0 oy
141 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
Benim iki görümcem var biri evli biri bekar evli olan uzakta oturuyor annesine geldi 2 tane çocuğu var biri 7 yaşında biri küçük neyse biz ilk geldiğinde gittik esimle oğlum oraya 7 yaşında ki çocuk öyle kıskanç ki bir görseniz benim oğlum da 3 yasında  gittiğik o akşam sürekli efe'yi sevmeyin efe evine gitsin falan filan böyle şeyler söyledi yani benim oğlum da küçük degil anlıyor üzülüyor sonuçta biz sonra eve geldik bana dedi ki asaf abim beni babaannemin evine istemedi git sen seni sevmiyoruz biz dedi ben hayir annecim abi seni çok seviyor falan filan geçistirdim. Ertesi gün oldu kaynanam geldi oğlumu almaya dedi zaten her zaman görmüyolar birbirlerini oynasinlar ben kaynanami uyardim dedim ban efe böyle böyle söylüyor üzülüyor dikkat edin tamam dedi aldi gitti. Sonra biz oraya gittik oğlumu almaya biraz oturduk orda evli olan bi tartisma cikardi bizim önümüzde annesine diyor sen asaftan efeyi koruyosun asafla ilgilenmiyorsun. Kaynanam da dedi ki annesi burda yok emanet çocuk senin oğlunda vuruyo ediyo korudum sana mi sorcam torunumu korurken ben yine konuya dahil olmadim 

Kaynanami severim ben asla dün gitmek istemedim oğluma böyle konuşuldu diye kaynanam yemin etti ölümü gör gel dedi güzel şeyler yaptım boğazimdan geçmez sizde yiyin. Kıramadım gittim amaan bir görseydiniz biz gittik evli olan tavır yapiyo birde bekar olan da bir tavirlar bi hareketler ne yüzümüze bakıyo ne konuşuyo sonra bi baktim görümcemin oğlu oğlumu dudağından öpüyor artık fıttırdım ama yeter yani dedim sahip çıkar mısın oğluna yani 2 gündür sesimi çıkartmıyorum istemiyorum gitsin sevmeyin öyle böyle diyo sustum ama dudağından öpüyor yani bu kadar terbiyesiz bi çocuk görmedim ben dedim çıktım geldim eve sonra kaynanam dedi ki bana kızım sen haklısın ama ben kızlarıma söz geçiremiyorum allah aşkına benim 2 gündür canımı yiyorlar sen onları evine davet etmemişsin ki ettim bu olaylar olmadan önce bize dediler ki evi boşver çay bahçesine gidelim ben dedim ki kim sana dedi davet etmedi işte evli olan dedi. Aradım evli olanı dedik ki ben seni arayıp sana eve hazırlık yaptım sen dedin ki biz çay bahçesine gidelim boşver evi bana dedi ki ben duymadim sen ciddi misin dedim direk seni aradim söyledim nasil duymadim neyse o ordan bağırmaya başladı kaynanam aldi telefonu kapadi. Sonra bekar olan görümcem beni aradı sen nasıl insansin yok yaziklar olsun sana neler neler eşim aldi direk telefonu elimden bu kız size ne yapti bu kadar dedi niye bu kızla uğraşıyorsuz sen niye araya giriyosun onlar tartisiyosa ablamla tartisiyo sen niye aradin şimdi dedi (bu görümcem de haftanin 3-4 günü bizde kalir oturur konuşuruz nisanli bana görümcesini anlatir gece saat 2-3 e kadar ben o saate kadar onu dinlar sabah 7 de kalkarim bana hep der ki kendi kardesime anlatamadiğim şeyleri sana anlatiyorum der. ) eşim dedi ki nasıl bi insan bi insan biliyo musun dedi senin kötü gününde yanında olan gece yarilarina kadar seni dinleyen senin hakkında kötülük düşünmeyen birisi ama sen senede 1 defa gördüğün ablan için ki ablan haklı olsa tamam diycem haksız olduğu halde arayip bu kiza çemkiriyosun benim karımı bir daha arama dedi kapadi. Sonra annesi bu gün aramış eşimi işte ablanlar senin numaranı sildi diyolar ki senin için bitti bizim için ya Allah aşkına söyleyin biz burda yanlış birsey mi yaptik lütfen ya 

4 Cevaplar

0 oy
(1,482 puan) tarafından

Aptallar bırak ıyıkı çıktı hayatından helal olsun enişteyede:Dkayınvalıdende cok iyi kızını görp seni satmamaış

(52 puan) tarafından
İşte eşim ailesine çok düşkün olduğu için üzülüyor ona bende üzülüyorum
-Reklam-
0 oy
(15 puan) tarafından
Boş ver canim iyilik sende kalsın konuş küs durmayın

Ama benim de 2 tane var ben onlara hiçbirsey yapmadım kavga tartışma veyahut hoşnutsuz bir konuda geçmedi aramızda ikisi de beni aramaz sormaz hiç ben aradım acmadilar bayramda aradım açmadılar doğum yaptım gözün aydın demediler hiç yani 5 yıldır evliyim 5 yıldır da konuşmuyoruz hiç ve umurum da da değil yani o yüzden boş ver onlar konuşmuş ise konuş konuşmuyor ise de hiç ilgilenme bile 
(52 puan) tarafından
Eşim ailesine çok düşkün biri bekar olan da eşimden büyük annesine eşimden dolayı sildim onu işim bitti onla demiş eşim buna çok üzülüyor. Yılda bir kez gördüğü ablası için her zaman yanında ben varım beni bir kerede sildim diyebiliyo diye
0 oy
(758 puan) tarafından
Ne şanslısın kız bı taşla iki kuş vurdu. . ikisiylede konuşma görüşme .
(52 puan) tarafından
Ya inan ben öyle biriyim ki tam tersine konuşmayım etmeyim gelmesinler diye bir derdim hic birzaman olmadi çünkü kalabalık aileyi seviyorum yeri geldi eşimle ablasını ben barıştırdım ama ben bu kadar iyi niyetliyken bana bunlar yapildi işte iyi olmamak gerekiyormuş
0 oy
(934 puan) tarafından
Eşini tebrik ediyorum, şahsen bana yapılsa tüm bunlar, vallahi saçlarından tutarım ikisini de bı ona bu ona binona bı ona geçiririm ağızlarının tam ortasına
(52 puan) tarafından
Ben onlara değil zaten eşime üzülüyorum çünkü eşim çok düşkün bekar olan görümceme oda eşimden büyük. Diyor ki yılda bir kere gôrdüğü ablasına her zaman yanında olan beni tercih etti annesine eşimden için sildim onu bitti artik falan demiş

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 273 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde Nasipseanne__ (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 275 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 69 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.