0 oy
421 göst.
Aile kategorisinde (469 puan) tarafından
Kızlar bi onceki postumdada bahsetmistim kayin babam vefat etti diye 3 hafta oldu ama hala gelen var yani sonra iki gorumcem cocuklari basimda hersey yemek icmek ev hersey bana bakiyor ayriyetten esim yatak dosek hasta kaldiramadi babasinin vefatini onu toplamaya calisiyorum ben kiz kardeslerde en buyugu ve tek ben koydeyim diger 3 kiz kardesim sehirde annemde koyde  kiz kardeşim 2 gunlugune buraya gelmis ama yemin ederim 3 ununde her annemgile gelmesinde giderim bu sefer en kucuk kardesim gelmis annem oglen aradi napiyon fasti sonra basladi sen kizin yanına nege gelmedin anne dedim hani bende acna burda ugrasiyorum 5 dk gelmek zormuydu dedi anne valla esimin hasta oldugunu soyledim tm tm tm sus sus sus dedi hani en buyuk benim benim yanima dogru düzgün gelip gitmezler esleriyle gelirler ya surdada ablam var bi yanina gidek demezler ama ben her geldiklerinde yanlarina giderim bu seferde basim kalabalik oldugu icin gidemedim yemin ederim aklima bile gelmedi o kadar yani 3 gun ust uste hastanelere gittim cenazeden sonra dayanamadim hastalandim dogru duzgun aramadilar bile annem bana böyle dedi sizce haklimi ya ağlıyorum ben cok ezziyor cunku digerlerine karsi

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Haksız annen öyle durumda onların gelmesi lazımdı 
(469 puan) tarafından
Esimde aynisini dedi
tarafından
Annene tavrını koy annende olsa düzgün davransın
(469 puan) tarafından
Onceki postumdada cenazenin ortasında yaptini da okuyun cok ustume geliyo asiri ben suan herkesi toparlamaya calisiyorum kayinvalidem uyumadan odama gecemiyorum bile o kadar agir bi yuk var ustumde
tarafından
Annen haksız cenaze evine yemeye içmeye mi gidilirmis ki 2 çocuğun varmış alıp götürüp en azından birini baksın yükünü hafifletsin annen düşüncesiz davraniyo
(469 puan) tarafından
Bendemi dedim hep suc
-Reklam-
+1 oy
(7,284 puan) tarafından
Canım ksura bakma ama annen baya baya seni kiskanmis orayla ilgileniyosun diye sanırım bı önceki postumuda yeni okudum adam ölmüş annen neyin davasında çocuk gibi davranıyor resmen 
+1 oy
(651 puan) tarafından
Sen haklısın kizmakta ve kirilmakta. Annen anlayışlı olmalı eşinin babası ölmüş aklına kızına oturmaya gelmedin diye cemkirmek mi gelmiş hayret bir şey sen geleyim desen bile gelme kızım kocanla ilgilen demesi lazım 
(469 puan) tarafından
Yok oyle demez bana sürekli azarlar
(651 puan) tarafından
Canım o zaman sende ona göre davranmalısın meaafeli olmalısın
+1 oy
(1,166 puan) tarafından
Tabiki annen haksız 
0 oy
(13,945 puan) tarafından
Kiz kardeşin başsağliğina bile gelmemiştir Allah bilir. Anne burasi hala taziye evi kimseyi eğlendirecek vaktim yok deseydin. Annen haksiz bence. 
(469 puan) tarafından
Yok esiyle 1 kere geldi
0 oy
(16 puan) tarafından
Haksız annen 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Kardeşinin senin yanına gelmesi lazımdı annen haksız 
0 oy
(58 puan) tarafından
Annen haksız kesinlikle sonuçta orası kayinpederinin 40'ı çıkana kadar cenaze evidir. Sen kalkıp kardeşlerini mi eglendirceksin bide. Annen tamamen bencillik yapıp seni ezmis kusura bakma ama öyle olmuş 
(469 puan) tarafından
Farkindayim ve benim agrima gelen bu diger 3 kiz kardeşime hic bir zaman boyl3 seyler yapmaz ama beni hep ezdi
(58 puan) tarafından
Cnm malesef bende aynı şeyi yaşıyorum annem diğer kardeşlerime karşı daha merhametli daha vicdanlı ama bana gelince sanki annem değil gibi....
0 oy
tarafından
Beni görmek isteyen evime gelir ister 5 dk ister 5 km niye ayaklarına gidecekmiş sin ki
0 oy
tarafından
Annen çok haksız hoş yere ağlama eşinin ailesinin eşinin yanında ol aynı brnim annem ya gi anlattığın herkes anne olamıyor bunu çok iyi anladım çocuğum bir operasyon geçirdi annem gelmedi beni kandırdı bide ne dedi niye gelmedin diyince ben gezmeye geldim kime ne dedi ben gelsem benmi edecektim amaliyat dedi 
0 oy
(758 puan) tarafından
Asıl bacının başsağlığına gelmesi lazım 
0 oy
(3,944 puan) tarafından
Haksız tbaı kı ölüm bu nasıl senden bişey beklerler eşinşn yannda olman lazım 
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Siz haklısınız, abla olan sizseniz kardeşlerinizin böyle zamanda sizin yanınıza gelmesi gerekirdi bence
0 oy
(48,808 puan) tarafından
gelip yardim edecekleri yerde bide yük oluyorlar insanin kalbindeki yük yaptigi isten daha ağır geliyor
(469 puan) tarafından
Gerçekten öyle cok yoruldum

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 529 göst.
26 Ekim 2023 Aile kategorisinde Myangell (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 185 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Emirserap (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 778 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu