0 oy
177 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (6,570 puan) tarafından
Sorum yukarıda kızlar 

6 Cevaplar

0 oy
(5,420 puan) tarafından
Kremleri oluyor denemekte fayda var. Bende deneyecegim
(6,570 puan) tarafından
Evet var ama pahalı uygun bişey bulsam denerim aslında
-Reklam-
0 oy
(741 puan) tarafından
Kremini kullanıyorum fayda ediyor 
(6,570 puan) tarafından
Adı ne canım  çok çeşit oluyor
(741 puan) tarafından
Aşağıya foto atıyorum
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bnm koltuk altı değil ama afedersiniz genital bölgem öyle bikini bölgesi lazer sonrası karardı
(6,570 puan) tarafından
Benimde lazer sonrası oldu evet bikini bölgemde de var
(1,465 puan) tarafından
Nasıl düzene girer acaba inşallah bilen birileri çıkar afedersin eskiden hiç öyle değildi normal tenimin rengindeydi lazere girdiğimde söyledim sonlarında alakası yok ağdadandır dedi halbuki adım kadar eminim zaten sorsan ağdası sayılı yaptım toplasan 3 5 defa ama onlar tam tersini söylüyor aksine lazer açıyormuş diye ama bn bu fikirde değilim
(6,570 puan) tarafından
Bende bu fikir de değilim çünkü hiç ağda kullanmadım banada açar dediler ama koyulaşti. Yaz geliyor sıfır kol nasıl giyivem kötü duruyor valla
(1,465 puan) tarafından
İnşallah çözümü vardır bn açik değilim kapalıyım koltuk altım bnmde öyleydi ama o düzeldi kendi kendine diğeri kaldı bn kendim rahatsız oluyorum yoksa eşimden yana falan değil
(6,570 puan) tarafından
Evet kötü bir görüntü
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Saçma gelcek ama limon bacım ağda sonrası sürüyorum hem çıkması gecikiyor hemde rengini açıyor 
(6,570 puan) tarafından
Limon duymuştum başlamam lazım
(5,914 puan) tarafından
Az biraz yakar ama gerçekten azaltıyor ve patlatıyor
(6,570 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
(2,687 puan) tarafından
Limon ve karbonat karisimi krem gibi yapip suruyolardi ama ben denemedim hic canim
(6,570 puan) tarafından
Bunu deneyeyim canım sağ ol
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Ay benim koltuk altımı ablam ağda yapcam diye yaktı kap kara olmuştu. Ben normalde banyodan çıkmadan önce ter kokusunu engellediği için karbonatla yıkarım ter kokmuyo öyle yıkayınca. Brkaç sefer sonra Karalıkta gitti şuan gayet beyaz dene derim 
(6,570 puan) tarafından
Sağ ol canım karbonatı nasıl kullanıyorwun nemliyken direkt sade karbonat mı yoksa bir karışım var mı
(514 puan) tarafından
Karbonat özel bölge içinde uygulanır mı acaba benim de kararma ile ilgili sorunum özel bölge
(2,189 puan) tarafından
Elime biraz alıp hafif ıslatıyodum direk sürüyodum ovalayarak bi kaç dk durduruyodum mesela dişimi fırçalayana kadar falan. Genital bölge içinde yapıyorum ama orda açılma olduğunu fark etmedim hep koyu malesef bende çok rahatsızım o konuda. Onun için de limon karbonat bide patates suyu iyi geliyor diyolar patates denemedim limonla karbonatı bi süre denedim sonra üşendim yapmadım
(514 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederimm
0 oy
(741 puan) tarafından

image

Bundan kullanıyorum kısa sürede gözle görülür şekilde farketti 

(2,189 puan) tarafından
Genital bölgede de işe yaradı mı bu ürün
(741 puan) tarafından
Evet yarıyor ben kullandım kısa sürede etkisini gördüm . Banyodan sonra sürüyorum
(2,189 puan) tarafından
Peki şuan hamileyim kullanabilir miyim aceba bilgin var mı
(741 puan) tarafından
Hiç bir fikrim yok . Bilen birine sormak lazım . Doktoruna sor istersen yanlış bilgilendirmek istemem

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 589 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Habibeo6 (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 604 göst.
0 oy
4 cevap 116 göst.
19 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Maral (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
9 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu