0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından
Kızlarr anca vaktim oldu bu saate telefon geçti elime. Neyse şimdi size sorum var. Kusura bakmayın öncelikle. Ben her adet olduğumda, adetin ilk veya 2.günü afedersiniz tuvaletimi yaparken o adet kanım iplik gibi uzuyor. Aşırı mide bulandırıcı. Koyu renkte rengin oluyır siyah gibi. Hani inekler doğum yapar da etenleri(burda eten denir) Bi süre sarkar. Aynı onun gibi. Midem bulanıyor ya böyle olunca niye oluyor acaba. Nette doğru düzgün bir şey bulamadım. Bi Ben de mi oluyor 

5 Cevaplar

0 oy
(2,102 puan) tarafından
Oluyor canım o pıhtılaşmış kan birşeyi yok bende bazen parça parça da düşüyor ama bu uzama doğum yaptım yapalı 5 ay oluyor yok ortada damlıyor sadece 
-Reklam-
0 oy
(558 puan) tarafından
Evet knka bu benim her adet olduğumda oluyor hatta sana lekelenme var diyorum o zaman bile o şekil geliyor doğumdan sonra böyle olmaya başladı sanki yani en azından çoklaşti diyim 
0 oy
(497 puan) tarafından
Doğumdan önce gelirdi arada sırada ama doğumdan sonra pıhtı da çoğaldı uzama diye bahsettigin de. Normal o ya 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Normal bisey o kan zaten pihtilasiyor ondan oluyor
0 oy
(48,833 puan) tarafından
akinti o normal akintin kanlaniyo

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 783 göst.
0 oy
26 cevap 482 göst.
15 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
0 oy
3 cevap 266 göst.
13 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu

381,751 soru

11,428,619 cevap

34,988 kullanıcı

...