0 oy
392 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,010 puan) tarafından

Önce ki postumu okuyanlar bilir eşim ile güzel yatılı bir iş fırsatı oldu oraya gidiyoruz ben Yalova otogara tek başıma geçeceğim eşim de İstanbuldan Yalova otogara geçecek ordan da birlikte geçeceğiz evin önüne taksi çağırıp otogara kadar atsam kendimi bana yeter zaten tek taksi bagajına düzenli bir şekilde konulsa sığar mı sizce bu eşyalar? Puseti ve sırt cantalarini yanıma alacağım zaten öne yani taksinin arka koltuğuna da poşet vs sigarsa orayada koyarım diye düşündüm 

image

15 Cevaplar

0 oy
(1,450 puan) tarafından
Bence sigar arka koltugada birazini koyarsiniz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sığmaz gibi 
0 oy
(847 puan) tarafından
Bana sıgar gibi geldi ama valizde var bilemedim
(1,010 puan) tarafından
Valiz o kadar büyük değil fotoğrafta öyle gözüküyor
0 oy
(119,577 puan) tarafından
baci baska valiz yokmu posettekileri valiz yapsan daha rahat olur senin icin
(1,010 puan) tarafından
Yok ya maalesef:(
0 oy
(181 puan) tarafından
Bagaji genis taksi isteyin aradiginizda otogara gidicem esyam var deyi diyelim geis araba yok yonede sgar
0 oy
(448 puan) tarafından
Sıgar canım koltuğun üstüne koyarsınız. Taksi çağırırken adama belirt biraz fazla esyam var de onlar en büyük aracı gönderirler. Biz öyle yapmıştık 
0 oy
tarafından
Doblo taksi olursa sığar yada arka koltuk boş olmali 
0 oy
(13,944 puan) tarafından
Siğar canim. Eşyan olduğunu söylersen belki bagaji daha geniş olan taksi yollarlar. 
0 oy
(330 puan) tarafından
Posete koyduklarinizida keske bir valeze koysaydiniz posetle bir yerlere gitmek rezalet
(1,010 puan) tarafından
Vallahi olsa valizim koyacam da valizim yok başka poşetin birinde kışlık eşyalarım var 10+15 parça diğerinde de babynest ve süt sağma makinası var
(1,010 puan) tarafından
Birtane el çantası gibi bişey bulmaya çalışırım Gine

babynast de alıp otobüste cama dayayıp uyuyasım var hee
0 oy
tarafından
Sigar bence ben bebek arabası valiz birsuru esysyla geliyorum
tarafından
Canım bizde öyle uzun yol Antalya'dan Antebe ama sığar arkada ses sistemi falan yoksa tabi
(1,010 puan) tarafından
Kendi aracımız yok otobüs ile gidecez
Otogara kadar taksi ile getircem sadece
tarafından
Aracı geniş istersin istemeye de bu eşyaları böyle fazla parça olarak seni rezil eder büyük bir çantaya koy hiç birşey bulamazsan da birle bantla filan canım
(1,010 puan) tarafından
Şu yerdeki 2 poşeti bir yere kattım diğerleri zaten biri el valizi bir cekcekli valiz 2 sırt çantası ve küvet eşim otogarda yanımda olacağı için otobüse yerleştirme konusunda yardımcı olur
tarafından
Anladım canım hayırlı yolculuklar o zaman
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Arabanın bagajına bağlı bir durum
(7,768 puan) tarafından
Başka valizin yokmuş poşetlileri bir çuvala koy yoksa otobüste kaybolabilir hemde derli toplu durur
(1,010 puan) tarafından
Aynen bu şekilde pek sağlam da durmuyor ağzı bantlauip bir çuval yapacağım ki 2 poşet yerine tek bir yerde olsun
(7,768 puan) tarafından
Aynen canım hem eşyaların dağılmaz yırtılır poşetler inşallah hayalindeki huzura kavuşursun sorunu okudum çok sevindim
(1,010 puan) tarafından
İnşallah amin canım
 yaptım şimdi şeffaf çuval buldum balkondan hepsini ona koydum  koli bandı ile de bantladım
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Sığar sığar arka koltuğa da koyarsın sığmayanları
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Sigar sigar merak etme
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sığar ayol ne varki burda,koltuğada koyar işte bu
0 oy
tarafından
Eşyam çok geniş taksi gönderin de bagajı büyük taksi gelir yarısı bagaja yarısı arka koltuğa sığar 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
0 oy
8 cevap 244 göst.
4 Eylül 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde G.ll0 (1,546 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 155 göst.
14 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 311 göst.
22 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Birdirbir (297 puan) tarafından soruldu

381,689 soru

11,426,354 cevap

34,985 kullanıcı

...