0 oy
308 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
Ailemle konuşmuyorum aramızda bir sürü mesele geçti ama en basitini soyleyim bem aramasam hayatta ne arar sorar ne merak ederler hep ben ararim ama diğer kardeşlerime karşı öyle değiller sanırım ben kiz öldüğüm için pek değerli değilim zaten bizim aile de kopuktur bağlar kimse kimseyi sevmez pek içlerinde en duygusal benim 4 aydır bende aramıyorum ne arayan var ne soran daha önce de bu yüzden sitem etmiştim işlerimiz var ne olmuş sen arasan bunu mu takiyosun falan filan dediler dedim 5 dk ayırıp yalandan da olsa merak etmiyomusunuz dedim öyle deyince de tartışma cikiyo bende aramıyorum artık ama çok üzülüyorum ne kadsr uzulsemde aramayacam diye söz verdim kendime beni merak etmiyorlarsa evlatları olarak bende onları merak etmeyecem böyle aile olur mu Allah aşkına bir insan nasıl merak etmez evladını birde evliliğimde sıkıntılar olduğunu bile bile arada da olsa yalandan aramıyorlar bende konuşmuyorum artık nasıl istiyorlarsa öyle olsun. 

14 Cevaplar

+1 oy
(6,020 puan) tarafından
Ailenle aran kötü de olsa düşman da olsanız sen sen ol hele ki eşinle de sorunlarınız varsa, asla eşine karşı ailenle aranın iyi olmadığını belli etme. Kol kırılır yen içinde kalır demişler. En ufak bir sorun oldugunda eşin hep yüzüne vurur seni ailen bile istemiyor sen zaten kötüsün demeye getirir. 
(771 puan) tarafından
O da biliyor zaten onların çok soğuk insanlar olduğunu ilk evlendigimizden beri söylüyor bana bisey diyemiyo o yuzden
-Reklam-
0 oy
(2,288 puan) tarafından
Üzüldüm okurken canım Vala ya ne nedir bilemiyorum 
(771 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Onlar haksız bile olsa anne baban senin sılayı rahimle bağları kesmek haram
(771 puan) tarafından
Valla hep ben çabaladım bu zaman kadar karşıdan hiçbişey yok artık istenmedigimi düşünüyorum zorlamiycam artık yüzsüz gibi
0 oy
(7,456 puan) tarafından
2018 kacarak evlendim 1 ay kırgın kaldı ailem bana ondan sonra barıştık şuan ıyız dedemlede 2022  barıştık elini öpmeye gitik eşimle köye almadı eve bizi hamile kaldım askere giti eşim bir düğünde karşılaştık hormanlardan mı ağlamıştım dedmi görünce oda dayanamadı acıkcası ağladı öyle barıştık
(771 puan) tarafından
Yok bizimkiler tamamen duygusuz ya hiç etkileyecegini sanmıyorum böyle şeylerin sizin barismaniza da sevindim inşallah hep böyle mutlu olursunuz
(7,456 puan) tarafından
amin işallah sende mutlu olursun canım
0 oy
tarafından
Eşin iyiyse hiç kafanı yorma boşver kendiler bilir 
(771 puan) tarafından
Eşimden Allah razı olsun eşim ve kızımdan başka kimse yokmuş onu anladim
tarafından
Boşver o zaman kendiler bilir doğurup büyüttüler diye herşeyi yapmak zorunda değiller
0 oy
(1,573 puan) tarafından
koptum kopacam kopmak uzereyım sorma bu ara çok degısık duygular ıcındeyım birikti artık tak dedırttıler resmen sınanıyorum aılem tarafından 
(771 puan) tarafından
Kimseye tahammülüm kalmadı benim artik kim olursa olsun beni arayıp merak etmeyeni ki bunlar benim ailem ben niye surekli arayim artık aklıma başka şeyler geliyo cunku
0 oy
tarafından
bizde de vae bu durumlar annem yegenlerime kendini feda eder kizkardesime de oyle bana gekince cocuguna bak diye azarlar iki saat bak desem ben dadi miyim der ama.yegenlere aylarca bakti tuvalet egitimini annem verdi yemekleri gezmeleri vs ben de gelince uzulur gidinxe sevinir cocuklari nerdeyse bogacak.kac kere soyledim kotu oldum.yalandan gosteri yaoiyor insanlarin icinde cok uzuyor ama umurlarinda degil bizim de sahibimiz allah olsun evliligim sorunlu bu yuzden esim ve ailesinin zulmunu cekiyoruz anne.hersey demektir
(771 puan) tarafından
Allah yardımcımiz olsun
0 oy
(873 puan) tarafından
Belki de eşinle aran bozuk onlardan yüz bulma evinde otur diye düşünüyorlardır cahil kafası işte. Ama sen eşine annemgil aradı bugün falan de yalnız olmadığını bilsin abim aradı de falan mesela. Kimse seni ezemez 
(771 puan) tarafından
Yok ya Allah var eşim öyle birisi değil bildiği halde olanları mesela bazıları nasıl olsa ailesi arkasında yok diye yapmadığını bırakmiyo ama biliyo eşim soğuk insanlar olduğunu ilk tanistigimizdan beri diyordu zaten o yüzden bana bisey diyemiyo
(873 puan) tarafından
İyi bari o zaman kendi kurduğun aileye sahip çık
Bazı insanlarla kan bağı olabilir ama daha ötesi olmaz yapacak bir şey yok üzülme
0 oy
(736 puan) tarafından
Ben dogdum dogali anne nedir bilmem var ama nerde nasil napiyo birgun bir derdime mutlu hunume gelmisligi yok dugunum disinda babamda evlenince iyi oldu konusmasa yillarca aramam bile kardesimde yok tek tabancayim allahim cocuklarim kocam var baska kimsem yok
(771 puan) tarafından
Benim anne üvey ben 2 yaşındayken öz annem vefat etmiş bazen diyorum acaba gerçek annem yaşasaydi şu an farklı bir durumda olurmuydum ama seninki öz annen sanırım sende de var aynı durum ozlukle uveylikle alakası yok aslinda önemli olan insan olmak ama iste kader bir kere gülmeyince gulmuyo insana bende aynı sen gibi bi Allahım var bide eşim ve kızım başka da kimsem yok
0 oy
(16,081 puan) tarafından
4 ay çok uzun ya ben 4 gün aramasam öldüm mü kaldım mı diye arar sorarlar teli acana kadar ki günde 2 3 kere konuşuruz. Sizin bağlar biraz tuhaf sanırım insan kızını hiç mi merak etmez
(771 puan) tarafından
Etmiyorlar iste gördüm ki ben aramasam akıllarına bile gelmiyormuşum çok üzücü ama katlanıyorum artık napayim
0 oy
tarafından
Kendi aileni okudum resmen çok zor bir evlatla imtihanin içindeyim ve karnında bir kuzum daha var annem daha benimle uğraşıp diğerleriyle haber yolluyor kendimi haklı çıkarıyor soalsin allkolik hir ailenin çocuğuyum ben çok acılarla büyüdüm şimdi evladimla ilklerime kadar imrihan oluyorum hem ailemle hem evladimla hem çevremle bir eşimle aram çok iy çok şükür 
(771 puan) tarafından
Evladınla neden sinaniyorsun ki özel degilse
tarafından
Amaliyat ettirdik kulaklarından sürekli tedavi görüyor daha başka evlerde kaliyorhz bu süreçte aşırı yoruluyorum çok sıkıldım imtihan biliyorum ama tükendim
0 oy
(260 puan) tarafından
Ben varım annem bıraktı gitti başka kocaya babam doğar doğmaz terketmiş zaten annem şimdi aklına gelince arar benim içimden konuşmak gelmiyor iki çocuğum eşimden başka kimsem yok anlatsam içinden çıkamam bi arkadaş bağları koparmak haram yazmış ya napalım burda şimdi bizim ne suçumuz var ki 
(771 puan) tarafından
Amann boş muhabbet onlar nesi harammış biz mi koparıyoruz onlar koparıyor onlara haram olsun o zaman
0 oy
(470 puan) tarafından
İnan annem günde 3 5 kez arar her Bi kaç saatte Bi konuşacak bisey de bulamayız çok garibime gidiyor nasıl anne baba bunun kızla erkekle ne alakası var orayı da anlayamadım evlat evlattir kızım olacak inş şimdiden varım yoğum onun diyorum eşimde öyle 
(771 puan) tarafından
Valla 3 erkek kârdesim  var diğerlerine karşı böyle değiller hep arar sorarlar bi bana karşı bubsekildeler benimde aklıma bu geldi
(3,186 puan) tarafından
Laz mı ailen kuzuu
(771 puan) tarafından
Tokatliyiz Karadeniz bölgesi ama laz sayilmaz:)
0 oy
tarafından
Ben kaçıyorum onlar kovalıyor daha önce selam vermeyen kardaslarim bı anda ciğer kesiliyorlar hiç birinin samimiyetine inancım yok 
(771 puan) tarafından
Değişen ne oldu ki
tarafından
Boşandıgimda hepsi durduk yere uzaklaştılar 2sene kimse kapımı çalmadı haliminsormadi tekrar evlenip farklı şehire taşınınca hiç aramayan sormayan kardeşlerim iki günde bir arıyorlar

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 314 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatma.elifrana (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 299 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cemrenin mamasi (8,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 352 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,250 soru

11,413,669 cevap

34,960 kullanıcı

...