0 oy
416 göst.
Aile kategorisinde (719 puan) tarafından
Kızlar bilenler biliyor ben zehirlendim yeni hastaneden geldim boğazım ciğerlerim çok ağrıyor eşim de kaynanamın gürümcemin yanında bana dedi kalk çay yap bize bende vala ben yapamıyorum dedim bana diyor inşalah kanser vurur şans ve kaynnamla beraber bana tavır almışlar 

15 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Eşin insan değil vicdansız Allah merhamet versin 
(719 puan) tarafından
Vala artık sinirden ağrıdan ağlıyorum
(7,447 puan) tarafından
Kıyamam ya :( kaynanan falan bişey demedi mi
(719 puan) tarafından
Yok o kaynanam bana nasılsin bile demesi ve oğluna diyor bir çaydır yapması nedir ki diyecektim madem o kadar biliyorsan kalk yap yine neyse dedi
(7,447 puan) tarafından
Yani mutfağın yerini biliyor sonuçta bak benim ki ayda yılda bir gelir hasta vs bir sürü sıkıntısı var bana der ki kızım yardım edeyim kimseye benim için gelin dedirtmez kendi de demez sen gelin değilsin benim kızımsın der..❤️ Allah hem eşine hem kaynana vicdan versin
-Reklam-
0 oy
(719 puan) tarafından
Post üste ciksin 
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Eş mi ? 

Eş dediğin hastalıkta sağlıkta yanında olur anlayışlı bir şekilde bu ana kuzusu anacı hizmet bekleyen beklediğini bulamayınca pislik yapan bir LEŞ
(719 puan) tarafından
Allah onu kahretsin
0 oy
(269 puan) tarafından
Kusura bakma kocan tam bir ö.kü.zmüş
(719 puan) tarafından
****** işte ben açıdan dayanamıyorum
0 oy
(531 puan) tarafından
Yuh hiç vicdanı yok beddua döner dolaşır kendini bulur kaynananla ikisi emin ol perişan ölürler kocan sana o lafı dediği için kaynanamda onu gazladigi için 
(719 puan) tarafından
Ben ikisini de rabime havele ediyorum neyseki ikisi şuan benimle kusler
(531 puan) tarafından
Bide küsüyorlar mi ilgi görmesi gereken senken Allah insanlara akıl fikir versin
0 oy
(6,919 puan) tarafından
   Geçmiş olsun      böyle insanlar  nasıl evlât büyütür eşine merhamet duymayan evlada  duyarmmı  kadın'a eşe saygıyı verirmi zor    böyle öküz gibi evlâtları          hemcinslerim büyütüyor nıye sâdece  a gelin oldukları için
(719 puan) tarafından
Sağol yok vala merhamet doymaz
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Bedduasi haksiz yereyse kendine doner bilmiyo mu andaval
0 oy
tarafından
NEeeeeeeeee böyle oldum direkt
(719 puan) tarafından
Bende öyle oldum ve şuan kus benimle kunuşmuyir
tarafından
Sen kus konuşma
0 oy
(3,780 puan) tarafından
Geçen böbrek verme postuna herkes benim eşim verir yazmış. 15 yıllık hemşirelik hayatımda çok nadir bir erkeğin hasta kadını nazlayıp şefkat gösterdiğini gördüm. Erkek böbreğimi veririm der ama kadın zehirlenmiş ölümden dönmüş keyfinin yanında kadına beddua ediyor. Atalarımız boşuna dememiş erkeğin 2 kaşığı varsa birini kıracaksın diye. Acımayacaksın. 
(719 puan) tarafından
Çok çok haklısın
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Oncelikle allah sana sifa versin.sonra da o eş bozuntusuna sıfa versin cunku insanligi ve merhameti cok yara bere icinde.hicmi belli etmiyo boyleleri kendini ya nasil gizliyolar bu iclerindeki yoksun şerefi.yani diyemiyorum birsey denecek cok  sey olmasina ragmen.allah cocuklarimizi korusun böylelerinden.
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Bosver canım bedduası kendini bulur senin sağlığın önemli durumun nedir bir sıkıntı yok inşallah daha iyi misin?? 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Keşke yaksaydin şunları çayla 
0 oy
(369 puan) tarafından
ayy canim ben seni çok merak ettim ya çok geçmiş olsun iyimisin

esinde kansızlık varmi acaba 

Ben tanımıyorum seni sadece diğer postunu gordum 
tanımadığım halde
burda merak ettim
(719 puan) tarafından
Sağol Allah  razı olsun serum vurdular hava verdiler boğazım ciğerlerim çok ağrıyor düzgün  nefes alamıyorum iyi değilim eşimin ayrı tribini çekiyorum
0 oy
(1,165 puan) tarafından

Allah o kocana vicdan versin vicdan :angry:

(719 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Bişey deyip imtihan olmak istemiyorum ama senin kardeşinde kalktı bunların kızınımı aldı. Allah göstermesin yapın diye de demiyorum ama hiç mi çekinmiyorlar kızlarıda senin babanın evinde

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 317 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Tanszuuu (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 215 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 359 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde Nare88 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 170 göst.