0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (937 puan) tarafından
Kizlar korkutmamak için başımdan geçen hadiseyi anlatmak istemiyorum nefesi kuvvetli bildiğiniz bir hoca var mı? 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Bunu mesaj yolu ile atamadım, ınşallah cevabı aldıktan sonra gerekenleri yap, geçmiş olsun. 

Konyada olsan eşim var derim, ama İstanbul'u bilemem

tarafından
Eşim büyü çözüyor demeyelimde,şer'i rukye yapıyor diyelim, yani kuran ve sünnet ile hastaya tedavi yapıyor.
(174 puan) tarafından
Banada oyle olmuştu. Annemin dayısı seyit o bana bakmisti yemin ederim çok zordu tepkilerm elim ayağım hareket ediyordu istemsizce ağlıyordum eli kafamin üzerindeydi hissediyordum yemin ediyorum. Botle şeylere inanmazdm haci hoca falan ama gerçekten hayatımı kurtardı yoksa ben deli olucaktm
tarafından
Evet işte cin ifrit o şekillerde tepkiler veriyor okuyan öyle anlıyor olduğunu, ayetler karşısında çok zayıflar, ama ben buradan herkese tavsiyem her hoca diyenede gitmeyin bazi sözde hocalar büyüyü kuran yolu ile değil büyüyü büyü yolu ile bozuyorlar yani kafir cinlerle anlaşıp büyü bozuluyor süresi dolunca o cin tekrar hastayla uğraşıyor, malesef böyle kafir hocalarda var çünkü büyüyü büyü ile bozmak insanı kafir yapıyor
(937 puan) tarafından
Uygulayacağım Allah sizden razı olsun muvaffak olurum inşallah
tarafından
Amin ecmain külli muslimin
-Reklam-
0 oy
(809 puan) tarafından
Eyupte var mustafa hoca ama cok erken gitmen lazim cok sira var saatlerce kuyruk var sehir disindan bile geliyolar
(937 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bende bakayım
0 oy
(1,035 puan) tarafından
Ben sana numara vericem canm esenyirtta var bendede aynı olaylar vardı hamileyken de şükür şuan iyiyim,en son yanına gittim dua okudu onu bı ateşle yaktı vs canm 
(937 puan) tarafından
Olur çok sevinirim Allah razı olsun size de geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 310 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 260 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 94 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu