+1 oy
686 göst.
Diğer kategorisinde (254 puan) tarafından
Nasıl? Küçük bi bahçem olsun toprakla uğraşayım ekip biçeyim diyenlerden mi yoksa ben hiç uğraşamam apartman olsun temiz olsun diyenlerden mi? Benim evimin arkasında küçük bi bahçem var önceden evi sevemiyordum ama yeni yeni ekip biçtikçe güzel görünmeye başladı çocuklarımada iyi oluyor sanırım bi süre daha taşınma işini aklımdan çıkarıcam ilerdede bahçeli olsun elimiz toprağa değsin isterim apartman şehir hayatı beni boğuyor sanki sizin hayallerinizde nasıl bi ev var ❤️

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hayalimdeki evde yaşıyorum zaten havuzlu çiflik evi bahçede istediğimi ekip bilebiliyorum kızım sabah çıkıyor oynuyor dışarda  akşama kadar salıncaklar var havuz şelale var 
tarafından
Tuhaf olan sensın papatya güldüm benı.mi takip ediyorsun baya baya aktifsin diyorsun dedım bi sabah girdim bi akşam girdim dedım
Ben hiç çalışıyorum demedim işim çok dedım yapmam gereken hayvanlar temizlik düzen vs vs yanı sen yanlış aktarıyorsun ben düzeltiyorum
Çalışıyorum demek para karşılığı bir yerde çalışmaktır ben çalışmıyorum yapmam gereken işleri yapyorum hepsi bu hava kötüydü bugün dışarda iş yapmadım mesela sadece hayvanlara baktım geldim ✅✅
(2,475 puan) tarafından
Papatyacanin işi bu evinde gerginliğini atamiyor arkadaş geliyor buraya napsin
Anlamak lazım kader :D
tarafından
Yenı namaz kaldım abdestli abdestli kimsenin kalbini kırmak istemiyorum kuzum❤️❤️ Teşekkür ederim
tarafından
Tartışmayın Kızlar boşverin
tarafından
Rümeysa gel konuşalım kuzum sinirlerini bozma boşuna ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(3,519 puan) tarafından
Bahceli ev isteyiremmmm :)
(254 puan) tarafından
Nasip olur inşallah:)
(3,519 puan) tarafından
İnsallah ya
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Apartman ama gün gormus apartman :) bide beyaz mutfak dolapları ama büyük mutfak dolabı olsun :) bir tık lükse kaçıyor gibi hayalim 
(254 puan) tarafından
İnşallah olur :)
0 oy
(10,042 puan) tarafından
Onceden hep soyle olsun boyle olsun derdim. Suan tek istegim mustakil 2 oda 1 mutfak bi ev. Cocuklar bahcede oynasin cok is olmasin 
(254 puan) tarafından
Benim şuanki evi tarif etmişsin sen :))
(10,042 puan) tarafından
Valla kiymetini bil canim. Oglum o kadar sikinti cikariyorki suan eve girmemek icin hergun bi kargasa. Her firsatta koye kaciyoruz valla secimden sonra gidicez yine 10 15 gun
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Yalan değil villa istiyorm. 

Hem sıcak havuzu olsun hemde soğuk 
tarafından
Ahahhaa O nasıl oluyor kız hem sıcak havuz hem soğuk havuz
(1,408 puan) tarafından
Yalan değil dilan polat'tan gördüm hem bahçede var hemde kapalı yerde kışın orda yüzüyorlar
tarafından
Şimdi anladım kapalı ve açık havuz ahaha
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Triplex büyük havuzlu barbekü yapip ekip biçilecek bahçeli Bi ev ahh ahh :))))) 
(1,408 puan) tarafından
Memnun oldum bende rümeysa
Aslen de istanbul da misin
(1,408 puan) tarafından
İstanbul lü musun diyecektim
(8,933 puan) tarafından
Bende memnun oldum :)))) baba tarafi selanik gocmeni anne tarafi gurcistan ordu sakarya ben melez oluyorum biraz :))))) babam ve ben İstanbul kusagiyiz sadece
(1,408 puan) tarafından
Anladım kuzum valla doğulu hissetmiştim seni
(8,933 puan) tarafından
Doğu görev yerlerimdi ordan aklından kalmıştır belki Siirt Tunceli hatay görev almistim
0 oy
(119,338 puan) tarafından
amanin bahceli ev gormek istemiyorum 
(8,933 puan) tarafından
Olsun ama nefes alması yeter İstanbul gibi Bi şehirde apartman hayatı gerçekten boğuyor insanı nefes alınmıyor azcık guruktu gelse insanlar hemen kavgaya hatta cinayete hazır bahçeli evin en büyük avantajı cocuk için çok ideal koşup oynayıp park gibi kullanılması Haa zorluğu var evet sanırım insan kendinde olmayanı istiyor gel kız yer değiştirelim ben senin eve geceyim bahçe benim olsun sen gel benim apartman dairesine geç:)))))
tarafından
Kız sevda o kadar iş varsa sen nasıl bu kadar aktifsin :) ben 2 çocukla yemeğimi temizliğimi zor yapıp arada sorulara yorumlara bakıyorum
bununda aciklamasini milyon kez yaptim ben temizligumi geceden yaparim malum mustakil ev   bulasik makima yikiyo camasiri makina kurutuyo utu ayarina getiriyom.kırışık az oluyo iki bastirip utuyu bitiriyom silme toz alma geceden yaptimmi sabah kalkiyom bi kahvalti bi yemei hepsi bu fazla uyumuyorum bunyem bu sekilde alosti

yagmur apartmanda pek bama gore degil ☺️ eskisehore gidince dairemiz var ordada duramiyom ben  boyle sokak arasinda 2 kat bahcrsi olmayan bi ev istiyom bahce olmasin balkon olsun
tarafından
Kız şakayla karışık sordum tepki göstermene gerek yok milyon kez açıklama yaptıında ben görmedim dediğim gibi ben o kadar aktif değilim,  sende makina varda bizde yokmu ki sadece kurutma makinem yok o da urfanın sıcağında gerek kalmıyor  bende çoğu işimi gece yaparım ama gündüz yine aynı  ondan şaşırdım
tepki gostermedimki genelde hep soruluyo bende hep yaziyorum sizde makina yok demedimki gece yapinca gunduz ayni olmuyoki sadrce kuzey oyuncak saçıyo ortaliga araba lego falan hani oynamak amacli degol dagitmak amacli yapuyo evde toz falan olmuyo tek oyuncak daginikligi oluyo bak az once 2 cam sildim az dinleniyim.dus yapip yatcam ☺️
0 oy
(9,007 puan) tarafından

Benim hayalim biraz zengince:DBahçeli havuzlu Bir evim olsun

0 oy
(23 puan) tarafından
Müstakil olsun bahçesinde her çeşit ağaç olsun bide taze yumurta için bi kümes ekip bicilecek yer geniş geniş öyle işte Allah hayırlısını. Nasip etsin inşallah herkese gönlünden gecenin en güzelini versin 
0 oy
tarafından
Ben bahçeli evde yapamazdim herhalde. Komşuluk ortamı daha hoşuma gidiyor. Lojmanda kalıyoruz  coguyla tanışıyoruz güzel oluyor
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Küçük de olsa.bahceli ev olsun isterim. 
0 oy
tarafından
Şehirden azıcık uzakta karmaşa olmayan bahçeli tek katlı eş dost rahatça agirlayabilecegim kamelyasi ve dışarıda açık mutfaklı çocuklara oyun parkı bı sürü çiçek olan bahçeli bir ev hayalim Allah herkese nasip etsin bizede 
0 oy
(12,646 puan) tarafından
şimdı oturduğum evi satsa düşünmeden alirız geniş bahçeli müstakil

yan tarafa bi kapali cam teras mis 

satmıyor adam
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Bende hayalimdeki evdeyim. Hayalimin ceremesini çekiyorum şuan :D triplex ne temizliği bitiyor ne işi bitiyor. Ardından bahçesinde ahirim olsun isterdim hep inek bakma hayalim vardı. Şehir çocuğuyum öyle şeylere heves ederdim. Şimdi tezek atmaktan bir hal oldum :D doğal sebze meyve yetiştiriyorum. Onunda capasiydi budamasiydi o da yoruyor. Dua ederken düşünerek etmek lazım :D ama yine de binlerce kez Şükür Rabbime. Dualarimizi boş gondermiyor
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Hayalimin ötesinde bir evde yaşıyorum rabbim herkese nasip etsin çok şükür 
(2,369 puan) tarafından
Çok üzüldüm özür dilerim canım Allah sana daha güzellerini nasip etsin 3+1 kocaman banyosu var bı oda büyüklüğünde üç balkonu var oda büyüklüğünde temizliği aşırı zor kız
Merak ettim dediğin için anlatıyorum canım lagobasi koridor yarışı kocaman mutfağı var gri beyaz öyle ahşap karışık
tarafından
Rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip etsin yok canım niye özür diliyorsun ben sordum zaten:) kızım için yine yarın hastanemiz var herşeyin başı sağlık gerisi olur inşallah
(2,369 puan) tarafından
Rabbim sana en güzellerini nasip etsin edecek ben eminim sen sakın üzülme
(2,369 puan) tarafından
O güzel evladinada sağlık sıhhat versin mevlam
tarafından
Amin canım amin ❤
0 oy
tarafından

Mutfağım yeni olsun böyle yeni dolap koksun diğer yerlerin hiç önemi yok ben derler toplarım gerisini benim için mutfak çol önemli yaa çok istiyorum ama daha nasip.olmadi hayırlısı inşallah bide ufak bahçesi olsa eker bicerim elimden gelir az çok severim de uğraşmayı olur inşallah Bi gün 

Sen konuyu biliyorsun Allah'm:)amin

0 oy
(7,684 puan) tarafından
Lüks severim ben ahahah deniz manzaralı bahçeli Lüks bir villa ama temizligini ben yapmicam sndjsj tabi hayaller hayatlar djfjs
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Hayalimdeki evde yaşıyorum aparatman ama büyük bir bahçemiz var kulübemiz var barbekü var ekip biçne yeri var ve bolca meyve ağaçları ama nasip kısmet olursa eşimle hayalimiz kendi memleketimizde villa yapıp yaşamak bakalım nasip olacak mı kocam saraylarda yaşatacam  diyor hahaa gerçek olurmu bilemem 
0 oy
(531 puan) tarafından
Hayalimdeki ev büyük balkonlu manzaralı bir ev. Evimin balkonu küçük sırf o nedenle satmak istiyorum. Bahçeli evde müstakil evde yaşayamam kedilerden çok korkuyorum çünkü ama korkmuyor olsaydım bahçeli bahçesinde cardagi olan ağaçlar olan bir ev isterdim 
0 oy
tarafından
Ben hiç ev hayal etmedim içinde eşim ben bir de çocuğumuzun olduğu heryer bana güzel 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 368 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (752 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 487 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Merirem (2,463 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 470 göst.
0 oy
27 cevap 316 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Yasmin26 (540 puan) tarafından soruldu