0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (573 puan) tarafından

image

Kızlar dün bu ayakkabıyı aldım oğluma oğlumda Eve geldik geleli hiç çıkarmadı ayağından yesin diye eline karpuz vermiştim ayakkabısına dökülmüş hemen sildim ama çıkmadı internette çamaşır suyu diyor ama emin olamadım ne yapayım sizce makineye atsam çıkar mı 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Diş macunu ile fırcala. Ama beyaz diş macunu
(573 puan) tarafından
Tamam canım bi deneyeyim
-Reklam-
0 oy
(9,021 puan) tarafından
Makinede mahvolur. Çamaşır suyu daha az zarar verir
(573 puan) tarafından
Kuşak çubuğu ile yaptım çamaşır suyu hiç zarar vermedi lekeyi çıkarttı çamaşır suyu sürdüğüm yerleri yıkadım mis gibi oldu
0 oy
(6,467 puan) tarafından
Beyaz ayakkabı temizliyiciler var
0 oy
(10,114 puan) tarafından
Kiz cif dok bi beze azda camasir suyu damlat ben hep oyle temizlerim boyle ayakkabilari
0 oy
(6,831 puan) tarafından
bu biraz zor canim inanırmisin bende ogluma yeni almistim kucuktu ozaman boyle beyazdi cocuk bi kustu dısarda ayakkabi kirmızi oldu kackez yikadim cikmadi
(573 puan) tarafından
Kulak çubuğu ile leke olan yerlere çamaşır suyu kullandım ace yoğun çamaşır suyu çok güzel çıkardı canım ardından çamaşır suyu sürdüğüm yerleri suyla yıkayıp kuruladım
Bende sabahtan beri cif diş macunu ayakkabı temizleyici kullandım ama fayda etmedi şimdi tertemiz oldu
0 oy
(9,043 puan) tarafından
Cif ve diş fırçası ile temizlenir
0 oy
(320 puan) tarafından
Beyaz ayakkabı boyası var FLO da onlardan alın 
(573 puan) tarafından
Dün ayakkabı yanında önerdiler bizde aldık ama maalesef lekeyi kapatamadı bile
(320 puan) tarafından
Ya bende de var beyaz ayakkabı silip boyuyorum yeni gibi oluyor biraz bastırın boya gelmiyor hemen
0 oy
(1,719 puan) tarafından
Asperox sarı güç beyaz ayakkabı da iyi oluyor deniyor ama hiç denemedim ben deniyebilirsin istersen.
(573 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım kulak çubuğu ile leke olan yerlere çamaşır suyu sürdüm ancak öyle geçti sonra da çamaşır suyu sürdüğüm yerleri suyla yıkayıp kuruladım mis gibi oldu sabah beri bütün temizleyicileri kullandım
(1,719 puan) tarafından
Geçtiyse iyi bari canım.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Alisimm (2,360 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 342 göst.
7 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
18 cevap 632 göst.
7 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu

382,165 soru

11,442,354 cevap

35,012 kullanıcı

...