0 oy
97 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (937 puan) tarafından
Elinizle sıkınca fiskirarak mi geliyordu normali böyle mi oluyor arkadaşım sağdan soldan üç dört yerden fiskiriyordu diyor bende tek yerden fışkırıyor bebegim 3 bucuk aylik kıvranıyor emerken önceden böyle bir sorun yoktu sagip vermeye başlıcam artık sinirlerim bozuldu

7 Cevaplar

0 oy
(679 puan) tarafından
Benimde tek yerden geliyordu ve sütüm azdı gelmiyordu masajlar sıcak su felan yanı 3 saatte bir 20 yada 30 cc cıkardı Baska da gelmezdi bebegım ozaman yoğun bakımda sureklı sağıp goturuyordum beni emmeyince 2 ayda dahada kesildi gelmedi acaba bebegınız doymuyor olabilir mi kıvranıyorsa
(937 puan) tarafından
Sağınca 60-80 cc falan çıkıyordu mama takviyesi de yapıyorum makinam bozulunca 1 aydır sagmiyorum belkide azaldı diye düşünüp mamayi artirdim ama emerken kontrol ediyorum sut geliyor kıvranıyor
(679 puan) tarafından
Sancısı da olabilir belki gazları oluncada yaparlar. O ozaman yetiyor sütün mama da veriyorsun çünkü gaz olabilir içi sancı yapıyor olabilir
(937 puan) tarafından
Herkesin dört beş yerden geliyormuş bende normali bu sanıyorum çok moralim bozuldu ya emzirmeyi bırakıcam sagip vericem ne çıkarsa artık
(679 puan) tarafından
Yok kız bırakma senı emiyor ne guzel devam et bence emdikçe sütün gelir damarlar açılır
(937 puan) tarafından
Oyle de bebeğime eziyet ediyormuşum gibi geliyor 4 aydan sonra da artar mı bilemiyorum tek yerden gelmesi de tatmin etmiyor sanirim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bana da 5. Gun geldı bır akraba sık gogsunu dedı sut damladı aaa benımkı duvara fıskırırdı dedı gıttı, olsun kuzum mama verırsın takma dedı bıde, zaten takmıyodum, fıskırtan memesı 1. Senesınde kesildi ben 2 sene emzırdım cocugumu, bakma cevreye
(937 puan) tarafından
Herkesin dört beş yerden geliyormuş bende normali bendeki gibi sanıyorum çok moralim bozuldu bebegimde tatmin olamıyor demekki emzirmeyi birakicam sagip vericem artık ne çıkarsa
0 oy
tarafından
Evet 3_4 dik varmış gibiydi
0 oy
(7,140 puan) tarafından
İlk çocuğum da sıkınca damla damla geliyordu ikinci çocuğum da sol taraf tek yerden fışkırıyor sağ taraf iki üç yerden.
0 oy
tarafından
Sıkınca 4 5 yerden fışkırıyordu benim de 
0 oy
(784 puan) tarafından
O aylarda atak gibi bir şeyler oluyor sakın sagmaya falan geçmeyin..sabırla emzirmeye devam edin..ben ne biberon ne emzik hiç bisey kullanmadım 22 ay emzirdim..ama 3 4 aylıkken çok geriliyordum ağlıyordu kıvranıyordu anlayamiyordum istemiyor gibiydi ama geçiyor o hali..copur copur emiyor sonra
(937 puan) tarafından
Bu aralar çok yapıyor bunu agliyor kıvranıyor emzirmeye ara veriyorum bu sefer daha çok agliyor geçenlerde arkadaşım sık göğsünü dedi tek delikten sut fiskirarak gelince benim şöyle böyleydi dedi acaba az geldiği için mi böyle anlam veremiyorum esimde az önce zorlama istemiyor demekki deyince iyice çileden çıktım ben sut akışında bir anormallik var galiba ya çok moralim bozuldu
(784 puan) tarafından
Kesinlikle anormallik yok benimki de öyleydi.. fiskirma falan yoktu..zaten 3 4 aylik bebek için o kadar çok süt uretilmiyor ki hemen doyuyorlar..simdi geriye dönüp baktığımda iyiki mama ya da biberon falan vermemisim diyorum..sabırla o süreci geçtik ve çok güzel bağ oldu aramızda.. meme bağımlısı gibiydi bırakırken zor olur dediler bu seferde..ama birakirkende azaltarak bıraktım hiç zor olmadi..ikinizin de üstünü çıkar tenine degerek emsin
0 oy
(499 puan) tarafından
Çok emerse dedigin gibi 4 5 yerden fiskirip geliyordu emmezsede damla damla gelirdi 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 126 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Azrainci (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 146 göst.
1 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Muge (83 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 839 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,237 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 121 göst.

383,795 soru

11,483,663 cevap

35,111 kullanıcı

...