0 oy
1,423 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Lütfen linçlicek olan hiç gelmesin linçlenmeye degil fikirlerinize ihtiyacım var

1 hafta olacak Bi tanıdığımız aracı oldu beni görmeye geldiler neyse oglan iyi birine benziyordu o da evlenmiş boşanmıs 2 cocugu var büyük 13 küçük 5 yasında büyük kendinde küçük annesindeymiş adamın maddi durumu cok iyi Azerbaycanda calısıyor 4 5 gündür de konuşuyoz neyse adam iyi hoş kafama yatmayan birşey yok herşey yolunda ama içimde birşey var adama ısınamadım belki erken belki birşey var ama bilmiyorum hani bir insani görünce içiniz ısınır ya ben öyle olmadım acaba zamanla ısınır mıyım hep mi böyle kalırım o da cok umutlu olacağına ama bilmiyorum içim hep buruk gibi lütfen fikir verin adam 35 yasında ben 21 yas farkı da az var birazda o kafama takılıyor oglu kendini cok kıskanırmıs benden bile yazları annesine gidiyormuş cocuk kısın yatılı ozel okulda annesine gittiğinde cocuk elbet anlatır babam konuşuyor evlenecek falan diye annesi doldurur bizle de kötü eder bu sefer adamla aram acıkır diye de korkuyorum acele etmiyorum ama Bi taraftanda boşverr zeliş calıs bak cocuguna diyorum aile sorunlarımız beni cok yoruyor ama kurtuluş olarak da görmüyorum evliliği

53 Cevaplar

+10 oy
(7,943 puan) tarafından
Ayy sen gidiyodun en son ben gidiyorum benden kurtulacaksınız demiştin senden yine kurtulamadikk☺️☺️☺️☺️ evlende git artık yaa vallaaa
(8,934 puan) tarafından
Eski nicki o komik anneydi bu o yani yeni hesap acti
(1,210 puan) tarafından
Eğitmen aynen aynen. Ben de acaba o bu muydu diye düşünüyordum. Bu kadar benzeyemezler diye :)
(625 puan) tarafından
Meryem isine gelmedi heralde :)))))
(1,937 puan) tarafından
Kız ne alaka be normalde direkt cevap atar kavga çıkartırdı şaşırdım
(625 puan) tarafından
Belki oda yorgundur sjkdjd :(/)))))
-Reklam-
+5 oy
(7,856 puan) tarafından
Allah'ım ya rabbim şu 1_bebek_annesi olan kuluna hayırlı bir eş nasıp et oda kurtulsun bizde amin 
(997 puan) tarafından
:D :D :D aaaammmmmiiiiiinnnnn doğum yapan kadının duası kabul olurmuş derler doğumum başladı çok içten amin dedim baaak:D:D
(7,856 puan) tarafından
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah aminnnnn
+3 oy
(273 puan) tarafından
Kiz sen git bi kocaya rahatlaaa ay valla senden ben usandim koca napsin seni
+2 oy
(9,753 puan) tarafından
Sana vereceğim akıl aklın varsa tek takıl

Mis gibi boşanmış kurtulmuşsun daha kocada ne yapacaksın ki
+2 oy
tarafından
Bak senin yerinde herhangi biri olsaydı ailesi onu kanatlarının altına alıp dışarı ile iletişimini keserdi hatta telefonunu bile alırdı akıllı mantıklı olan bu. Isınamadım diyorsun hala ısınır mıyım diye soruyorsun? Hayır sen bu kadar evlenmeye hoplarken ailen nasıl tepki veriyor ben anlamıyorum? Sen daha evlenemezsin ya 21 yaşındasın 21 bir  farkına var. 35 yaşında bir adamla ikinci evliliği düşünüyorsun. Neyse bizim de avlatlarımız var ulu orta konuşturup bizi de vebal altına sokma. 63839394939 kere sorup 638253738 kere linç yedin madem dinlemiyorsun niye buraya soruyorsun hala?????
+2 oy
(7,942 puan) tarafından
Bacim 21 yasinda 30 yasinda adamla evlenene kadar az bi olgunlasta yasina denk birini bul az bi dur hele her hafta bi evlilik postu aciyon aklin basina gekendimi yorumlar seni tatmin etmiyormu yilmadinmi bosla evkenme kuzum bak coxunu buyut bi hayatini bi yasa suanki konumun nasil bilmiorum ama vallahi yasin cok kucik 23 yasindayim aramizda yokta fazla 18 yasinda evkendim erken yasta evlenme bak yaomissin bi hata bidaha yaoma elindeki sabi yazik daha kucuk bosver kuzum bak 
tarafından
Senin çiçek kalbini severim ben ya
(7,942 puan) tarafından
Ya belliki cok cahil yakacak basini canim ona sklyo
+2 oy
(5,798 puan) tarafından
Allah peygamber aşkı için evlen sende kurtul bizde :-):-) 
+1 oy
(1,538 puan) tarafından
Ne kadar oldu diğerinden boşanalı ben de boşanmıştım 9 yıl sonra birine delice aşık oldum sevdim öyle evlendim onun ilk evliliği benim o açıdan sıkıntımız olmadı çok şükür arada uyuşamadığımız konular oluyor her evlşlik gibi iyice düşün derim için iyice ısınmadan da olur deme ve herşeyini anlatma ona
+1 oy
(415 puan) tarafından
21yas ıkıncı evlilik kararı için bnce cok cok erken daha küçüksün ıyı düşün derım en guzel yaşlar 
+1 oy
(7,655 puan) tarafından
Ben artık bu kişinin erkek olduğunu da düşünmeye başladım bir insanın mütemadiyen görücüsümü olur yaa bu bence hepinizle dalga geçiyor.
(1,893 puan) tarafından
Hahaha valla bende dedim bukadar sık görücüyü nerden buluyor. Maşallah her yaştan var görücüde
(7,655 puan) tarafından
Valla ben on yıl oldu boşanalı bi tane bulamadım:)
(7,882 puan) tarafından
Pis fesat. Tabi ki bir bebek annesinin her hafta hatta her gün görücüsü var ☺️
+1 oy
(3,609 puan) tarafından
Az mi yas farki :) icin isinmadan sirf evlenmis olmak icin baban yasinda adamla evlenme derim sonra telefon elinde tiktokta sevgili ararsin
(8,605 puan) tarafından
+++++ kesinlikle katılıyorum
(3,609 puan) tarafından
Nasil oldun cnm sancin vardi dün
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım esin 38 ben 26 iyiyiz ama büyük oğlu var 13 yaşında o sorun olabolir bence 
tarafından
Korkuyorum cocuk sorun cıkarır diye bana bırak onu hallederim zamanla diyorsa cocuk adı üstünde annesinden yaptıklarını babasına anlatır babasında yaptıklarını annesine anlatırım
0 oy
tarafından
Daha 21. Yaşındaymışsın canım. Ki adamın yaşı da 35miş 14 yaş az bir zaman dilimi değil. 28 yaşında evlenmeye karar verdim. Senin yerinde olsam evlenmezdim. Çalışır kendi paramı kazanırdım. Yazdıklarından evlenmeyi kaçış olarak gördüğünü hissediyorum. Adamı kaçırmıyım diyişin bile ailede bir sorun olduğunda direk adamla evlenirim düşüncesi oluşturuyor. Ağzından ne çıkarsa beyin onun üzerinden düşünceler kurmaya başlar. Adama da ısınamamışsın zaten. İleride olacak olan şey adam parasıyla gönlünü hoş eder filan sonra maddiyatı çektiği an boşluğa düşersin. Keşke evlenmeseydim dersin. Tabi karar senin. Hayati bir karar. Çocuk oyuncağı değil sonuçta. 
0 oy
(2,739 puan) tarafından
Çocuk varsa kesin hayır evlenme 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Yaş aralığından ziyade çocuk konusu problem olabilir cidden o senin çocuğuna kızsa sen kırılırsın tam tersi sen onun çocuğuna kızsan o kırılır zor işler hakkında hayırlısı canım için ısınmadıysa gir bi işe çalış hayatını yaşa boşver 
0 oy
(3,775 puan) tarafından
Evlenme ısınamadiysann
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ayy ben senin yerinde olsam zaten boşanmışsın kurtulmuşsun ,ne gerek var bir b.oktan diğer bo.ka girmeye 
0 oy
(13,558 puan) tarafından
30 yaşında 43 45 yaşında biriyle evlensen yaş farkını sorun etmem ama sen daha genceciksin adam orta yaşlarında iki tane kocaman çocuğu var onların ergen tribini çekeceksin. Erkek olanı varsa yarın öbür gün evinde senin çocuğun olmayan kocaman adamlar dolaşacak rahat etmeyeceksin e adam çokta yaşlı değil tekrardan çocukta isteyecektir çocuğun olduğu içinde alttan almak idare etmek zorunda kalacaksın aşk evliliği desem değil mantık evliliği desem mantıklı değil 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Kuşak çatışması arada yaş farkı çok oldukça erkeklerde bı kıskançlık abartisi oluşuyor seni sürekli kısıtlar birine vakti vs vs vs diye düşünüyorum 
0 oy
(3,727 puan) tarafından
Çocuk varsa hele de babayı çok kıskanıyorsa asla evlenme derim 

İlgili sorular

0 oy
82 cevap 2,182 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 263 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 190 göst.