+1 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (90 puan) tarafından
Kizlar dün sünnet oldu oğlum normalde daha çise aluştirmamistim bugün sabahta bezi takmak istemiyo altına açıyor diyo ne yapmam lazım sizce sünnet kilodunu kullanımı hiç bilmiyorum orasina hiçbir şey demesin istiyo çok zormuş ya:((

5 Cevaplar

0 oy
(2,359 puan) tarafından
Keşke tedavılı yaptırsaydınız. Bardak kes köy karton bardak bezı öyle kapat
(90 puan) tarafından
Tedavili derken o nasıl oluyo
(2,359 puan) tarafından
Yapısık ya doktor onu hergün ikaclıyor yapısıklıgı acıyor sende zentın yagı döküyor sun evde   . Boylelıkle ne yara ne ıltıhap ne agrı hıc bırsey olmuyor... Ama olan olmuş krem verdı demı sarı krem booool olarak sür onu kullan ıyı olur inşallah bıraz uzun sürer ıyı olması ama korkma
(90 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inlsh hemen iyileşir
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Kaç yaşında çocuk 
(90 puan) tarafından
3 bucuk
(4,216 puan) tarafından
Keşke tuvalet eğitimi verip daha sonra sünnet ettirseydiniz çocuk için daha rahat olurdu pet bardak kesip koyabilirsin bı yere deymez canı acımaz geçmiş olsun
(90 puan) tarafından
Teşekürler cnm
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Sünnet kolodunq gerek yok canm enfeksiyon kapma riski yüksek olur öyle sen köpük bardak al kes ic camasirina yerlestir kıyafete beze değmez acımaz 
0 oy
(44,758 puan) tarafından
6 aylıkken yaptırdın ben şimdi 3,5 yaşında haklısın valla şimdi bakınca diyom su an yaptırsam çok zor olurmuş benim oğlan bir dakka yerinde asla durmuyo
0 oy
(537 puan) tarafından
Dikişli mi yaptırdın canım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 152 göst.
2 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.
0 oy
11 cevap 233 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu

381,314 soru

11,415,223 cevap

34,966 kullanıcı

...