0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde (131 puan) tarafından

İstemeden korunma dahilinde de olsa hamile kaldım.  Ve ikinci çocuğu istemiyorduk Allah’ımın gücüne gitmesin ama kendimi gerçekten hazır hissetmiyorum  kızım 2bucuk yaşında sanki ikisine yetemicekmişim gibi çok zor olacakmış gibi bir ruh halim var  bide ilk kızımda hamileliğim çok zor geçti erken doğum riskim oldu hastanede yattım bide üzerine hemoroid ameliyatı oldum çokça sıkıntı çektim acaba bu yüzden mi kabullenemiyorum :( hormonlar mı beni böyle depresif yapıyor bilmiyorum işin içinden çıkamıyorum ben 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Üzülme canım. Ne güzel bebek doğana kadar kızın 3 yaşinda olur.

Benimkide 27 aylık bende seneye düşunuyorum . Seneye benimkide 3 yaşinda olur. Arayı cokda açmayın diyorum
(131 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım çok depresif düşünüyorum
tarafından
İstemeden olmuşya. O yüzden öyle hissediyorsun
Çocuğun çokta küçük değilmiş. Gayet iyi bence hiç üzülme♥️
(131 puan) tarafından
Çok saol güzel desteğin için :(
-Reklam-
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Beklenmedik bi hamilelik.. daha yeni yeni rahatlamaya başlamışsın çocuğun da küçük olduğunu haksızlık olduğunu dusunuyosun. Ben de yaşadım ayni şeyler hamile kaldigimda kızım 28 aylikti. Kabullenemedim korktum bakamam diye. Ama o kadar iyi olmuş ki varmış Rabbimin bi bildiği. İnan bak sen de böyle dusunceksin. 
(131 puan) tarafından
Evet kesinlikle duygularıma tercüman olmuşsun benim kızımda tam 28 aylık şuan
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Doğm ve ölüm saati şaşmazmış, yiyecek ekmeği var demekki, bebek bereketi ile gelir, korkma endişe etme, iki çocuk arasını fazla açtığın zaman daha da zorlanirdin, var bunda da bir hayır, Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşaallah..
(131 puan) tarafından
Taktiri ilahi evet … inşallah sağlıkla gelsin
0 oy
(475 puan) tarafından
Canim 9  ay daha geçince çocuğun baya büyümüş olacak ve bence tam ideal yaş aralığı benim de zor geçiyor hamileliğim düşük riski falan ama bi daha isterim çocuk 
(131 puan) tarafından
İşte ben istemediğimden  böyle sanırım
0 oy
(90 puan) tarafından
İleriyi düşünmeden anı yaşa olur mu bu halle bu hamileliğinde psikolojik problemlerle geçer kendine kötü anılar bırakırsın karnındaki bebeğinde huzursuz doğmuş olur lohusalığı da ağır geçirirsin 
(131 puan) tarafından
Çok zor geçiyor süreç benim için
0 oy
(9,074 puan) tarafından
Ben de ikinciye korunurken hiç düşünmediğim aklımın ucundan geçmediği bir zamanda hamile kaldım. Ve daha büyük oğlum dokuz aylıktı. Bunalıma girdim bir türlü kabullenemedim. Kendime hamileligi zehir ettim. Ama doğduktan sonra da iyiki olmuş dedim. Altı aylık oldu bile. Kardes fikri vardı hem eşimde hem bende ama bu kadar erken değil tabi
(131 puan) tarafından
Evet belki düşünürüz oladabilir ilerde diyorduk ama şuan degildi asla ve asla
Hiçbir mutluluğum Özen’im yok heyecan yok
(9,074 puan) tarafından
Aynı ben de öyleydim valla. Hatta bebek için alışveriş yaparken o kadar isteksiz yapmıştım ki. Sonra vicdan yapıp agliyodum hep ama elimde değildi yani.
(131 puan) tarafından
Bu. Bir tür bunalım o zman hormonlar da etkili mahvetcek bizi
(9,074 puan) tarafından
Aynen ama doğunca iyiki olmuş diyeceksin. Hem kızına arkadaş hem sana.. kendine zehir etme hamileliğini.. inşaallah sonu çok güzel olacak.
(131 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(8,106 puan) tarafından
Bende kızım 2 yaş 10 aylıktı hamile kaldım oğlum doğana kadar kızım 3 buçuk yaşıni geçti çok güzeldi hiçte öyle yetinememe olmadı maşallah kızım tuvalete gidiyordu söz dinliyordu biraz kardeş kıskançlığı oldu oda normal korkma ya millet her sene doguruyo:))
(131 puan) tarafından
Allah bir şekilde sabrımı verecek tabi ama kabul etmek zor
(8,106 puan) tarafından
Kız kabul etmiyecek ne var oda senin evladın merak etme onları eşit seversin hormonlardandir
(131 puan) tarafından
Kesinlikle

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 516 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,091 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 236 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 365 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mother.00 (449 puan) tarafından soruldu