugim mazlum olduklari icin seviyorm cocuk bunlar nereli olursa olsn en fqzla bir cocuk napabilir
Anneleriyle de muhabbet etmezsn olur biter
(6,552 puan) tarafından
İzin vermemek bana aşırı iğrenç geliyor. Yani kocam bana izin vermiyorum diyemez. Peki kavga ediyor musun izin istemiyorum senden diyor musun ne bileyim yani izin vermemek nedir ya
(2,515 puan) tarafından
Bari kendisi yeterince ilgilenip vakit geciriyo mu
Oyle.olsa bile herseyin yeri ayri
Sinir koy sen bir bireysin es oldugunuz icin tamam birbirinizden sorumlusunz fakat senin sahibinde degil bu kadar ddg8l yani
-Reklam-
0 oy
(5,114 puan) tarafından
Çok erken evlenmişsin erkenden evlat sahibi olmuşsun adam ne derse onu yapmışsın.. mesela neden tek başına çıkmana izin vermiyor? Güven probleminiz mi var? Çıkmak için izin istemek de bence saçma ama sen en başta ses etmediğin için böyle olmuş..
0 oy
(2,515 puan) tarafından
Parka gidin cocuklar icin oyunevine gidin alistirmayin 

Kiziyo diye odun vermeyin en fazla napabilir 

Suan sizi sindirerek yapulacak en buyuk kotulugu yapiyo zaten 

Kutuphaneye gidin 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin 
(15,539 puan) tarafından
Kız bu dert değil mi. Bildiğin hapis hayatı yasiyo nerdeyse. Parka gitmeye izin vermemek ne demek.
(2,515 puan) tarafından
Az sorun mu kizcqgizi sindirmis cocugu bile etkiliyo
Insqn evdeki afedeesin beslegdigi can dostunu hava aldirmaya cikariyo
Bu.ne sahopluk dusuncesi bu ne kazmalk ben en odun benmki san8rdim ne odunlar varms
0 oy
(2,606 puan) tarafından
Bence bu bir boşanma sebebi değil. Neden göndermiyor çevre güzel değilse düzgün yere taşının.  Yani evlenirken konusmadiniz mi bunları 
0 oy
(15,539 puan) tarafından
Bizim mahalle de sizinki gibi bı mahalle. Ben cikiyorum da çocuğumu da parka götürüyorum. Geçen gün kendi götürdü parka çocuğu. Siz ben yokken gitmeyin parka falan dedi. Ben de oldu seni her zaman nasıl bulcaz dedim. Böyle şeylerde çok taviz verilmez. Markete gidebiliyosan parka da gidilir. Hepsi mahalle içinde neticede. Yürüyüş yapın dönün. Hem herşeyden haberi olmak zorunda değil ki. Çık gez gel. Akşam söylersin. 
0 oy
(790 puan) tarafından
Al benden de o kadar sanki aksmaa kadar iş yapmak çok bakmak köle gibi evde oturmak için evlenmişiz çok pişmanım evlendigime bakarken çalışıyordum cebimde param yer içer gezerdim şimdi ise arada dediğin gibi yemek ye geri gel bir daha aksmaa kadad iki çocukla anan ağlasın birde yetmiyor o yorgunlukla beyefendinin gönlü yap bıktım ya köleden başka birşey değil 
0 oy
(4,651 puan) tarafından

Nasıl kafa yapısı var bu adamların anlamıyorum ben. İzin vermemek ne demek. Evde Bi cocukla napabilir insan. Çok saçma 

0 oy
(590 puan) tarafından
Hangi şehirdesin canim
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kız çoğumuz anlattığın gibiyiz =) cocukluyuz evdeyiz arada parka markete gider. Yemeğe çıkarız falan. Ki biz gurbetteyiz tanıdık hiç kimse yok. En azindan maddi sıkıntın yok. Kötü şeylere bakıp şikayet etme şükür et. Eşin çalışıyor dayak yemiyorum ickici kumarci değil çocuğun sağ. Daha çok plan yap eşinle 
(506 puan) tarafından
Haklısın teşekkür ederim ❤️
0 oy
(28 puan) tarafından

Canım benim belkide bana düşmez ama fikir yürütmek istedim... Emin ol ki erkekler bizim çevremizi bizden daha iyi biliyorlar kim iyi kim kötü daha iyi anlıyorlar... eger dışarı çıkmanı istüemiyorsa demek ki var bi bildiği... şimdi Ben sana kendimi anlatayım bak hangimiz daha iyiyiz:)

18 yaşımda eşimle severek kaçtık benim ailem basqa sehirdeler bir ay sonra düğünümüz oldu ailede 3 kişiyiz kaynanam eşim ve ben... temmuzda düğünümüz oldu şubatda eşim rusyaya çalışmaya gitti hemde ben hamileyken şimdi de orada bu yılın temmuzunda bebeğimiz olacak o zaman eşim gelicek ama sora gidecek yenidən... ben de aynı senin gibiyim ama birazcık fark var bak senin bebeğin var yanında onunla teselli bula biliyorsun eşin işine gidib yine eve geliyo onu karşılama şansın var... ama ben tüm gün evde yalnız oliyorum kaynanam çalışıyo eşim yanımda değil hatta evden dışarı bile çıkmıyorum, sosyal medya desen hiç yok eşim izin vermiyo indirmeme aslında telefon bile kendimin deil kaynanamın telefonunu kullanıyorum bak sen annenlere kaynanlara markete bakkala gide biliyosun en azından yada eşinle arada da olsa dışarı çıkıyosun ama ben bunları yapamıyorum. .. gel gör ki tüm bunlara rağmen eşimi çok seviyorum. Çünkü benim için neyin iyi neyin kötü olduğunu o daha iyi bilir sen de dediklerimi düşün hayatına şükr et Vallahi diyorum... hayattan zevk almaya öyret kendini inan çok işe yarayacak ve sakın tüm bunlar için ayrılmayı düşünme lütfen... arkadaş diyorsun ya inan ben seninle arkadaş bile ola bilirim yeterki üzülme hakiketen söylüyorum... umarım dediklərimi düşünürsünn <3:)

(28 puan) tarafından
Ben de sizi ekledim şimdi favoriye... @Umutsuz_33 sizde özelden yaza bilirsiniz oradan da konuşa biliriz tabi arkadaş olmak istersen:))Ayy insanın yeni arkadaşı olunca je mutlu oluyo:))):)
(3,775 puan) tarafından
İntagramin varmı ekleselim  bnde memnum oldum :):)
(28 puan) tarafından
Hayır canım bende bir tek burası var sosyal medya eşim izin vermiyo
(28 puan) tarafından
Buranın özel yerindən mümkünmü konuşmamız
(3,775 puan) tarafından
Tmm cnm buradan konuşuruz ):)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 641 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ey (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 724 göst.