0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hanımlar benim İlk dogumumda biraz genişlik oldu şimdi ikinciye hamileyim normal doğum olacak bu da hayırlısıyla daha da genişleyecek bence sorum şu doğumda dikiş atılırken fazla dikis atilabirmi daraltılabilir mi böyle birşey mümkün mü daraltmak işlemi yapmak istiyorum ama gidip yaptırmaya cesaretim yok korkuyorum dikişler den doğumda olurmu acaba keşke öyle bir şey olsaydı bir bilginiz varmı acaba <3

5 Cevaplar

0 oy
(72 puan) tarafından
Buyuzden normal doğum istemedim ya
tarafından
Normal doğum çok iyi ama işte o genişlik olamasa çok iyi aslında
tarafından
Bence herkeste olmuyor ya benim de iki doğum oldu ikincide hiç dikis olmadı tam tersi bir dogumdaki genişlik bile gitti ama daraltma bence ayrı olur
(1,703 puan) tarafından
2 tane doğurdum olmadı minyon olduğumdan mi acaba :)
(426 puan) tarafından
Dr söylemişti. Sadece normal dogum vajinal genişlemeye sebep degilmiş cnm. Sezeryan dogumlada vajınal genişleme olabilir hatta hamilelik bile başlı başına buna sebep olabiliyormuş
tarafından
Tubaa bende minyonum acaba ondan, evet sezaryen de genişleme oluyor kuzenimde oldu
-Reklam-
0 oy
(569 puan) tarafından
Canım benim ilk doğumumdan sonra genişlik olystu ama hemen hamile kaldığım ıcım tekrardan işlem yaptıramadım ama ikinci dogumum o kadar kolay oldu ki anlatamam doğumdan 7 ay sonra da daraltma ameliyat oldum çok memnunum
tarafından
Ozeldemi oldun ne kadar tuttu
(569 puan) tarafından
Devlete bedava
tarafından
Herkeze yapiyolarmı benim ikinci dogum olcak ben de estetik yaptirmak istiyorum ama kontrollerim ozelde suan
0 oy
(2,988 puan) tarafından
Bence o ayri bir işlemdir 
0 oy
(2,205 puan) tarafından
Öyle bir uygulama yok daraltma için ayrı bir operasyon var dışardan 2 dikişle yapmıyorlar onu diye biliyorum. Korkacak bir şey de değil duydugum kadarıyla. Zaten normal doğurmuşsunuz utanacak da bir şey yok her yer ortada nihayetinde. Doğumlarınızı yaptıran kadın doğumcunuz ile görüşün o size en doğru yönlendirmeyi yapacaktır.
0 oy
(984 puan) tarafından
Doktordan doktora değişiyor sanırım. 10 ay oldu doğum yapalı. İç dış bir sürü dikişim oldu. Şu an önceki halinden de dar. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 205 göst.
16 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
23 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
19 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 161 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,458 cevap

35,065 kullanıcı

...