0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,835 puan) tarafından
Merhaba hanımlar bir aydır diyetteyim baya kilo verdim ama sezaryen göbeği gitmiyor ya nefret ediyorum zayıfladığım için göbeğım sarkmış sizinde öyle mi  lestli yapıyorum ama yinede gitmiyor toparlanmıyor kalp ameliyatı oluğum için ağır hareketlar yapamıyorum göğüs kafesim çok ağrıyor sabaha kadar uyuyamıyorum korsede taytta aldım oda pek etkili olmadı sizinde benimki gibi yoksa gittimi göbek 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Arzem kuşum senın fızıgın gayettt guzelll nıye boyle bır sorun yaptınnn kafanda 
(2,835 puan) tarafından
Gözdem ya takıntı haline getirdim geçen sene korunma iğnesi yaptım yapmaz olaydım hormonlarımı alt üst etti yedikçe yedim koz doymuyordum sonra bir dur dedim kendime 86 kilodan 78 kilota düştüm  göbeğim çok kötü ya bildiğin yaşlı göbeği gibi sarkmış hiçbirşey yakışmıyor nasıl gider bilmiyorum valla cnm zayıf çıtı pıtı kadınlara çok imreniyorum
-Reklam-
0 oy
(7,368 puan) tarafından
Ayyy benimde göbek varya sanki hamile gibi kaldı ://
(2,835 puan) tarafından
Hamilelik halim daha güzeldi vallahi şimdi sarkmış toparlanma olmadı hiç nasıl geçer hiç bilmiyorum
(7,368 puan) tarafından
Bende bilmiyirum vala korseler bı halta yaramadı diyet vs yapsam kilo vericem iyice zayiflicam daha kötü olcak
(2,835 puan) tarafından
Zayıf mısın cnm.Benim kilom var 86 kilodan 78 kiloya düştüm daha da vericem hedefim 60 daha kötü olmaz inşallah ya
(7,368 puan) tarafından
58 canım görüp gorebilecegim en yüksek kilo dayım :D
0 oy
(8 puan) tarafından
Doğumda 100 kiloyu geçtim. Sonra 92 ye düştüm bende 2 aydır diyetteyim 82 kilo oldum ama göbeğim dediğin gibi var ve sarkık. Sadece yürüyüş yapabiliyorum arada cocukla .Bekarken bu kiloda daha azdı göbeğim. Sıkı bir spor toparlar sanki ama ona da vakit bulmak zor 
(2,835 puan) tarafından
Benim vaktim var ama yapamıyorum maalesef açık kalp ameliyatı oldum iki sene önce yapımca çok kötü ağrım oluyor lestlie de pek işe yaramıyor göbek için
(8 puan) tarafından
Öyle yürüyüş gibi o da etki etmiyor ama ben kilolu hallerime bakınca en azından eskisi kadar kötü değilim diyorum öyle olmaktansa. Ama tabi tesettürlü olduğum için belli olmuyor pek
0 oy
tarafından
40 kiloyum sezeryan göbeğim var :(
(618 puan) tarafından
Nasıl 40 bildiğimiz 40 mi seni ufacık esinti götürür kız amman keşke bende biraz versem
(2,835 puan) tarafından
Ben sadece kilolu olanlarda göbek kalıyor sanıyorudm valla çok şaşırdım cnm eğer vaktin veya sağlığın müsaitse göbek egzersizleriyle geçer
tarafından
Valla bildiğin 40 hjhjhjhj 41 bile değil ocakta yaptım doğumu bu saatten sonra fayda eder mi
(2,835 puan) tarafından
Benim kız 22  aylık oldu hahaha etki eder cnm
tarafından
Ne gibi egzersizler yaptın peki

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 253 göst.
24 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mryftma (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 244 göst.
12 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
0 oy
6 cevap 235 göst.

382,089 soru

11,439,486 cevap

35,008 kullanıcı

...