0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Beni gerçekten kırdı sürekli annesinin tarafını tuttu. Yatağımı ayirmama rağmen afedersiniz özür dilerim zorla yatağıma girip zorla dokunuyor bana?

14 Cevaplar

+1 oy
(4,781 puan) tarafından
Maddi de manevide cok zor zamanlar atlattik tek ayakta tutan sevgimiz oldu zamanla duzelir 
tarafından
Bende o sevgi azaldi
(4,781 puan) tarafından
onun icin bu kadar zorlaniyorsun zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç kere kırıldım kaç kere affettim 
tarafından
Bende kırılıyorum hep beş dakika sonra barisiyorum. Bu sefer çok kirildim
0 oy
(6,523 puan) tarafından
Zorla nasıl oluyor yaa 
tarafından
Bildiğin zorla
(6,523 puan) tarafından
İstemiyorum desen zor bir durum yani
0 oy
(12,798 puan) tarafından
ben uzatmam bi sorun olunca oturur konuşur  anlatırım normal devam ederim. Hiç bi zaman yatak ayırmadım hiç sevmem oyle
(4,177 puan) tarafından
Kuzum ama arada büyük bir şey var demek ki bu kadın bunu yapmış ve yapmasına rağmen gelip zorla dokunan adama bence az bile yapmış iğrenç bir şey ya kocası diye bunu kendinde nasıl hak görür
(12,798 puan) tarafından
bazisı gerçekten hay.van oluyor tamam erkek biraz odun olur ama o kadarı artık ne bileyim
(4,177 puan) tarafından
Bak başka Bi yorumda annesi için beni dövdü yazmış hem şiddet var hem kadını dövüyor hem de gece gelip zorla beraber oluyo pislik ya az bile yapıyor bu kadın ona yanında durmaması lazım bence
(12,798 puan) tarafından
aa olayın o boyutunu bilmiyordum oyle hayat mi olur şiddet affedilecek şey değil
(997 puan) tarafından
Bu kırılmak değil o zaman yani bizlerde kavga ediyoruz eşlerimizle ama arada dövme muhabbeti ve zorla sahip olma muhabbeti var işler değişir o zaman
0 oy
tarafından
Sizinki bir durum yok ama Şu an bizimde aramızda anlaşamama durumu var bir konu hakkında. Konuşmuyorum söylediği hiç birşeye cevap vermiyorum. Yemek yaptığımda filan sadece ona yapıyorum ne istiyorsun diyorum sadece ben de yanında çocuğu besliyorum sen neden yemiyorsun dediğinde de yeteri kadar tokum ben diyip odaya geçiyorum. Yatakları ayırmadım ayırmayı da hiç düşünmüyorum. Ama tabi sizin durum çok farklı. Bizim ki çok basit bir sebep 
tarafından
Beni annesi yüzünden dovdu
(784 puan) tarafından
Sizi dövmüş ve sizinle zorla ilişkiye giren birine nasıl davranacağınızı bize mi soruyorsunuz..cok üzülüyorum bu durumdaki kadınlara..eminim yaşınız da küçüktür
tarafından
Dövdüğü an bütün herşey biter. O kadar büyük değil.
0 oy
(2,203 puan) tarafından
Kırılırsam konuşurum. Neyse sorunum bu zamana kadar konuşarak çözdüm. Kavgayla bir yere varamayacağımıxı ikimiz de çok iyi biliriz. Tabi bu konuşma meselesi karşındaki insana da bağlı. Ama bir şey beni çok üzer ve kırarsa eşimle konuşur tepkimi koyarım. Senin eşin nasıl bir kafada ne demek zorla dokunmak ne kadar ayıp hatasını telafi edip gönlünü alacağına bu tarz hareketler çok ayıp. Benim kayınvalidem her zaman eşime önce karın der. Onu üzme yıpratma der. Kendi çok kötü şeyler yaşadığından bizim yaşamamızdan da endişe eder. Eşim de bu durumların içinde yer aldığı için ne yapıp yapmaması gerektiğini bilir. Hayat bazı insanları maalesef daha çocukken olgunlaştırıyor. Eşim de onlardan biri. 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yatak ayırmak evliliği bitirir tavır alacağınıza karşılıklı konuşarak çözüm bulun ben kırılınca sessizleşirim ama hayatımdaki düzen aynı devam eder yemek ütü çamaşır normalde ne yaptığım varsa işte akşamları pek yanında oturmam mutfakta oyalanırım yada yatak odasında dolap düzenlerim sonra yavaşça unuturum unutmuş gibi yaparım 
0 oy
(13,900 puan) tarafından
Sozlu tartışma olduysa uzatma ama diğer türlüyse biraz burnu sürtsun 
tarafından
Bana vurdu
0 oy
(486 puan) tarafından
Genelde suratimi asarım ama yine yemeğimi cayimi vs yaparım yani. Sadece çok sık konuşmam susarım zaten de eşim hemen anlar konuşarak hallederiz 
0 oy
(759 puan) tarafından
Eşime düşman gibi davranıyorum oda kuduruyor ama asla bana zorla dokunmaz bende dokundurtmam
0 oy
(6,918 puan) tarafından
 Senin  yasamın sen da iyi bilirsin   aşırı bir kırgınlık olmadı  olsada biz konuşarak halletme taraftarıyız ama kusde olsam asla ayrı yatmadım 
(6,918 puan) tarafından
Eminim benden küçüksün dür çocuğunu mutsuz olan bir annemı yoksa neşe saçan annemi ister  Yannis  düşünme hayatının direksiyonu ele gecır
(151 puan) tarafından
22 yaşındayım
(151 puan) tarafından
Bilmiyorum ama insan bazen doğru kararları yaşı gittikçe veriyor belki yaşımın verdigi bir mantikla yasiyorum ama insan çoğu zaman ne yapacağını bilmiyor birde bizim toplumumuzda elalem ne der olayı var bilmiyorum ki ama tekrarı olursa annem bu sefer sana birakmam bu işi dedi zaten
(6,918 puan) tarafından
Çok değil 23 te şunu diceksiniz vallahi ben salakmışım     demekki da vaktı gelmemiş  gıtmenın
(151 puan) tarafından
Gittim daha Eylül ayında kapıya dayandı gecenin yarısı tüm komşuya rezil etti sonra ertesi gün geldi  yalvardı yakardı düzelteceğim herşeyi duzeltcem diye 1 ay sonra yine vurdu
0 oy
(10,598 puan) tarafından
1 sene trip at kus zerre umrunda olmaz yemin ederim öl önünde asla bakmaz 
(151 puan) tarafından
Aynısından bendede var
0 oy
(151 puan) tarafından
Kaç yaşındasınız bizde tam tersi ben ne kadar küs kırgın olsamda yatak ayırmam bende şiddet gördüm ve ailesindende nefret ediyotum
tarafından
27 yaşındayim
(151 puan) tarafından
Bende 22 yaşındayım ben yatak ayırmam ama eşim ayirir o benden daha çok küser kari kılıklı hatalida olsa küser
0 oy
(1,538 puan) tarafından

Gerçek anlamda hiç kırılmadım kırılsam da gıdıklıyo gülme krizine giriyom:D

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 1,166 göst.
+1 oy
22 cevap 479 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ada3 (2,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 189 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ada3 (2,290 puan) tarafından soruldu