+1 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Sizinle paylaşmak istedim bu mutluluğu :)İkiz bebeklere hamileyimm çok şaşırarak öğrendim bugün hiç beklemiyordum hiç çünkü kendi ailemde eşimin ailesinde kimse yok ikiz getiren gerçekten rabbimin mucizesi çok şükür ilk çocuğum 3 yaşında 6 haftaligim şuan ilk hastaneye gittiğimde kesen var bidahakine gel kalbini dinleriz bugün gittim ve ikizlere hamilesin dedii :) rabbim isteyen herkese ama herkse ins veriri zorluklar beni bekliyor :) 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ohh maşallah ne güzel bende istiyordum ıkız kızım 2yaşında ıkıncıden de vazgeçtim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(55 puan) tarafından
Aminn aminn tşk ederimm
tarafından
Ahaha aynı benn☺️☺️☺️
Kızıma hamileyken hep ikiz olsa keşke diyordum. Kızım dogupta tek çocuğun bile zor olduğunu görünce ikinci yapmaktan vazgeçtim☺️☺️☺️
tarafından
Heves iste kuzum
-Reklam-
+1 oy
(119,577 puan) tarafından
aay tek yumurtami cift mu ne guzel yaa
tarafından
Tek sanırım çok benzemeyiz
tarafından
Kafam karıştı hangisi benzemiyordu kiz
(119,577 puan) tarafından
bilmem gormedimki
tarafından
Tek yumurta benziyor çift yumurta benzemeyebiliyor:)
tarafından
Çiftiz ozaman:)
0 oy
(8,404 puan) tarafından

Hayırlı olsun canım ne mutlu sana

Saglıkla al bebeklerini inşallah kucağına <3

(55 puan) tarafından
Amin aminn çok tşk ederim :)
0 oy
(26 puan) tarafından
Maşalllah♥

Bende 6haftalık hamileyim ama daha doktor randevusuna gitmedim 7ci haftayı bekleyimmi yoksa yarın bende gideyim kese görünürmü 
(55 puan) tarafından
5 haftalık gittim kese var dedi bugün gittim 6 haftalık 3 günlük dedi herşey yolunda ikizlere hamilesin dediii :)
(26 puan) tarafından
Maşallah sağlıkla doğsunlar inşallah demekki hamileliğimiz birlikte geçiçek aynı haftadayız♡♥
0 oy
tarafından
Ayyy ne güzel sağlıkla kucağına al inşallah 
0 oy
(683 puan) tarafından
Benim eşimde ikizmişti ailemde de var ikiz bana herkes ikiz çocugun olur dediler tek oldu ikinciye hamile kalırsan ikiz olur diyolar :) ay ne güzel Rabbim hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin inşallah 
0 oy
(7,782 puan) tarafından
Maşallah Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah

Sana tavsiyem kimseye deme senden uzak olsun ablam da ikizlere hamileydi bununla ilgili post açmıştım bak istersen oda herkese söyledi nazar değdi :((
(2,693 puan) tarafından
İkizlerde tekiz devam etme durumu çok var bu olağan birşey sadece nazardan olmaz nasibi yokmuş cnm allahm ferahlık versin. İkizlerin birçok risk durumu var çünkü.benim anneminde ikizdi hsrkes ozaman çok şaşırmıştı merak etmişti doğumda öğrenmişti ikiz olduğunu görmeye geldiler bütün hastane  birşey olmadı :) okuyup rahatlican herşey nasip kısmet anne karnında çocuğu görüp etmiyorlar  sonucta. Bende ikiz hamileyim ama riskleri doktorlar hep söylediği için nasibe inanıyorum ki herkese geç söyledim ama nazar için değil riskleri olduğu için.
(7,782 puan) tarafından
Tabi öyle nasip ama nazar deveyi kazana insanı mezara koyar demişler
(2,693 puan) tarafından
Yok yahu ikiz hamileyim diyince hemen olunseydi hicbir ikiz yasamazdi herşey Allah'ın takdiri ile olur daha yüzü görülmemiş bebeğin neyi ile hastalancak ölcek hem ikiz hamilelikte zor ikiz bebekte bunda nazar olacak ne var ki
Hayatta kimse kimseyi cekemiyor öyle olsa hepimiz huzursuz mutsuz olması lazımdi okuyacağız kendimizi gerisi takdiri ilahi
Namaz abdest inancımız yok ise koruma kalkanların daha çok kaybediyoruz ama yine de ölüm ve doğum takdir ilahi o yazılmışsa belki nazar belki hastalık olacak maalesef
0 oy
(758 puan) tarafından
Guzel şeyleri kimseye söylemeyin bence hayırlı olsun sağlıkla alın kucağınıza 
0 oy
(712 puan) tarafından

Yaa ne güzel maşallah. Inşallah çok güzel bi hamilelik geçirirsin. Sağlıkla da kucağına alırsın <3

Bende çok isterim ikiz çocuğa hamile kalmayı nasip bakalım ☺

0 oy
(89 puan) tarafından
Kız gözün aydın benimde iki oğlum var biri 3 yasında biri 6 yasında şuan 5 aylık hamileyim ikiz çift yumurta ikizlerine bende duyunca şok oldum kızlarım olacak nasibinde varmış demeki iki oğlandan sonra 2 kızım oluyor benimkiler çift yumurta ikizleri benzemiyorlar asla birbirlerine doktor demişti
0 oy
(209 puan) tarafından
Maşallah Allah saglikla kucağına almayı nasip etsin hep tek yumurta ikizlerim olsun istedim 3 çocuğum var bakması zor olmasına rağmen hala ikizlerim olmasını çok istiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 129 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Prenses2 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 661 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 285 göst.