0 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde (1,141 puan) tarafından

image

j

Kızlar aynı modelden iki tane yoktu.aldım ama ilerde diyorum aralarında derler mi seninki daha güzel ya da birbirlerini kini begenirler mi.ben diyorum ki kırmızı elmalı olandan bir tane getirirlerse getirtsem değişim yapmazlar heralde mecbur pembeyi satıp üstüne mi ekleyecem çok aşırı zarar olur mu acaba satarken.ikisi aynı olsa daha iyi dimiimage

9 Cevaplar

+1 oy
(8,106 puan) tarafından
Çok hoş güle güle taksin prensesler bende kızıma alsam mı diye düşündüm sonra aman kaybeder gerek yok dedim
(1,141 puan) tarafından
Ayy ben de saklıyorum ultrason kağıdı vs.valla tavsiye ederim ya ille altın gerekmez tabii ben heves etmiştim ondan aldım.bir de yaşlanınca torunların bileğinde görmek var :)
Göreceli demek ki ben de kırmızıdaki mor çiçeği ve Tweety beğendim.ama pembenin de çiçeğini beğendim de güneş ve yıldız pek hoşuma gitmedi
(1,141 puan) tarafından
Allah bağışlasın bu arada.benimkiler daha biri 2 yaşında biri 3 aylık :D
(8,106 puan) tarafından
Ana çok küçükler büyüğü bile benim küçüğümden daha küçük benim küçük 4 yaş olmak üzere:))
(1,141 puan) tarafından
Maşallah :) valla daha büyüğünün ne zaman sesli gülecek agu magu diyecek diye beklediğim zamanlarını hatırlıyorum
Şimdi hanfendi bana şuş sus diyo
Zaman su gibi geçiyor valla
(8,106 puan) tarafından
Allah bağışlasın hayırlı evlatlar olsunlar inşallah
-Reklam-
+1 oy
(1,250 puan) tarafından
Bence yasamassin annem kız kardeşimle hep aynı alırdı gıcık ölürdüm ikiz gibi yapıyorsun diye ayrı daha iyi kişiye özel bence 
(1,141 puan) tarafından
Ya aslında o da öyle evet ben de sevmezdim sanırım öyle olsa ama işte aklıma takıldı dedim mesela ama kız kardeşim de farklı olsa.onunkini daha çok begensem mesela çocuklarda olur ya öyle küçücük kalpleriyle uzuluyorlar :)
+1 oy
(4,176 puan) tarafından
Şimdiden daha kızlarının arasına niye nifak sokuyorsun bacı :)) bırak belki büyüyünce Bi gün sen Bi gün ben diye değişir değişir takarlar yavrular güle güle kullansınlar ikisi de çok hoş zaten çok aşırı bir fark da yok öyle 
(1,141 puan) tarafından
Kız yok nifak olmasın diye gecenin bu saatinde aklımda zaten :) valla daha şimdiden böyleyse ilerde ne yapacam bilmiyorum bu incelikle ya :) teşekkür ederiz :)
0 oy
(424 puan) tarafından
Böyle daha iyi bu sefer biri kopartcak öbürü bu benimdi diye kavga cikcak 
(1,141 puan) tarafından
Ya aslında koparma değil de mesela 10 kusur yaşa kadar kullanır dedi kuyumcu ama hani mesela biri digerininkini beğenip gözü kalır onu ister de üzülür mü diye düşünüyorum daha şimdiden şaka gibi :)
(3,188 puan) tarafından
Düşünürlerse yeni bir örnek alırsın ilerde birer tane daha
(1,141 puan) tarafından
Doğru o da mantıklı param olsun yine alırım :)
0 oy
(3,188 puan) tarafından
Keşke benim anamda bana alsa ne kadara aldın koz
(1,141 puan) tarafından
Valla çok heves ettim aldım belki saklarlar ilerde belki onların da kızları olur takarlar bilemem.pandoranınmış ikisi 9 bin küsur tuttu valla künye istemedim böyle aldım
0 oy
(531 puan) tarafından
Bence öyle bir sorun yaşamazsın akılları ermiyorken takacağın için 
(1,141 puan) tarafından
Yok aslında ben hatıra olarak tutmak için aldım yani ileride de mesela isterim ki hep saklasinlar ama ne bileyim 7 8 yaşlarında belki biri digerininkini daha beğenir gözü kalır aynı olsa daha mı iyi dedim 12 13 yaşa kadar kullanır dedi kuyumcu
0 oy
(679 puan) tarafından
Yok bence değişme model aynı tarz sadece çiçek elma bu yanı kalsın ver kızlarına belkii buyuyunce anlasırlar dönüşümlü takarlar kalsın verme 
(1,141 puan) tarafından
:)) valla ben de elmalıyı çok beğendim kendime de alsam mı dedim :)
(1,141 puan) tarafından
Bugün zengin olursam hepinize alırım :)
(679 puan) tarafından
:) o gunu bekleyelim
(1,141 puan) tarafından
Bekleyelim hayal kurmak ta güzel olsundu :)
(679 puan) tarafından
Tabi olsunda :)
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Bence kullandırma pembeyi , kırmızıdan gelince değişim yaparlar, kuyumcu bana öyle demişti , bi bilezik begeniyordum, şmdilik bunu alın istedgnz model gelince değiştiririz demişti, kuyumcu ile anlaş
(1,141 puan) tarafından
Ya öyle mi.bugun aldım zaten daha hiç takmadım bile
(1,282 puan) tarafından
Evet ama kuyumcuyla konuş canım bilgisi olsun ayırsınlar cunku ilerde seninki daha guzel der, elmadan ziyade tweety falan varya  daha cok hoşlarına gider bence
(1,141 puan) tarafından
Ay evet ya yarın bir sorayım çok teşekkür ederim
0 oy
(48,906 puan) tarafından
sirayla takarsın sende bu senin buda senin ama degismek istediginizde ayri ayri da takacaksiniz diye ogretirsin
(1,141 puan) tarafından
Doğru öyle de olur paylaşmayı öğrenince paylaşırlar uzulmesinler de

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 220 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Defneay789 (151 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 578 göst.
0 oy
19 cevap 318 göst.
18 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif21 (2,584 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 885 göst.
27 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,546 cevap

35,065 kullanıcı

...