0 oy
476 göst.
Aile kategorisinde (720 puan) tarafından
Kızlar şimdi bizim evimiz 3 katlı   ben ikinci katında otutuyorum kayınpederim kaynnam bide eşimin baba annesi alt kata oturuyordu 3. Kata yine dayalı düşeli kayın babama ait bir kaç gün önce kaynana ile eşimin baba annesi  kavga etti kaynanmda küsüp görümcemin evine giti bir kaç gün kaldı ve kayinbabam evi ayırdı oyke geldi baba anneyi tek bir evde bıraktılar onlar üst kata gitiler yemek falan vermiyorlar bende işte dedim Allah rızası için bakayım sabah kalkıp evimi temizliyorum iniyorum baba annenin evini temizliyorum ve akşam yemegini orada yapıp beraber yiyoruz baba anne yanlız kalmasın die o ama eşim durmuyor iki de bir kavga ediyor benle bana diyor sen bir ev temizliyirsun bir yemek yapıyorsun başka bir iş yapmiyorsun yine bu sabah evimde kahvaltı hazırladım eşimi uyandirdim uyanmadı  ben de kahvaltı yapıp evimi temizledim baba annenin evini temizlemeye indim saat iki buçuk oldu eşim hala uyanmadı bende baba annenin evinde çay yaptim kahvaltı hazırladım yine eşimi uyandirdim kalktı indi aşagi dedi ben evimde kahvaltı yapacam sonra dedi burada çay yapmisin burada yapacam aradan bir dakika geçti bağırıp çağırarak sen sakın gelme ben eve gidecem yemek yiyecek sen bana hazırlama dedi   ve sabahtan beri kavga ediyor saçma bahaneler üretiyor günlerdir ne yapacam kizlar

12 Cevaplar

0 oy
(720 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar lütfen bana bir fikir verin yoksa artık kriz gecirecem
(13,838 puan) tarafından
Napsa yaranamiyor bu kadinlar ay allahim
(720 puan) tarafından
Vala artık en sonda evi terk edecem çünkü böyle olmuyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne desem bilemedim gitme kendi gelini düşünmemiş sanane desem kadının günahı ne yazık yaşlı başlı kadın eşine gelecek olursak anası babası neyki eşinden ne bekliyon küsüp evini ayırsa bile sonuçta yaşlı kadın yemek yapıp yollayabilir kaynanan Allah merhamet versin sanada sabir ve ferahlık 
(720 puan) tarafından
Vala günahın geliyor yaşli iş yapimiyor oğlu gelini bir bardak su bile vermiyorlar kunuşmuyorlar onunla bende iki küçuk çocukla elimden geleni yapıyorum eşim ama durduk yere bahaneler üretiyor kavga etmek için bana diyor sen sabahtan akşama kadar bir iş yapmiyorsun
(1,676 puan) tarafından
Ben olsam öyle insana ekmek vermem
(720 puan) tarafından
Vala canım benim ben yemek versen bile o yemiyor
0 oy
(13,935 puan) tarafından
Eşin anasının tarafini tutmak için babaanneye yardimci olmani istemiyor sanirim. Sende kendi evini ihmal etme ona yardim edeceğim diye. 
(720 puan) tarafından
Yok yok eşim kendisi dedi  babaaneye sahip çıkalım falan   ama ben elimden geldikçe bir şeyler yapıyorum işte eşim nankör durmadan kavga çıkarıyor bileğimi sıkıp böküyor yani ben iki laf etsem beni döver
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Sana fikir veremiyorum ya bu deveyi gudecen yada bu diyardan gıdecenn...

Çok karışık senin işler bacım 
(720 puan) tarafından
Of benimde kafam alak bullak
0 oy
tarafından
Kocanda akıl var fikir yok
(720 puan) tarafından
Kocamda ne  akıl var ne fikir gidip tedavide olmuyor Allah'ın cezası
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Esin nankör ya babaannesine bakiyorsun ona rağmen nankor
(720 puan) tarafından
Evet gerçekten nankör ben onu Allah'a heval ediyorum
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Tamam babaanneye bak ama her Allah'ın günü de temizlik ne diye sonuçta yaşlı bir kadın maddi gücünüz varsa bence bakıcı tütün belli kj eşinin senle ilişkisi etkileniyor eşin evinde yiyip içmek istiyor 
(720 puan) tarafından
Yok bundan sonra öyle yapacam zaten ama eşjmiin niyeti benimle evde yemek yemek değil kavga etmek istiyor
(1,763 puan) tarafından
Ama niye öyle diyorsun kavga da bir ihtiyaç sonuçta
(720 puan) tarafından
He ya ne ihtiyac sorma ya
(1,763 puan) tarafından
Adam seni seviyor ki kavga ediyor sevmese varsın yoksun umursamaz
0 oy
(3,495 puan) tarafından
Çok üzülerek soruyorum da canım eşin manyak mı ben mi öyle anladım? 
(720 puan) tarafından
Manyak ruh hastası bir şey vala en sonda patlarsam terk edip gidecem
(3,495 puan) tarafından
Gitsen haklısın valla kafayı sıyırmış
(720 puan) tarafından
Vala zar zor tutuyorum kendimi
(3,495 puan) tarafından
Hiç konuşma muhatap olma
0 oy
tarafından
Bu erkeklerin genelinin kafasında var
(7,993 puan) tarafından
Hahaha çok yerinde bir yorum :)
tarafından
Ben hep diyorum IQ seviyesi ayak numarasından küçük tiplerle evlenmeyin kanser ediyorlar sonra insani
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Babanne dedigin insan kaynanin kaynanası oluyo demi :D şimdi kaynanayi sevmiyo demekki zamanında yapmıştir bir takım şeyler sogutmustur kendinden oyuzden ona bakmak zorunda değil yani burda gıybet yapma yok şu vermiyolar ekmek vermiyolar diye ☺️☺️
(720 puan) tarafından
Tamam kanka gıybet yapmıyorum
0 oy
tarafından
Kaynanan mı dolduruyor acaba eşini 
(720 puan) tarafından
Yok bence ya eşim bana karşi tavir almiş sadece
tarafından
Bilemedim canım ama sende iyi niyetlisin insanlar çok tuhaf kavga etmeye ter arar gibi Allah sabır versin
0 oy
(767 puan) tarafından
Eşin deli mi ne aksine sevinmesi lazım bak babanneme nasıl sahip çıkıyor diye ay yazıklar olsun..

Sana da helal olsun helal süt emissin ki böyle birşey yapıyorsun. Bence şey yap babaannesi çağır eşin yokken. Eşine herşeyi kendi evinizde hazırla babbaannesi içinde aşağıya yolla eşin gidince de eve çağır kıyamam ya garibim. Kaynanan nasıl biriyse hepsini etkisi altına almış 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 550 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 176 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 439 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde Elif__16 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 724 göst.
7 Temmuz 2020 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

381,355 soru

11,416,988 cevap

34,968 kullanıcı

...