0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (4,171 puan) tarafından

Eşim saolun derdim yetmez gibi bide bu çıktı başıma dün aksam üzeri uyutma bak gece uyumaz dememe rağmen çocugu uyuttu sonra gece bekledim biraz iyice yorulsun diye 1 gibi uyutayım artık dedim sallamaya başladım uyuduğunda saat 2 buçuktu sanırım haliyle benim yerde totom kurudu resmen kuyruk sokumu acısı beni mahvetti tüm gün oturup kalkarken yürürken batıyor resmen nasıl geçer bu ağrı sanırım sallamayı bırakmam laızm ama kendi kendine de uyumuyor ki hiç :'(

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
cnm cocugu yatagin ustunde sallasana yerde can mi dayanir
(4,171 puan) tarafından
Canım uyumak istemediği zaman kendini ayağımdan atıyor 17 aylık çok hareketli ani Bi hareketle yataktan düşer falan diye yerde sallıyorum genelde çabuk dalar ama dün uykusu yok diye perişan oldum valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kemik ağrısı için ağrı kesiciler oluyor ya eczaneye sorup alabilirsin yada kremini 
(4,171 puan) tarafından
Parol içecektim aslında ama regl dönemimdeyim zaten bu ay doğru dürüst gelemedi iyice keser onu da dire korktum içmedim canım
tarafından
Ama ağrın çoksa iç bence
(4,171 puan) tarafından
Öyle yapayım en iyisi canım
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Canım yatakta yada koltukta salla hem ayakta açıyor yerde
(4,171 puan) tarafından
Canım üstte arkadaşa da dedim uyumak istemediği zaman kendini ayağımdan atıyor 17 aylık çok hareketli ani Bi hareketle yataktan düşer falan diye yerde sallıyorum genelde çabuk dalar ama dün uykusu yok diye perişan oldum valla
(1,146 puan) tarafından
Tüh canım yumasak minder gibi bişey al bari altina
(4,171 puan) tarafından
Ay artık öyle yapacagım bu nasıl ağrı perişan oldum valla
(1,146 puan) tarafından
Ağrı kesici al bari canim geçmezse doktora gozuk
(4,171 puan) tarafından
Öyle yaptım canım şimdi parol içtim Bi tane
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Orijinal çin yağı bulursan ama orijinal olması önemli sürersen masaj yaparak ağrıyı alır 
(7,447 puan) tarafından
Eczane aktar vs internette çok sahteleri var onu biliyorum sadece
(4,171 puan) tarafından
Bi bakayım kuzum başka şeylerde de işe yarar alayım onu bulursam
(7,447 puan) tarafından
Tabi canım ağrı geçirme ne bileyim işte burun tıkanıklığı baş ağrısı vs çok işe yarıyor yaramazsa bilki orijinal değil zaten
(4,171 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
(7,447 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(2,495 puan) tarafından
Sallayarak uyutmak gercekten yorucu ve doktorkarda tavsiye etmiyolar 

Cocuk kucukse hemen alisir sallanmadan uyumaya buyukse de kitap okuyup emzirerek uyutmaya calisin
(4,171 puan) tarafından
17 aylık canım malesef emerek uyumuyor hiç kendi haline beşiğe bırakınca da ya ağlıyor ya emzikle oynuyor uyumuyor nasıl yapacagım bilmiyorum
(2,495 puan) tarafından
1 ahffa boyunca her grce dus aldir pijama giysn kitap al bi tane okuroen okurken uykiya dalar 1 hafta deneyin bide boyle
(4,171 puan) tarafından
Öyle mi dersin canım bir deneyeyim olmadı
0 oy
(12,748 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun bilgım yok

Defne de ayakta ayakta hiç sallamadım bilmiyor ama uyurken kucakta istiyor artık karnımda buyudu babasını bekliyorum yarım saat kaldı 
(4,171 puan) tarafından
Yaa kaşınıyor olmasın canım belki o rahatsız ediyordur yavruyu kıyamam ben ona ya ağzı da yok ki anlatsın
(12,748 puan) tarafından
Büyük ihtimalle oyle. İnan ki doğdundan beri bu kadar ağlamadı boyle zorlanmadım
Babası geldi gezdırsın arabada uyur belki
(4,171 puan) tarafından
Yaa o derece demek kıyamam kuzum dualarım seninle ve defne kuşla Rabbim tez zamanda şifa versin eski uslu hanım haline dönsün prensesimiz ❤️
(12,748 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım iyiki varsın♥️♥️
(4,171 puan) tarafından
Sende canım ☺️❤️
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Oyyyy ona toto ne desin kemik ne desin. Yerde sallasan bile totonun altına minder koy yumuşak şeyler koy. Allah kolaylık versin. Ağrınında ılık bir duş ve dinlenme anc geçirir.
(4,171 puan) tarafından
Sanırım dediğin gibi dinlenmeyle anca geçer o da ne mümkün kuzum daha yeni uyudu sayılır yine benimki :(
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Simit yastıklar oluyo canım medikallerde satılır onlardan alsan otururken iyi gelir sana 
(4,171 puan) tarafından
Olmadı öyle yapayım kuzum ya geçer insallah çok kötü bir ağrı valla yürürken canım acıyor otururken kalkarken

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
7 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 291 göst.
12 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.