0 oy
58 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,515 puan) tarafından
Sicaklar da herkees gibi bende bunaliyorm ayagima suya tutuyorm.yok beton cigniyorm.yok ayagiim alev alev asla sogumuyo 

Annemde sekerin vardir senin normal degil diyo

3 Cevaplar

0 oy
(5,025 puan) tarafından
Bnmde öyle ayaklarımın altı sabah akşam yanıyor agiryor bizimkilerde bana öyle diyor acaba doye?

Bn doğumdan sonra biraz kilo aldım ondan da olabiliri dedim birde çok tempolu bir hayatım var oda olabilir tabi en son dün gittim kan verdim aile hekimine  çünkü halsizlik ve hep yorgunluğum da eklenince  kendimi artık çekecek durumda deilm sonuçlar  pazrtei öğleden sonra çıkacak bakalım 
(5,025 puan) tarafından
Walaha cnm oğlum bir yaşı bı aşsin artık olsemde zayflamaya calscam ne giysem olmyr yaşımdan büyük görünmeden korkuyorum istediklerim üstüme otrmyr çok üzülüyorum önce kendim için yapmam lazm
(2,515 puan) tarafından
Ah ah bazi cevremdeki yilanlar seviniyo bu halime
(5,025 puan) tarafından
Bnm bebeğim şuan 6 buçuk aylık  kurban bayramı kaç ay geçti blmym işte bebeğim oysa küçük o kdr güzel bı elnise aldım ki sonra görümcem ne ddi blyn mu sanki hamilesin yine oysa öyle gorunmyrdum bmde o elbise karardı gözümde o kdr guxel açık renk küçük çiçekleri vardı daha da gymedin o kdr para verdim dolapta duruyor . İnat etmişim yapcam .
Var cnm öyle pislik insanlar maalesef sanki onların tabaklarını rızkını yiyoruz
(2,515 puan) tarafından
Dusuncesiz kotucul insanalr iste benimde bu yaz kardesimin dugunu oldu gelin cicek atarken esim yenggem olacak yilanin oldgu masada oturuyomis
Yilan demis ki sende cicek tutmaya git esimdr ben evliyim demis oda dogrusun senin karin iki kisilik
Bu sregsizee ne demeli esim eve geldo onun oyle demesine sinir oldm dedi benimde mralim bozuldu
(5,025 puan) tarafından
Terbysz kadin
-Reklam-
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Evet öyle de denilemez hayır da denilemez.Kan değerlerinize baktirin bi
(2,515 puan) tarafından
Pztesi saglik ocagina mi gideyim once yoksa dahiliye.mi
(1,016 puan) tarafından
Sekerinize baktırın sağlık ocağında riskli bi değer çıkarsa dahiliyeye gidersiniz
(2,515 puan) tarafından
Pzt3si gideyim o zaman
0 oy
(12 puan) tarafından
Tabanları ısınması yanması rahimle de alakalı olabiliyor 
(2,515 puan) tarafından
3 yilidr kontole dahi gitmedim adet duzensizligi falan yasamiyotm diye
(12 puan) tarafından
Yani Bi. Kadın doğuma gözükün derim ben en azından Bi rutin kontrol olmuş olur
(2,515 puan) tarafından
Hic akloma gelmemisti bi kontrole de gideyim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 188 göst.
10 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 343 göst.
13 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Simitcikiz (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
25 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 115 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Selay (6 puan) tarafından soruldu

383,033 soru

11,465,431 cevap

35,065 kullanıcı

...