0 oy
317 göst.
Aile kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 

6 Cevaplar

0 oy
(13,853 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bir tek bu olsa keske butun sorunlafiniz.birikmis normal esinle ilgili farkli postlarindaa vardi yanilmiyorsam 
(3,895 puan) tarafından
Evet canım yaa patlicam gidecek bir ailemde yok cocuklar büyüsün bir şey yaparım diyorum çok üzülüyorum.
(13,853 puan) tarafından
Rabbim ferahlik versin insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay cok haklısın sen yıne Allah ıcın bak kayınvalıdene ama benım ıcımden gelmezdı
(3,895 puan) tarafından
Kayınvalidemi seviyorum da eşimle sorunum var.
0 oy
(475 puan) tarafından
Ben olsam bakmam canim kısasa kısas günah yönünden düşünme çünkü kayinvalidene bakmak zorunda değilsin dinimizde onun sana saygısı yoksa seninde ona olmasın anlasın neler hissettini
(3,895 puan) tarafından
Kayınvalidemi seviyorum iyi kadın eşimle sorunum var.
0 oy
(65 puan) tarafından
Sen yine seslenmemişsin sessiz kalmışsın. 

3 sene önce anneannem rahatsızlandı. Bizimle beraber yaşardı aynı evdeydik. Çocukluğumdan beri anneannem yanımda. Çok kıymetlidir.

3 sene önce akciğerden rahatsızlığı vardı doktor dedi 3 bilemedin 4 ay anca yaşar. 88 yaşındaydı. 

Benim bir çocuğum 2 buçuk yaşında diğer çocuğum kucağımda 20 günlükken ben annemlere gittim anneannemle kalmaya hep beraber. Ve tam 1 buçuk ay annemlerde kaldım. Sadece hafta sonları çocukları annemlere 2 3 saat bırakırdım eşimle eve geçerdim çamaşırları yıkardım evi temizlerdim. Zaten annem eşim için de buzluğa hazır yemek yapıp koydu hep. Zaten annemlerde yiyordu. Olurda evde acıkırsa buzluktan çıkarıp ısıtıp yesin derdi. 

Eşimde gelirdi yemeğini falan yer eve giderdi yatmaya. Tam 43 günlük lohusaydım anneannemi kaybettim çok kötü oldum. 

Ve Allah yukarıda eşim herseylerine koştu asla tek bırakmadı ailemi. Kendi ailesiymiş gibi ilgilendi. Taziyesinde bile 5 dakika oturmadı. 

Eğer bunları yapmasaydı ben şuan annesine bakıyor ve ilgileniyor olmazdım asla. 
0 oy
(8,605 puan) tarafından
İçimden gelerek asla bakamazdım ama allh rızası için der katlanırdım herhalde Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
(48,906 puan) tarafından
sen kendi cocuguna bak o annesine baksın 
(3,895 puan) tarafından
Kusura bakma yaa biraz canım sıkıldı.Seni biraz el bebek gül bebek sandım.Bn çocukluktan beri her zorluğu gördüğüm için zora gelemeyen sinir oluyorum.
(48,906 puan) tarafından
evet öyle büyüdüm ama bu ihtiyacı olan birine bakmayacagim anlamına gelmez ama sadece altini alamam midem bulanir hassasım ondan dedim kimseyi kimseye muhtac etmesin Allah diye
(3,895 puan) tarafından
Küçükken hep özenirdim bir ailem olsun bir evim olsun çok isterdim erken evlilik istememin sebebi buydu sıcak huzurlu bir yuva istemiştim.Ama her zaman olduğu gibi ezildim artık kalbimde eskisi gibi hassas değil.Çok kötü zamanlar geçirdim şimdi daha kötü zamanlar geçiriyorum hiçbir zaman kolay hayatım olmadı oysa normal olmak istedim.Ezilmek değil de el üstünde olmak isterdim.
(48,906 puan) tarafından
insallah evladindan güler yüzün bundan sonra hep mutlu olursun esine söylemiyor musun ben olsam sabah aksam laf sokarim
(3,895 puan) tarafından
Söylüyorum bazen şakayla karışık ama o beni tınlamaz.

İlgili bir soru bulunamadı

383,005 soru

11,464,781 cevap

35,063 kullanıcı

...