0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (4,171 puan) tarafından
Kızlar bugün koltuklarımı yıkattım ilk kez adam yarına kurur dedi ama bugün hava inanılmaz sıcak camları perdeleri açtım sanki bazı yerleri kurudu bile misafirim gelecek de yarına çağırsam mı garanti olsun diye perşembe mi çağırsam bilemedim yıkatanlar sizin koltuklar ne kadar sürede kurudu yıkayınca bir aksilik yaşadınız mı benim krem rengi olan koltuğum temiz olmuş ama hayal ettiğim o ilk aldığım renge de dönmemiş ☺️☺️ diğer mavi olansa güzel temiz duruyor 

5 Cevaplar

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ertesi gün kurudu canm ama garanti olsun perşembe cagir misafirini
(4,171 puan) tarafından
Dimi bende öyle düşündüm valla canım
(13,887 puan) tarafından
Ama ben yikttigimda böyle sıcak değildi hava seninki yarına kurur
(4,171 puan) tarafından
Olsun ben garanti edeyim en iyisi hem daha temizliğim de var anca yetişir kuzum ☺️
-Reklam-
0 oy
(5,911 puan) tarafından
Ertesi gün kupkuru oluyo valla bacım havalar sıcak ya 
(4,171 puan) tarafından
Evet canım yanıyor valla pencerenin önündekine bakıyorum sanki kurumuş bile
0 oy
(60 puan) tarafından
Ben dun aksam uzeri yikattim. yikaninca salonumun 2 caminida actim oglene kadar kurumuştu. Ama burda hava cok sicak  41 ° 

Kaca yikattiniz antalyada 600 lira verdim yastikli model koltuk takimina
(60 puan) tarafından
Seninki de kurur o zaman benim 2 tane 3lü 2 tane tekliyi 600 e yikadi 4 parcada hali vermistim toplam1000 lira :( cok pahalanmis valla hamile olmasaydim balkonum müsait elde yikardim halilari 4 parcaya 400 lira verdim.
(4,171 puan) tarafından
Ben dün 2 halıya 270 verdim sen sanki yine iyi vermişsin canım 20 den yıkıyor bizim halıcı dediğin gibi her şeye oldugu gibi ona da çok fazla zam geldi
(60 puan) tarafından
Kiz benim 4 parca dedigime bakma 2 tanesi yatak odasinin küçük parca hali beyazli oldugu icin bide doguma az kaldigi icin temizlensin diye yolladim. Hersey ates pahasi yaa
(4,171 puan) tarafından
Öyle valla canım el mecbur yolluyoruz Allah hepimizin yardımcısı olsun sana da hayırlı doğumlar nasip eylesin ❤️
(60 puan) tarafından
Amin cok teşekkür ederim
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Ne kadara yikadilar kiz anam her sey ucmus
(4,171 puan) tarafından
500 e yıkadılar kuzum 1 ay önce sorduğumda 400 Dü o zaman kalsın dedim 500 e yıkatmış oldum :)
(13,841 puan) tarafından
Halilari veriyorum beb de tasinmadan yikansin dedim baya ucmus 25 dedi
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Gece sabaha kadar camlar açık kalırsa yarın garanti kurumuş olur canim bugün ben parkeleri viledaladım yarim metre gerisini silmeden ön tarafta sildiğim yer kurudu sen düşün o derece sıcak :D:D

(4,171 puan) tarafından
Yaa ben gece her yeri kapatıyorum kuzum çünkü binamızda dış cephe yapılıyor ve iskele var hırsız vs girer diye korkuyorum
(9,626 puan) tarafından
Hee o zaman tehlikeli canim ama bugün sen uyuyana kadar bile açık kalsa kurur ben mesela ramazan bayramından sonda yikatmistim o zaman ki havada bile o gün içinde kurumuştu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
20 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Minikkuzum (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 655 göst.
0 oy
2 cevap 108 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Elif. Zehra (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 197 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Manas (915 puan) tarafından soruldu

381,731 soru

11,428,092 cevap

34,988 kullanıcı

...