0 oy
148 göst.
Aile kategorisinde (1,072 puan) tarafından
Herkese selam hanimlar. Karar vermem gereken bir durum soz konusu ama tercih yapamadim . Konu şu bir sehire atandim. Suan eski yasadigim sehire donme ihtimalim var. Yani eski yasadigim ilceye 1 saat uzaklikta baska bir ilce.

1 yasinda oglum var simdiki yasadigimjz sehirde annem bakiyor . Onceki yasadigimiz sehire donersek orda annemin kendi evi var kardesim ve babamda ordalar. Annem ogluna kendi evinde bakabilecek. Malum orda da  kiralar artmis. Bu oturdugumuz eve tekrar bir zam gelecek veya ev sahibi kendim oturacagim da diyebilir muallakta olan bir konu. 

Bu arada burda sadece esimin bir kac akrabssi var benim akrabam veya arkadasim yok. Ayni sehirde kalir miydiniz eski yasadiginiz sehire doner miydiniz? Empati kurup cevap veren herkese tesekkurler 

9 Cevaplar

+1 oy
(562 puan) tarafından
Çok karışık bacım benim devreler eror
(1,072 puan) tarafından
Tesekkurler yorumunuz icin . Atanmadan once annemlerle ayni sehirdeydik. Annemin orda evi var benimde tayin isteme hakkim var .
-Reklam-
0 oy
(3,772 puan) tarafından
İki turlude annen bakıyor onu anladım ama şehir farkını anlamadım valla
(1,072 puan) tarafından
Tesekkurler yorumunuz icin. Atanmadan once annemlerle ayni sehirdeydik
(3,772 puan) tarafından
Himm herşey gönlünce olsun anne yakın olmak güzel  olur
0 oy
(119,647 puan) tarafından
hic bisi anlamadim bacim
(1,072 puan) tarafından
Tesekkurler yorumunuz icin . Atanmadan once annemlerle ayni sehirdeydik. Suan annem benim ogluma bakiyor.
0 oy
(1,783 puan) tarafından
O şehir bu şehir eski yeni karıştı
(1,072 puan) tarafından
Tesekkurler yorumunuz icin. Atanmadan once annemlerle ayni sehirdydik
0 oy
(3,595 puan) tarafından
Annenin kendi evinde bakabilecegi yere gitmeniz daha mantikli bu durumda cunku diger ilceye seni baglayan bi sey yokmus bari annen zorlanmadan bakmis olur onun da duzeni bozulmaz
(1,072 puan) tarafından
Tesekkurler yorumunuz icin
0 oy
(78 puan) tarafından
Annenin evinin olduğu şehre git
(1,072 puan) tarafından
Tesekkurler yorumunuz icin
0 oy
(3,173 puan) tarafından
Soruyu başlığa göre cevap veriyorum İsveç Norveç 
(694 puan) tarafından
:) :) :) :-))
0 oy
(6,484 puan) tarafından
Vallahi ne dedin tam anlayamadım dur mantık yürüterek tane tane tekrar okuyayım.
(6,484 puan) tarafından
Eski yaşadığınız yerde kardeşin baban var annende orada bakabilecek çocuğuna ama kiralar yüksek bu yüzden gitmek istemiyor musun ?
(1,072 puan) tarafından
Tesekkurler yorumunuz icin. Atanmadan once annemlerle atni sehirdeydik hatta evlerimiz yakindi. Simdi ise atandigim yerdeyiz annem burda benim evimde ogluma bakiyor. Yani burda bir duzen kurduk ama tayin isteme hakkim var oglumun bakimi icin tekrar  annemlerle eski yasadigimiz yere donmeli miyiz yoksa burdaki duzene devam mi etmeliyiz bunu demek istedim. Evet kiralar yuksek oldugu icin emlakci depozito derken cok masraf olacagi icin  her iki sehrinde arti ve eksileri var bunun  icin kararsiz kalmistim
(6,484 puan) tarafından
Ben burada anneni düşündüm sadece. Baban kardeşin annensiz kalıyorlar. Onların olduğu yerde olursanız annende diğer çocuğundan ayrı kalmayacaktır.
0 oy
tarafından
Annen sizinle kalıyor bebeğe bakmak için ama evine mi dönemi istiyor sizde onunla beraber o şehre mi gitmek istiyorsunuz tam anlamadım ama annenin sana faydası varsa tabiki anne yani 
(1,072 puan) tarafından
Tesekkurler yorumunuz icin. Atanmadan once annemlerle atni sehirdeydik hatta evlerimiz yakindi. Simdi ise atandigim yerdeyiz annem burda benim evimde ogluma bakiyor. Yani burda bir duzen kurduk ama tayin isteme hakkim var oglumun bakimi icin tekrar  annemlerle eski yasadigimiz yere donmeli miyiz yoksa burdaki duzene devam mi etmeliyiz bunu demek istedim. Evet kiralar yuksek oldugu icin emlakci depozito derken cok masraf olacagi icin  her iki sehrinde arti ve eksileri var bunun  iicn kararsiz kalmistim

İlgili bir soru bulunamadı

382,052 soru

11,438,315 cevap

35,006 kullanıcı

...