0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (499 puan) tarafından
Merhaba hanımlar burda çok çok yeniyim 1 kızım var 2. Ye hamileyim kabullenememistim istenmeyen bir gebelikte ama şimdi kabullendim sezeryan olduğu için kabullenemedim bu arada şuan 55 kiloyum 2. Sezeryandandan sonrada bu kiloda olurmuyum acaba gebelikte sağlıklı beslenmek için kilo alımının zayıf olması için neler yaptınız 

Asıl soruya gelelim çocuklarınızın adı nedir 

16 Cevaplar

0 oy
(1,198 puan) tarafından
Kızımın ki İkra 

Oğlumun ki de Gökalp 
(499 puan) tarafından
Allah bağışlasın kuzucuklari
(1,198 puan) tarafından
Aminn canım tüm çocuklarımızı :)
(6,235 puan) tarafından
Benimde büyük kızım ikranur:)
-Reklam-
0 oy
(9,661 puan) tarafından
53 kiloyla gebe kaldım 69 ile girdim 3 aylık olacağız kilom 63 malesef daha fazla veremiyorum kızlarımın adı Öykü Mina ve Defne 
(499 puan) tarafından
Ben ilk gebeligimde 55 le hamile kaldım doğuma girdiğimde 61 kg dum şuan yine 55 e düştüm ama yine hamile olduğumu öğrendim
(9,661 puan) tarafından
Ay düştüysen ne güzel ben 37 ile hamile kalmıştım ilkte 64 ile doğuma girdim geri 53e düştüm malesef 47  olmadu
0 oy
(2,719 puan) tarafından

Bir oğlum var Alp Kutay :)

(499 puan) tarafından
Allah bağışlasın
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Oğlum var Ömer aras
(499 puan) tarafından
Aras ismini çok duyuyorum eğer oğlum olursa Aras listede
(6,919 puan) tarafından
Ben ömer çok istedim eşimde aras ekledi
0 oy
(703 puan) tarafından
Kızımın adı Su  canım kıloyu cok takmamak gerek saglıklı beslenme kâfi
(499 puan) tarafından
Evet takmıyorum aslında kayınvalidem inat 2. Yi doğur görürüm seni dedi bu lafın altında kalmamaliyim şuanda zayıfım aslında yani kilo olacağımı söyledi
(703 puan) tarafından
kılo alacaksın tabıkı dogum yapacaksın emzıreceksın ıcımden cocuk buyuyup cıkacak normalı bu zaten bunun :D kaynanan dedı dıye saglıgına yada bebegın den vazgecme beslenmene dıkkat et zararlı seyler yeme yeterlı dogum sonrası spor ve dogumda gıden kılolarla beraber bıkac aya toparlarsın zaten
(499 puan) tarafından
Aslında ilk gebeligimde istediğim kiloya indim ama kaynanam ısrarla kilo alacağımı sanıyor beni sinir ediyor
(703 puan) tarafından
sende ınatlasma ıyıce gaza gelıp bır halt yaptıgını sanmasın umursamaz davran ıkımızde saglıklı olalım da kılo falan umrumda degıl alınır verılır de geç bırakır ınadına konusmayı sen sınır oldukca ustune gelır s*lak mıdır nedır 2. toruna sevınecegıne oturup senın kılo u mu dusunuyor ona ne sen kılo alsan ne kazanacak yada kaybedecek ya ne degısık ınsanlar
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Her vucut farklidir kilo.almaya aliskinsa gebelikle ilgisi olmuyir pek.ben 2 kez sezeryan oldum 3 cuyu olucam insAllah dogum sonrasi 50 lere geri donuyirum kilom yani.sadece gebelikde kilo aliyirum 14.15 kilo.dogum.so rasi veriyorum istesemde istemesemde . 

Bu arada kizimin adi İnare.ogulum Metin.3 cumde yolda Deniz yada İlayda insAllah daha karar vermedim.31 haftadayim
0 oy
(7,447 puan) tarafından
İki oğlum var Sururi barbaros ve atlas Kuzey ❤️❤️
0 oy
(594 puan) tarafından
Ben kilo alımına hiç dikkat etmedim 50 ile hamile kaldım 65 ile falan doğuma girdim galiba belki daha azdı kızım iki yaşında şimdi 48 kiloyum iki buçuk aylık hamileyim bakalım kaç kadar çıkıcam aslında biraz kalsın istiyorum çünkü boyum uzun çok zayıf oluyorum giydiğim yakışmıyor kızımın adı Defne Mira bu arada canım 
0 oy
(13,119 puan) tarafından

Zeynep Afra ❤️

Metehan ❤️

Kilo konusunu merak etme 2 çocukla ilginirken verirsin :) hayatım da görmediğim 51 kiloyu gördüm :) 

0 oy
tarafından
Defne Duru :) 
0 oy
(7,061 puan) tarafından
Kızımın Beren ❤

Oğlumun Burak  ❤
0 oy
(288 puan) tarafından
Kızım on aylık ismi Beril Eflin 
0 oy
tarafından
Benim balımın ismi Dicle ❤
0 oy
(2,481 puan) tarafından

Minnosumun adı yiğit talha <3

Doğumdan sonra anca bulabildik

13 gün kuvezde kaldı çok şükür o günleri atlattık 

Kuvezdeyken yiğit gibi ordan çıksın dedim güçlü olsun diye yiğit koydum çok şükür adı gibi oldu <3

0 oy
(518 puan) tarafından
3 kızım var.Liya,Lina ve Almina.İki hamileliğimde de 20 kilo aldım 10kilo zaten doğumla gidiyor canım digerleride zamanla artık :)
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Kızlar diyarbakırlı azer bebegimize destek olur musunuz? Hem sma hastası hem depremzede bir yavru daha 8 aylık ailesi çok zor durumda ben kendisinin gönüllü ablasıyım instagram hesabı @azereumutol lütfen sizden ricam bu gece el ele verip bu yavrumuza destek olalım eğer gönüllü ablası olmak isteyen varsa da grubumuza ekleyebiliriz valilik izinli kampanyamız daha %3 çok yavaş ilerliyoruz lütfen cebinizdeki 1 TL bile su an bizim için çok kıymetli 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 612 göst.
20 Ekim 2020 Aile kategorisinde Elham mirza (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 593 göst.
0 oy
15 cevap 206 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 309 göst.

381,355 soru