0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (587 puan) tarafından
Hayalindeki meslek neydi 

Şuan hangi mesleği yapıyorsun 

☺️ Okulda sorarlardi hep büyüdüğünde ne olacaksın diye hep hemşire olacak derdim

26 Cevaplar

+5 oy
(189 puan) tarafından

Keşke soranlara ziyan olacam deseydim.

Ziyan olduk ziyadesiyle
Hayalim hemşire olmakti bana nasip olmadi bu hayatı doyasıya yaşiyamadim ne çocukluğumdan ne ergenligimden nede gençliğimden hayır görmedim benim yasiyamadigim yapamadığım herşey  evlatlarıma nasip olsun inşallah 
(587 puan) tarafından
Bende hemşire olmak istiyorum aynen inşallah bnde onu  çok istiyorum benim mesleğim olmadı onların. Olması için elimden geleni yapacam
-Reklam-
+2 oy
(710 puan) tarafından

Çok küçükken müzik ve resim öğretmeni olmak istiyordum. Biraz büyüdüm diyetisyen olmak istedim. Şimdi inşaat mühendisiyim  :D

Çok alakasız ilerlemişim. 

(587 puan) tarafından
Aynen canim hepsi farklı meslekler ☺️
+2 oy
tarafından
Polis yada astsubay olmak isterdim inşallah olacam da açıktan okuyorum 
(726 puan) tarafından
O mesleklerde gecen gündüzün yok. Öğretmen olup rahat edecen:)
(710 puan) tarafından
Çocukların anneli büyüsün istiyorsan uzak durman gereken 2 meslek
(587 puan) tarafından
İnşallah canım Rabbim emeklerinin karşılığını nasip etsin canim
(726 puan) tarafından
Amin ins
tarafından
1 cocugum var zaten zor meslek olabilir ama rahat olan da var
+1 oy
(1,763 puan) tarafından
Aşırı degiskendi fikirlerim ilkokulda asker olmak isterdim  sonra polis ama malesef boyun tutmadigini anladım ve mesleğim değişti benden çok iyi bir bilim kadını olurmuş ilokuldayken bitkilerden otlardan krem yapmaya çalışırdım deneye bilime acayip bir merakım vardı şimdi bile var o yüzden gelecekte mucit olmak isterdim
(587 puan) tarafından
Ilgın varsa canım açıktan okuyabilirsin  inşallah olursun
(3,895 puan) tarafından
Bize böyle kadınlar lazım :)
+1 oy
(726 puan) tarafından
Türkçe öğretmeni olmak isterdim. Keşke öğretmen olsaydım. En rahat en çok tatili olan meslek:)
(587 puan) tarafından
Aynen bnde hep özeniyorum onlara
0 oy
(759 puan) tarafından
Hep polis olucam derdim küçüklüğümden beridir şu an ev hanımıyim  :D eşim polis 
(48,808 puan) tarafından
ucundan kiyisindan yakaladim diyosun ☺️
(587 puan) tarafından
İyimis canım bari istediğin mesleği yapan biriyle hayatını birleştirmişsin oda iyi
(759 puan) tarafından
Valla kayinpeder eşime cok ısrar etti karini da polis yap çalıştır diye eşim brakmadi dediki polisler de ortam kötü karımı sokmam nöbet saatleri çaksr falan izin vermedin
(587 puan) tarafından
Bı yandan haklı çok sıkıntı iş hele evli olunca gecesi gündüzü yok  canim polis eşi olmanın zorluklarıda var
0 oy
(997 puan) tarafından

Veteriner olmak istiyordum hiç alakası olmayan bir mesleğim var Bilgisayar Mühendisi oldum ama çalışmıyorum :D

(1,763 puan) tarafından
Şuanki mantığım lise zamanımda olsaydı bilgisayar mühendisi olmak isterdim en ama en güzel meslek yazilimcilik
(587 puan) tarafından
Bnde bu ara veteriner merak sardım güzel meslek
(997 puan) tarafından
@Sever dediğin gibi bu zamanda para kazanmak istiyorsan en eğlenceli meslek denilebilir :D
@Zehra Aynen hayvanları seviyorsan en güzel mesleklerden bir tanesi ama işte nasip belki tekrar okurum :D
(587 puan) tarafından
Shrina hayvanları çok seviyorum öyle böyle değil eşim oğlumda çok seviyor eskiden evde küçük bı hayvanat bahçesi kurmuştuk  kedi, muhabbet kuşu,
Sultan papağanı , balık ☺️☺️☺️ evde onbir kuş olduğu bilirim sonra hepsi gitti sadece balık kaldi
0 oy
(732 puan) tarafından
Hep bir iş yerim olsun isterdim kuaför olmak isterdim, iş yerim var ama bayan giyim üzerine:)
(587 puan) tarafından
Oda iyimis canım bari biri olmus
0 oy
(48,808 puan) tarafından
ben muhasebe okudum seviyorum tam benlik keske kizima annem baksa da is bulup calissam tekrardan 
(587 puan) tarafından
Himm muhasebe güzel meslek bı arkdsimda yapıyordu çok kafa yoran lazım bide sürekli bilgisayar bakmaktan gözleri hep kızarıyordu
0 oy
(247 puan) tarafından
Hep kuafor yada kres ogretmeni olmakdi ama suan ev hanimiyim acikdan lise okuyordum durdurdum tekrr baslicam ins hic bisyim olmasa bile mezun olayim temizlik isine bile lise ariyorlar 
(587 puan) tarafından
Aynen canim bencede bı mesleğin olsun yapmasanda yarın oburgun ne olacağını bilemeyiz
(247 puan) tarafından
Bi meslegim olmasa bile bi mezun olayim ne bilim hic bi ise almiyorlar ne olacagim belli degil
(587 puan) tarafından
Aynen canim oyle
0 oy
(758 puan) tarafından
Sabit istediğim bı meslek yoktu . Doktorda avukatta diyordum ... Ama beden eğitimi öğretmeni oldum
(587 puan) tarafından
Oda iyimis canım ☺️ öğretmenlere özeniyorum hele branş öğretmenlerine bazen sadece  iki saat derse giriyorlar gün boyu resmi tatillerine çok ☺️
0 oy
tarafından
Küçükken hep beden eğitimi olmak istemiştim. Sonra lisanslı voleybolcu oldum tam güzel gidiyorum derken tamam sporun içindeyim derken maçların heyecanına yenik düştüm. En son oynadığım maçta kalp çarpıntısından bayıldım. Sonra kalp ritim bozukluğu çıktı. Doktor koşmaman lazım dedi koştuğumda titremeye başlıyorum. Kalp krizinden korkusuna panik atak başladı. Voleybolu bıraktıktan sonra turizme girdim turizm rehberliği yaptım. Evlendim o işide bırakmak zorunda kaldım. Çünkü saatleri eşimin hoşuna gitmedi gündüz 11de çıkıp akşam 11de geliyordum eve ki evim Esenyurtta çalıştığım yer Harbiyedeydi. Uzak mesafe baya. Eşimle nişanlıyken silahlı güvenlik kimliğimi almıştım. Evlendikten sonra turizmi bıraktıktan sonra bir çok yere güvenlik için başvuru yapmıştım hastaneye giricektim sonra hamile olduğumu öğrendim sonra kaldı öyle. Şu an işim gücüm sadece kızım. Bırakacak kimse yok. Var da yok. Kayınvalidemler de 7/24 tv açık. Açık olmasa bile eski usül vur ensesine ver yemeğini aç tvyi otursun başında sabahtan akşama kadar mantığı var biraz. Düşün 6 aylık bebeğin ağzına patates kızartması vermiş insan. Nasıl güvenebilirim ki. Anneminde panik atağı var. Markete diye arada bıraktığımda kendini kasıyor çocuğa birşey olacak diye. O yüzden kaldı öyle. 
(587 puan) tarafından
Himm inşallah çocuğun buyugunde biraz onu okula yada kreşe gorderir yaparsın istediğin mesleğini çalışmak insana iyi geliyor ya bnde çok istiyorum oğlum küçük durmuyor bı yerde durduğu yerde bakamazlar gibime geliyor
0 oy
tarafından
Benm öğretmenlikti bazı sorunlar yüzünden öğretmenlik okuyamadm şuan muhasebeciyim
(587 puan) tarafından
Himm hayırlı canım güzel meslek
0 oy
(6,171 puan) tarafından
Çocukken mimar olmak istiyordum, bilgisayar mühendisi oldum. Ama şu anda iç mimarlık okuyorum. Seneye bitiyor okul. 
(587 puan) tarafından
Himm iyimis canım
0 oy
(2,157 puan) tarafından
Edebiyat öğretmeni olmak isterdim din kültürü öğretmeni oldum şimdi evdeyim 2 yaşında beben var ona bakıyorum.
(587 puan) tarafından
Öğretmenlik ozendigim meslek ☺️
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Ortaokuldan beri öğretmen olmak istiyordum. Öğretmen oldum. Türkçe öğretmeniyim çok şükür. Severek çalışıyorum 
(587 puan) tarafından
Çok sevindim adına canım hayaller gerçeklesmis bide sevdiğin mesleği yapıyorsun çok güzel
0 oy
(8,404 puan) tarafından
Hep bir savcı ya da hakimlik hayalim vardı küçükken ama gıda teknikeri oldum şuan mesleğimi yapmıyorum çünkü sevmiyorum 2 yıl daha okuyup gıda mühendisi olmak istiyorum kız 1 yaşında hamileyim hele bir doğsun devamm edicem
(3,895 puan) tarafından
Gıda teknikerliği okudun mu? Yoksa özelde mi çalıştın?
(587 puan) tarafından
İnşallah hayallerini gerçekleştirirsin canim
(8,404 puan) tarafından
2 yıllık üniversite mezunu olumca tekniker olarak geçiyor canım bende 2 yıllık okudum malasef
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hımm benim eşim liseyi yarı bıraktı özelde gıda teknikerliği yapıyor işini seviyor.Yani sen sevmiyorsan sevdiğin mesleği yaparsın.
(8,404 puan) tarafından
Sevmiyorum mecburiyetten okudum babam dışarıda okutmadı yaşadığım şehirde de 4 yıllık yoktu :(
0 oy
(6,462 puan) tarafından
Ben hep polis olmak istedim polisliğe takiktim. Çevremde  çok polis var güven vermediler bana. Hep  çapkınlık pesindelerdi düzgün birini bulsam evlenirdim ;) gittim yazılımıyla evlendim bende sigortaciyim. Şimdi iyi ki diyorum ne geceleri belli ne gündüzleri. 
(587 puan) tarafından
Aynen canim polislik zor polis eşi olmak daha zor
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Rahat masa başı sabah 9 akşam 5 çalışacağm ve haftasonu bayram resmi tatilleri izin yapacağım bir iş istiyordum. Öyle de memur oldum :) 
(587 puan) tarafından
Çok iyi meslek canım bari saatin belli
(3,836 puan) tarafından
Aynen canım benim için en önemlisi buydu ve rahat bir iş olsun istiyordum öyle oldu çok şükür
0 oy
(12,748 puan) tarafından
ilkokul öğretmenliği mezunuyum

protez tırnak uzmanı olarak çalıştım

edebiyatçi olmaktı hayalim
(587 puan) tarafından
Öğretmenligi neden yapmadın canım mesleğini yapıp okumaya devam edip edebiyatçı olabilirdin yanlış biliyorum canim
(12,748 puan) tarafından
yabancı uyrukluyum üniversite diploması denklik yok türkiyede
(587 puan) tarafından
Himm herşey gönlünce olur  inşallah canım ☺️

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 344 göst.
24 Kasım 2022 Aile kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 159 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy