+1 oy
914 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
Eşim eve geç geliyordu 1 gibi  bende msj attım 7 den sonra kapıyı açmam dedim telde bana bağırdı kızdı dedi senin yüzünü görmemek için eve geç geliyorum dedi çok kırıldım ağladım eve geldi brndr yatak odasına geçtim yüzümu görmek istemiyor sonuçta  eve gelince de öyle söyledi evde yüzüne gozukmem bende odamdayim daha sonra ağlarken  dedim benden boşan mecbur değilsin bana esim dedi sen çocuklara dua et yoksa bosardim seni dedi çok kırıldım varligimla kimseyi rahatsız etmekte istemiyorum eve gelir gelmez cocuklara da bağırdı şuan sakin diyor yemek yapmicak misin diyor yüzsüz o kdr kalbimi kırdı her gün eve geç geliyor kahveden çıkmıyor erken gel deyince yüzünü görmek istemiyorum diyor

21 Cevaplar

+14 oy
tarafından
Valla bu kadar lafa sadece kalbin kiriliyorsa çok iyi
(6,671 puan) tarafından
Kisinin ismine tikla sorduğu sorular var Alh yardım etsin ne diyebilirim
(1,793 puan) tarafından
Esila bende okudum bukadar rezalet evlilik olamaz bazen kadınlari anlamıyorum benimlede yapmak istiyor demek nedemek ya insan igrenir sanki gurur verici bir durumda öyle adamı çıktığı deliğe sokarım defolsun gitsin
(6,671 puan) tarafından
Ayn öyle jigolouk yaptığını düşünüyorum adamı ve doyumsz istedigi kadar senle ilişkiye girsin bir sapik
(1,793 puan) tarafından
Öyle sapikla s.x hayatim iyiydi demek bile migdemi kaldırmaya yeterli oldu sonraki beni yapmaya geldi demesi kusmama sebep ayh
(6,671 puan) tarafından
Ayn öyle çaresizlik bir sapikla yasamaya sebep bahane değil bence yine de konamicam
-Reklam-
+2 oy
(1,074 puan) tarafından
Her gün bir örnekle bir kez daha anlıyoruz. Kızlar önce okusun meslek sahibi olsun kimseye de katlanmak zorunda kalmasın. Bir adamın eline bakmak onları ne kadar havalandırıyor kendilerini Bi halt sanıyorlar 
(19 puan) tarafından
Ben dedim boşan mecbur değilsin  hem yüzümü görmek istemiyor hem 3 çocuğu istiyor
(1,250 puan) tarafından
Sakın çocuklarını verme eşin pek güvenilir değil
+1 oy
(531 puan) tarafından
*** yesin ne yemek yapacaksin madem yüzünü görmek istemiyor seni eve bağlayan ne
(19 puan) tarafından
Gidecek yerim yok katlaniyorum
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Gidecek yerin mi yok niye katlaniyorsun cocuklar dersen onlarada bagiriyormus defolup gitsin görmek istemiyorsa
(399 puan) tarafından
Alıp başlarina calsinlar çocuklarını adaletsiz insanlardan iğreniyorum.
(241 puan) tarafından
Oğullarına nikah kıysalar rahatlayacaklar
(399 puan) tarafından
Benimki hem beni aldati bu üç yıldır eve gelmiyordu pisliğini yapmak için beni suçlayıp millete karşı güya benim yüzümden eve gelmiyormus gibi yapıyordu şimdi ben içim darmadağın sitem etmişim psikolojim kötü olmuş sitem ediyordum dye eşyasını aldı gitti güya ben onu canından bezdirmisim.okadar kotuyumki üç yıl sabret ağla gözünde yaş kalmasin evlatlarını bırakıp gitme sen kötü ol en sonunda.neden niye sitem ediyormuşum niye karışıyormuşum
(241 puan) tarafından
Asla söylenmeye hakkımız olmaz süs köpeği olmamızı bekliyorlar duygularımız yok onların gözünde. Keşke biz aldatsaydık onlar yaşasaydı o duyguları ama işte o kadar midesiz değiliz biz Allah şaşırtmasın. Benim arkadaşım hamileyken aldatılmıştı kaynanası dönüp kadınlık yapmıyosun demişti oğlunu savunmuştu
(399 puan) tarafından
Aynı şeyi görümcem söyledi senin yüzünden yaptı dyordu.ben hamileyken kusuyormusum kardeşi perişan oluyormuş.Allaha havale ettim burdan hangi birini soylimki say say bitmez.hic Allah'ı hesaba katmiyolar
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Şakamisin ya bana bu lafi diyne bin bişman eder yuttururum o kelimeyi 
(19 puan) tarafından
Bende dedim boşan kurtul dedim mecbur değil ki daha gencim sonuçta bulunmaz Hint kumaşı değilsin dedim
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Benimde böyle bir babam vardı. Anneme hep birini bul da git diyecek kadar ahlaksız biriydi. Allah'tan asla mal mülk istemedim. Tek istediğim vicdan merhamet ve bol sevgiydi. Rabbimde dua mi kabul etti. Diğerlerini sonradan yanında hediye etti. Rabbim hepsinin göğsüne merhamet versin. 
(19 puan) tarafından
Annen boşandı mi peki
0 oy
(287 puan) tarafından
Ben demin ne okudum ya ? Bu kadarıda pes yani yüzünü görmek istemiyor da o iki çocuğu neden yaptı ?
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Ne sorununuz var gormek.istemiyorsa gelmesin eve bu adamlar ne fena ya
0 oy
(163 puan) tarafından
Esini sen tanirsin ******** sana zarar verecek biri değilse yarın git kapının kilidini değiştir akşam da geç gelirse kapıyı asla zaten rezil olmamak için duyulmasın diye çok kapıya vuramaz telefonu da kapat eve giremeyince yüzünü görmemiş olur.

Gidecek yerim yok deme canım boşanınca bir yere gitmek zorunda değilsin çocuklar varmış kiranı mecbur ödeyecek sende ise girersin huzurla geçinirsiniz defedin söyle adamları ya gidemeyeceğini bildiği için bu kadar aşağılıyor zaten 
0 oy
(210 puan) tarafından

Hala durdugun kabahat öyle adamın ben neyse... kötü söz Soylemicem....:angry:

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun inşallah canm 
0 oy
(4,323 puan) tarafından
Çocukların kaç yaşında
0 oy
(246 puan) tarafından
Evi otel gibi kullanıyor anlaşılan utanmaz bir de yemek istiyor 
0 oy
(241 puan) tarafından
Önce bunları kayıt altına al sonra git boşan kendini değersiz hissettiğim yerde kalma. Canı cehenneme bu hayata bir kere geliyorsun. Anasına babasına sizin yüzünüzü görmek istemiyorum diyebilmiş mi yıllarcada evlenince karılarına aslan kesiliyor bu paşazadeler anlamıyorum ki. Senin boşanmaya niyetin var cesaretin yok canım belliki. Sırf şu lafı yüzünden alacağın manevi tazminat sana uzun süre yeter.  Ha adam olur dersen bekle uğraş ama harcayacağım sabrı ve ömrü göz önüne al şunu da unutma çoğu değişmez.
0 oy
(1,152 puan) tarafından
Bu adamla ömür geçmez kuzum, ailen destek çıkmıyor mu?
0 oy
(7,054 puan) tarafından
Sebep ne peki neden seni görmek istemiyo 
0 oy
(8,346 puan) tarafından
Ciddi ciddi size böyle dedi ve sizde kalkıp yemek mi yaptınız bu hanzo ya sizde kalp kalmamış bana kalırsa :((
0 oy
(470 puan) tarafından
İçindekileri kusmus demek ki zoraki duruyormuş sevmiyormuş daha diyecek bir şey yok bu lafın üstüne anlık Bi sinir lafı da değil öyle de kendini avutmaya kalkma sakın siz kendinize değer vermezseniz kimse size değer vermez suan susar oturursan bu lafları çok duyarsın 
0 oy
(625 puan) tarafından
Çok ağır laflar bunlar. İstemiyorun seni demiş açıkça.
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Canım seni diğer postlarida okudumda seninki pek sağlam ayakkabıya benzemiyo kahveye gittiğine eminmisin başka b.ok lar yiyo olmasın bu ailen sahip cikarmi sana evlatlarına yada kendi gelirin varmı normalde kolay kolay boşan demem ama adam biraz sapkın gibi geldi jigolo Luk filanda yapiyo olabilir yada yaşlı nenelere filan ilgi duyuyorda olabilir midem bulandı ya zor yaziyorum

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 533 göst.
0 oy
3 cevap 167 göst.
28 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Gold rose (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 158 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilek6363 (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 479 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Birkucukbebis (21 puan) tarafından soruldu

380,320 soru

11,387,177 cevap

34,888 kullanıcı

...