0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (67 puan) tarafından
Kızım 1 sınıfa baslicak Allah in izniyle sizce alınması gereken olmazsa olmaz neler var. Okullar açılmadan kırtasiye ürünleri geldi marketlere bitmeden en azından şart olanları özellikle 1 sınıfta istenilenleri almak istiyorum. Her şey ateş pahası sizlerde biliyorsunuz. Birde doğum yapicam bir ay sonra o yüzden elimden geldiğince her şeyi uyguna almaya çalışıyorum çok şükür yinede Rabbime 

8 Cevaplar

0 oy
(1,798 puan) tarafından
Öğretmeniniz belli olduysa listeler verilir bekleyin bence
(1,798 puan) tarafından
Şuan defter çok fazla istemzler yeni okuma yazma öğreneceği için suluk çanta kalemlik ayakkabı resim defteri 1 adet A4 kağıdı abaküs sulu boya kuru boya pastel boya kalem silgi gibi şeyler alabilirsin
(67 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorum için
(67 puan) tarafından
A4 kagidi da mi istiyorlae
(1,798 puan) tarafından
Evet öğretmen fotokopiyi o kağıtlara basarak çocuklara dağıtıyor biz ortaokula geçtik kayıtta istediler ilkokulda da hemen hemen her sınıfta istiyorlar
(1,573 puan) tarafından
evet anasınıfında sa istiyorlar bır top A4
-Reklam-
0 oy
(9,023 puan) tarafından
Liste verilecek ona göre alincak diye biliyorum. Benimde kardeşim 1. Sınıfa başlayacak bu yıl. Okul forması aldınız mı acaba 
(67 puan) tarafından
Henüz almadık ama forma fiyatı 350 liraymis maalesef
(9,023 puan) tarafından
Ben dün aldım kardesime kısa kol tişört 200 lira uzun kollu tişört 210 lira pantolon 280 lira. Hırka 380 liraydı almadık şort etek de 350 liraydı onu D almadık. Sadece bir uzun kol bir kısa kol birde pantolon aldık. Ama illa ki yedek almak gerekecek. 350 lira dediğin tam takım halı mi bir parçası mı acaba
(67 puan) tarafından
Sadece bir tsort fiyatı maalesef :(
0 oy
(8,404 puan) tarafından
Güzel yZı defteri boyal kalemleri resim defteri kareli defter sulu boya VS. Ama listeyi beklemekte fayda var zaten ek kitapta isticekler arkadaşın kızı gitti geçen sene 
(67 puan) tarafından
Evet liste veriliyor ama bende olmazsa olmazları alabilmek adına sormak istedim sizlere
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Şimdiden almak daha mantıklı en azından indirim var 

Kurşun kalemleri bol alın çünkü yetmiyor :) bol bol silgi alın kaybediyor okulda;) orta boy resim defteri matematik defteri 40 yaprak güzel yazı defteri ama onun boyutunu öğretmen söylüyor. Çünkü kimisinde küçük kimisi büyük boy istiyor 

Sulu boya istemişlerdi geçen sene bizden ama hiç kullanmadı pastel boya 12 li boya kalemi hazneli açacak kitaplarını kaplamap için işte adını unuttum ondan 

Pritt makas kırmızı kalem 

Okul için olanı öğretmen söyler ama siz yinede ıslak mendil ve 1 tane büyük boy kağıt havluyu alın isteyecektir büyük ihtimalle bide fotokopi kağıdı 
(67 puan) tarafından
Sizinle beraber bir kaç kişi daha kalem ve silgi dedi demek ki bol bol almak lazım :)
0 oy
tarafından
Kırmızı kalem 

Kurşun kalem 

Kuru boya

Pastel boya 

Silgi 

Açacak 

Kalemlik 
(1,194 puan) tarafından
Katılıyorum kurşun kalem açacak silgi çok alın çünkü bazen kaybediyorlar haftada iki tane aldığın oluyor toplu alin
0 oy
(173 puan) tarafından
Sulu boya pastel boya kuru boya

Silgi kurşun kalem

Defter çeşidini okul belirler 

Şeffaf kitap kaplıgı, isimlik al yapişkanlı cocugınun ismini yapıstırırsın. 

Küçük boy resim defteri

Kalemlik açacak suluk beslenme çantası 

Aklıma başka bir şey gelmiyor
(173 puan) tarafından
Ama en önemlisi her eşyasına isim yapıstır cünkü çocukların esyası birbirine karısşıyor
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Öğretmen liste verir canım. Ben iki hafta önceden listeyi oluşturdum,velilerimin numaralarini da aldım attım gruba... Olmazsa olmaz 1. Sinifta: kurşun kalem,kırmızı kurşun kalem,yumuşak kokusuz silgi,hazneli kalemtraş, prit, ataç, küt makas, defterleri, oyun hamuru, A4 kağıdı, sulu boya,kuruboya,çanta,suluk,kalemlik...Ek ihtiyaçlar da  var ama genel olmazsa olmazları belirttim.

NOT: Etiket alın öğrencinin kalemlerine silgisine dahi adını soyadını yazin yapıştırın. Çok fazla kaybediyor çocuklar bu şekilde önüne geçmiş oluyoruz. Şuan her şey ateş pahası çünkü 
(3,060 puan) tarafından
İllaki şu marka olsun diyor musunuz boya olarak bu arada öğretmen misiniz
(1,012 puan) tarafından
Evet ögretmenim canım. Hayır genel olarak söylemiyoruz markayı sizlerin tercihine bağlı oluyor. Ama kalem ve silgiyi güzel almanızı öneririm. Diğer türlü çocuklar kalemini açarken kırılıyor ,silgiler ise tam silmiyor iz bırakıyor. Birinci sınıf öğrencisi silgiyi fazla kullanır çünkü yanlış yazma olasılığından dolayı
(67 puan) tarafından
Yaa çok teşekkür ederim sayın öğretmenim :) ♥️ çok sağolun yorum için
(1,012 puan) tarafından
Rica ederim ne demek eğitim hayatında başarılar diliyorum küçük kuzucuğumuza ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 112 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eymen Alim25 (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,401 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu

381,700 soru

11,426,845 cevap

34,987 kullanıcı

...