0 oy
56 göst.
Aile kategorisinde (1,030 puan) tarafından
Kzlar ufak kaşıntı ile başladı önemsemedim sonra yanma ağrı beyaz akıntı oldu süt kesiği şeklinde mantar olduğunu anladım krem ,fitil , antibiyotik kullandım fakat bayram arasına denk geldi oturarak uzun yolculuk yaptım 14 saat üstünw pişik oldum vajina içi kıpkırmızı ne kullanırsam kullanayım geçmiyor şükür şuan kaşıntı çok çok nadir ama bu vajian içi ,iç dudak ve anüs kadar kırmızı hep vajina yanları yırtık var idrar yaparken değdiği zmn cnm yaniyor dar kıyafetler giyemouorum çözümü bilen var mi

2 Cevaplar

0 oy
(7,289 puan) tarafından
Ben anlatıyım sana kuru soğanı ortadan bol 2 tane hasla suyunu iç pisasini bebek bezinin içine koy iç çamaşırına koy vajinaya değecek 3 gün yap dua edeceksin pişik konusunda bilgim yok çocuğun kremini falan sür 
(1,030 puan) tarafından
Şuan kıpkırmızı canım :( deneyeyim ben bı gece yatmadan sabhaa kadar dursun valla maffetti beni tşk ederim
(7,289 puan) tarafından
Rica ederim canım bende de enfeksiyon vardı deli oldum kasintidan burdan biri önerdi denedim kesildi inşallah iyi gelir
-Reklam-
0 oy
(994 puan) tarafından
Ben inanmıyorum bu fenomenlerin çıkarttıklarına ama bazısı işe yarıyor Muş nioli yağı şimdi herkes kullanıyor dene istersen canım geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 107 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,227 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 132 göst.
1 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
28 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 122 göst.