+1 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (4,172 puan) tarafından

image

Eşim gece nöbetinde minik adam da aksama doğru Bi uyudu maşallah 3 saate yakın o yüzden uyumuyor ee bizde bu saatte anne oğul saati yapıyoruz ona meyve tabağı bana da bol buzlu dondurmalı soğuk kahve ☺️❤️

annemin deyimiyle dünyayı tersine çevirdiik iyice ☺️☺️ 

Sizler neler yapıyosunuz var mı ayakta olanlar ☺️❤️

8 Cevaplar

0 oy
(6,277 puan) tarafından
Bebem çoktan uyudu benimde uyku perilerim yavaştan geliyo afiyet olsun ☺️
(6,277 puan) tarafından
Olsun cnm dert etme büyüdükçe düzelir ama düzen oluşturmaya gayret et :)
(4,172 puan) tarafından
Var mı bu konuda Bi tavsiyen kuzum çok dağınık uyku saatleri ya
(6,277 puan) tarafından
Kaç aylikki bebeğin cnm sabahları kaçta uyaniyo gün içinde kaç uyku yapıyo
(4,172 puan) tarafından
28 inde 17 aylık olacak kuzum sabah erken uyanıyor huysuz oldugu için Bi daha sallıyorum 12 ye kadar falan Bi daha uyuyo geç uyandığı için tek uyku yaptırıyorum bende ona rağmen aksam geç uyuyo böyle
(6,277 puan) tarafından
17 aylık bebek için gece uykusu çok geç cnm hırs yapıp kararlı olup uyku saatini gün gün öne çekmeye çalış birden yapma ama çok tepki verir atiyorum 12 de uyuyosa 11 buçuk yada 11.45 gibi yatağına koy yada salla nasıl uyutuyosan artık ertesi gün biraz daha indir öyle öyle en geç saat 10 gibi uyumasını sağla çok çabuk alisiyolar alismaz deme sakın sen kararlı ol uyuyacagini bilsin oğlun da anlar zaten
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ona o kadar uğraştım mı erinmeden ndbdbdbdb afiyet olsun 
(4,172 puan) tarafından
Neye kız :)))
(7,121 puan) tarafından
Tabağa bdbdbdbbc
(4,172 puan) tarafından
Aa minik adama hep özenirim kız :))
0 oy
tarafından

image

Balkonda takılmaca. Benim kız da bu gün sadece bir saat uyudu öğlen. Bir daha uyumadı 23.00ı gördüğü an sızdı:):):) şimdi sıcaktan uyanıp duruyor ama gözleri Kapalı. 
tarafından
Akşam 8-10 gibi yattığında sınır 2 onu da zorla uyuttuyoruz :):) uykusu düzene girdi şükür şimdi de sınırımız 23.00 00.00 arası. Günde 2 defa uyuyordu tek uykuya düşürüyor o yüzden direk uyuyor
tarafından
Aromalı sigara. Bir nevi nargile gibi birşey canım. Vozol ❤️
(2,365 puan) tarafından
ay güzelmi canım tadı falan bende almak istedimde çok boğar diye almadım nargilede hiç içmedim
(4,172 puan) tarafından
Eşimde de orman meyvelisi vardı onun arada ben de çekiyorum Bi iki aroması çok güzel diye :))
tarafından
Benimki şeftali mango. Güzel benim hoşuma gidiyor. Bunu aldığımdan beri sigara içmeyi bıraktım diye bilirim. Her bir saatte bir 3-4 duman alıyorum. Sigara aratmıyor.
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bnm biri uyuyo.biride anannesiyle gtti. Gtti dye üzgünüm.oturup aglicm neredeyse.annemler giderken gitmek istedi hayır desek aglicak ama aklımda onda.kendimi dünyanın en kötü annesi olarak hissediyorum şuan 
(1,013 puan) tarafından
Ne bilim canım gtti dye baya kötü hissettim işte yokluğu biraz koydu daha gdideli 2 saat anca olmustr
(809 puan) tarafından
anaaaa daah iki saat kiz e  bu kizce yarin okula vaslicak o xaman napcan:)
(4,172 puan) tarafından
Oturur ağlar :)) şaka Bi yana yapma böyle canım yarın gelir yapışır yakana ah dün kafamı dinleseydim deme sonra ☺️❤️
(809 puan) tarafından
agliyom arada kiz analik iste seninki ne kadarlik canim bide heyexanli bizimki sorma okul icin :))
(4,172 puan) tarafından
Benimkini soruyorsan 17 aylık olmak üzere canım
0 oy
(7,885 puan) tarafından
3 aylik saat aksam 8 den beri yatiyordu yeni kaldirdim süt sagmistim icirdim uyudu geri bor rezenemi kurabiyemi yeyip icip yattim afiyeer olsun 
(4,172 puan) tarafından
Ohh yarasın bol bol süt olsun sana da afiyet olsun kuzum süt sağma dedin yaramı açtın ay ne zamanlardı ya inek gibi sürekli foşur foşur sağım yapardım buzluğum anne sütü poşetleri ile doluydu sağarken Bi yandan eşimin getirdiği muzlu sütle çikolatayı gömerdim falan :)) çok zor zamanlardı sağım tam bi eziyetti bana göre ya :)
0 oy
(809 puan) tarafından
ohooo biz evde bile degiliz kiz dondurmacidayiz:))))❤️
(4,172 puan) tarafından
Ooo maşallah kuzum ne kadarlık seninki :)
(809 puan) tarafından
4 vucuk yasinsa sjsjssjsjjs tuzum kuru askoo:)))❤️
(4,172 puan) tarafından
Ah be bizde görür müyüz o günleri ☺️❤️
(809 puan) tarafından
zaman su misali canim hayirlisi ile gorursun insallah bende hep derdim oyle ama bak buyudu gitti bide okula baslicak bu sene nasil duydisalim anlatamam
(4,172 puan) tarafından
Yaaa büyümüş de okula mı gidiyor maşallah canım her duygusallık bundan olsun ☺️❤️
0 oy
(12,755 puan) tarafından
Afiyet bal şeker olsun canım ♥️

Defne uyudu 12 gibi

Bügun anlam veremedim bi sıkıntısı vardı sürekli huysuzdu kolay kolay olmaz böyle

Cumartesi bügun koca ayı 2 yi de geçer canım hamur işi çekiyor pişi mı katmer mi düşünüyorum 
(12,755 puan) tarafından
Bakayım yarın :)
Akşam döndük parktan sut içtı hepsini çikarttı afedersin aklım kaldı
Bi saat sonra baktım açlıktan uyuyamıyor mama verdim uyudu

Şimdi şimdi:)
(4,172 puan) tarafından
Yaa o zaman üşütmüş de olabilir kuzum dikkat et sen yine de
Ayy bu sattte yapması zor olmaz mı onları ya ☺️☺️
(12,755 puan) tarafından
Bklm olmadı pazartesi götüreyim hastaneye
Tek pişi yaptım reçel le gömdüm bile :)
(4,172 puan) tarafından
Ooo afiyet olsun yarasın balım ☺️❤️
İnsallah yarına bir şeyi kalmaz da gerek de kalmaz ❤️❤️
(12,755 puan) tarafından
Amin sağ olasın canım benim ♥️
0 oy
(13,841 puan) tarafından

Ey masallah afiyet olsun:) pasalari uykuda olup uyumayan anneyim ben:D

(13,841 puan) tarafından
Evde olmasan bile o o saatte uyumak isteyecek uyutursun eve gelince bir uyaniyor ama sutunu veriyirum emzigini veriyorum uyuyor geri hem de alisinca saat kaysa bile tutki erken kalkiyorlar yine de
(4,172 puan) tarafından
Anladım kuzum o zaman ben erken kaldırmayı deneyeyim Bi bide sanırım bana da zor geliyor bende sabah namazını kılıp uyuyorum ya çocuk erken kalksa bende perisan olurum diye silemiyorum ana oğlan öğlen açıyoruz gözümüzü güne ://
(13,841 puan) tarafından
Evet zor olcak birkac gun ama sonra rahat edeceksiniz ikiniz de:) benimkilerin suan ogle uykusu mesela:)
(4,172 puan) tarafından
Valla dün konuştuk bugün 09.30 da kendi uyandı kuzum bende tekrar uyutmadım şimdi gün içinde tek uyku mu yaptırayım :)
(13,841 puan) tarafından
Evet ama aksama kalmasin yarin daha da erken uyandir oglen saatine uyusun ki aksam erken uykusu gelsin gec saat uyur uyanirsa yine uyumasi gec saat olur

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 126 göst.
11 Aralık 2023 Aile kategorisinde 3mhnads (1,952 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 54 göst.
23 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatocan4545 (1,504 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,343 göst.
0 oy
11 cevap 173 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimdogdu (124 puan) tarafından soruldu

382,069 soru

11,438,728 cevap

35,007 kullanıcı

...