0 oy
191 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6,065 puan) tarafından
Oğluma doğduğundan beri dalin kullanırım ama şu son aldığım iki paket hep gözünü yakıyor çocuk ağlaya ağlaya yıkanıyor niye öyle oluyor anlamadım Bi daha almıcam sizde böyle oluyo mu ya

Bi de Şampuan olarak ne önerirsiniz göz yakmayan

11 Cevaplar

+1 oy
(135 puan) tarafından
Dalin temiz içerikli degil zaten full kimyasal. Ben kızıma ecowell kullanıyorum 18 aydır hiç sorun yaşamadım temiz içerikli bir de.
(2,360 puan) tarafından
Katılıyorum...
(6,065 puan) tarafından
O markayı nerden temin ediyosun cnm eczanede varmı
(135 puan) tarafından
Internet alışveriş sitelerinden alıyorum canım
-Reklam-
0 oy
(224 puan) tarafından
Bide kepek yapıyor bence
(6,065 puan) tarafından
Kepek yapmadı hiç benim oğlan da. Biz küçükken annem hep dalin kullanırdı kepek mepek olmazdı hatta biraz büyüyünce farklı şampuanla kullanınca annem derdi dalin gibisi yok diye
(224 puan) tarafından
Canım o eski dalinle şimdiki bir değil bence
0 oy
(313 puan) tarafından
Dalin bozdu kendisini ben hiç beğenmiyorum ürünlerini 
(6,065 puan) tarafından
Aynen hem kalitesini bozdular hemde aşırı pahalı. Geçen ıslak mendilini gördüm 30 TL Di. Ve ipincecik iki tane üst üste koysan anca işe yarar içinde de 50 tane bişey var
(313 puan) tarafından
Aşırı gereksiz pahalı gerçekten birde eski kalitesi asla yok kimyasal tamamen benim kızım 3 yaşında diğer kızımda 6 aylık sebamed kullanıyorum memnunum ondan
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Eski dalin yok ya bn hiç beğenmedim kokusu bile yok kopurmuyo bile doğru duzgun
(6,065 puan) tarafından
Aynen bencede eskisi gibi değil
0 oy
(625 puan) tarafından
Yakıcı degıldı ama almıstim kokusu bile yoktu eski dalınler cok guzel kokuyodu
(6,065 puan) tarafından
Herşeyin malzemesinden çalıyorlar sıra daline geldi heralde eski kalitesi yok kesinlikle. Annem ortaokula kadar dalinle yıkardı beni o kadar güvenirdik yani şimdi Çöp o da
(625 puan) tarafından
Evet ya eskiden ıslak mendili bile cok guzel dı
0 oy
(809 puan) tarafından
Bilmiyorum valla bende dalin var bende yüzümu dalinle yıkarım hep makyaj yapınca onu çıkarmak için ve temizlemek için her seferinde gözüm açık olur iyice köpürturum hiç yakmıyor gözümu bir de kendi yüzünde denesene cidden yakıyor mu yoksa belki çocuğun yüzüne köpük geldiği için veya su geldiği için ağlıyodue
tarafından
Bende hep bebek sampuani ile gözlerimi temizledim;))
(809 puan) tarafından
Bende öyle ya gözlerimi çizdirdim bir de ben o yüzden en ufak şey de çok fazla yanıyor hassasiyet var fazlasıyla ona rağmen yakmıyor
tarafından
Ben dalin kullanmam canım sevmiyorum
(6,065 puan) tarafından
Oğlum 4 yaşında kendini anlatabiliyor mesela diyo ki anne sakın dalin sürme tamam mı gözüm acıyo diyo sadece su dök diyo. Ama kendimde de denemek mantıklı aslında hiç aklıma gelmemişti
(809 puan) tarafından
Dene bakalım ya sende de olucak mı onun dışında sebamend iyi uni baby kullanıyodum önceden o göz yakıyor cidden bende de yakmisti kızım da sevmedi
0 oy
tarafından
Dalin hiç iyi değil kuruluk kaşıntı kepek yapıyor hep ben bimden ağu baby aldım öyle güzel hem çok kopuryo hem çiçek gibi kokuyo hem yakmıyor 
(6,065 puan) tarafından
Valla bimin hiçbirşeyine güvenmiyorum desem yalan olmaz
0 oy
(1,036 puan) tarafından
Sebamed kullanıyorum 4 senedir bı sıkıntı yaşamıyorum 
(6,065 puan) tarafından
Onu cok tavsiye ediyolar ya. Eczanede varımdır acaba
(1,036 puan) tarafından
Olabilir ben netten alıyorum daha Uygun oluyor daha bugün geldi 750 ml 180 TL'ye aldim
0 oy
(7,636 puan) tarafından
Bende yüzümü Johnson baby bebek sabunuyla yıkıyorum o da göz yakıyor hatta dedim bebek için üretmişler ama göz yakıyor.
(6,065 puan) tarafından
Benim de aklımda o vardı en bilindik markalardan. Hiç denemiyim o zaman
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Bende sabununu kullanıyordum saçlarını için iyi olur demişlerdi kızımın da yanıyo bende uni baby aldım o yakmıyo
(6,065 puan) tarafından
Yakmıyorsa Bi de onu deneyim bari yaa çocuk banyodan kaçar oldu eskiden ne kadar severdi travma yaptı resmen
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Cocuklara arastirirken dalin bozdu demislerdi icerigi eskisi gibi degil demislerdi ondandir belki
(6,065 puan) tarafından
Kesinlikle bozmuşlar belli zaten rengi farklı kokusu farklı Bi de göz yakıcı olması

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 146 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
5 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 465 göst.
20 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.