0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (2,377 puan) tarafından
kizlar bugun markete cikicaktik sadece kizima süt ile salam alicaktım neyse eşim dediki kartta fazla para yok tamam dedim geçen eşim bime gelen saç sekillendiriciden almiş begendigim icin ama ben demiştim pahali gerek yok alma diye bugunde kapıdan cikarken kızıma diyo ananada aldim şekillendirici ne gerek vardı sanki cok kullanicak diye ya birincisi hergün evdeyim kızımla ilgilenmekten akşam yataga yattigim gibi uyuya kaliyorum ikincisi bir yere çiktigimizmi varki saçımı yapıcam üçüncüsüde her zaman yaptigi sey ne gerek var oraya gidelim diyorum ne gerek var gitmeye onu alalim diyorum ne gerek var simdi almaya bende bugun o sinirle kapida esime dedim sanada gerek yok ama dedim kizdigimi anlayinca gonlumu almaya çalıştı iş işten geçti hep yaptigi sey dugune gitmek isterim ne gerek var disarda yemek yiyelim bizede değisiklik olsun diyorum ne gerek var bir pazar günümüz olur cikalim gezelim ne gerek var gercekten sıktı insanı artik bende kizdim ona konuşmuyorum sizce haksızmıyım 

3 Cevaplar

+1 oy
(119,790 puan) tarafından
bazilari gercekteb evlenip coluk cocuga karismayi haketmiyo
tarafından
++hahha aynn yaaa
tarafından
Katılıyorum. Okurken ben darlandim.
-Reklam-
0 oy
(29 puan) tarafından
Cok haklısın aynı durum bizde de mevcut merhametlidir bazen cok iyidir ben demesem bile alır hersey ama böyle benim gönlüm bişeye gitse ne gerek var anlam veremiyorum
0 oy
(8,934 puan) tarafından
O götürmüyorsa yapmıyorsa sen yap al çocuğunu süslen puslen çık dışarı dugune mi gidilecek ver cocugu sen git şu eslere bağımlı olmayın gelmezse gelmesin götürmezse götürmesin niye hayatınızı şu odunlara bağlıyorsunuz ki sen herseyi kendi başına yapmaya kalktığında Bi süre sonra o peşinde dolaşacak mesela yarın oy kullanılacak giyin süslen al çocuğunu git oyunu kullan sonra eşine biz çocuğumla yemeği disarda yiyecez de çık git bu kadar bağlı olup kaldırmayın şunların egolarini

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 371 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Yenibiri12 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 196 göst.
22 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 526 göst.
18 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,311 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 271 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde Meriim1 (170 puan) tarafından soruldu

383,055 soru

11,465,950 cevap

35,067 kullanıcı

...