+1 oy
270 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Evim küçük kaç ayllikken ayirmaliyim bayanlar 

24 Cevaplar

0 oy
(1,374 puan) tarafından
11 aylıkken ayırdık 
tarafından
Doğrusu bu galiba internette de böyle yazıyor teşekkür ederim
(1,374 puan) tarafından
Yani büyüdükçe akılları eriyor korkuyorlar başka odada tek yatmayı bizle yatmak için direniyorlar .
Şuan benim ikizler kesinlikle başka yerde yada aramızda yatmazlar bazen almaya çalışıyorum aramıza ağlıyorlar odaya gidelim diye ☺️
-Reklam-
0 oy
(2,299 puan) tarafından
Benim şuan 23 aylık ayiracaktim  depremden sonra vazgeçtim korkuyorum ya
tarafından
Evet cok haklısın bende korktum şimdi deprem bölgesi değil ama Düzce'deki depremi çok hissetmistik
0 oy
(13,202 puan) tarafından
6 aylıkken ayıracaktım imkanlar değilti 18 ayı buldu. 
tarafından
Anladım teşekkür ederim bende ne kadar erken okadar iyi diye düşünüyorum yatak odasını benimsedi yavrum mutlu oluyor orda
(13,202 puan) tarafından
Ne kadar erken o kadar iyi bizimki odasını yatağını görünce çok sevinmişti hala öyle hastalık dışında zorunlu birşey varsa o da bizle ayda yılda bir.
0 oy
tarafından
Canım ben gece beslenmesini kestikten sonra ayırmayı düşünüyorum 
tarafından
Anladım canım en güzeli aslında bebeğim çok benimsedi yatak odasını daha odasını yapmadik yapayım gündüz orda uyuturum olmadı gece yanıma alırım
(13,202 puan) tarafından
Gece emziriyor musun Büşra ?
tarafından
Ben 3 aylıkken bırakmak zorunda kaldım mama içiyor mecbur
0 oy
(415 puan) tarafından
Ayırmadık 2.5yasında yatakodasnda  bazamızın yanında besıginde uyuyor. 
tarafından
Anladım canım herkesin kendi bildiği
(415 puan) tarafından
Vllahi ulkede yasanan deprem olaylarından cok fazla etkılendım piskolojik olarak oyuzden gözümün önünde olsun evladım dye dusunuyorm cnm herkesin kendi tercihi. Smdı ıkıncıye hamılleyım nasıp olursa ıkısne bır oda yaparsam anca o zaman
tarafından
Anladım canım bende korktum ayırmaya şimdi deprem bölgesi değil ama
0 oy
(686 puan) tarafından
Depremden dolayı ayırmayı düşünmüyorum hep birlikte salonda uyuyoruz genelde ama bizimkiler 2 yaşında ayırmıştı oda yapıp annem kardeşlerimi 
tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Yanımda yatıyor halen 1 buçuk yaşında yatirsam yatırırım sıkıntı yok gece ama işte çocuk için oda yok
tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,783 puan) tarafından
1 yaşIndayken
tarafından
Doğru olan bu galiba
0 oy
(736 puan) tarafından
3 yasinda oglumu 6 aylikken kizimi ayirdim kiskancliktan ama iyiki olmus diyorum beraber yatip kalkiyolar simdi
tarafından
Anladım canım en güzeli
0 oy
tarafından
İki yaşında ayırdım 
tarafından
Anladım canım
0 oy
(12,755 puan) tarafından

Hemşerim ☺️

Tam bi yaşında sütten kestım bı hafta geçince montesorrı yatak aldım ayırdım hemen alıştı yadırgamadı şimdi beni de yatırmıyo yatağından gözü kapalı tekmeleye tekmeleye indirır:)

tarafından
Ya ne güzel hemşerim çok tatlı senin bebiş ☺️❤️
0 oy
(762 puan) tarafından
Ben 6 aylık Dı ayirdım  ama arada yanıma yatıyor 
tarafından
Anladım canım bende böyle düşünüyordum ama deprem falan dediler korktum şimdi
(762 puan) tarafından
Nerde yasıyorsunuz
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Kiz daha 3 aylık seninki şimdi mi ayircan yoksa ayırma hazırlığı mi yapıyorsun 
tarafından
1 hafta sonra 4 aylık oluyo teyzesi yok merak ettim canım ayirmicam şimdi ama gündüz odasında yatircam çünkü bağlanıyor yatak odasında mutlu oluyo çocuğum amcasi bebek kamerasi aldı birde 6 aylık düşünüyorum bakalım kararsizim
(8,934 puan) tarafından
Benimkinin odası doğmadan hazırdı 6 aylıkken gündüzleri odasını ayircam zaten şuan gündüzleri odada uyumuyor çok hareketli olduğu için salonda gözümün önünde yatiriyorum 1 yaşında tamamen ayircam odasını uzmanlar zaten 1 1.5 yaş aralığında ayrılması gerektiğini öneriyor
tarafından
Evet canım bende araştırdım öyle diyolar benim kızımda çok hareketli kendini atıyor sağa sola kucgimizda öne doğru
(8,934 puan) tarafından
Ne kadar geç o kadar kötü erkenden halletmek lazım oda isini
tarafından
Evet canım kesinlikle
0 oy
(7,446 puan) tarafından
10 aylıkken ayırdık şimdi iki yaşında miniğim 7 aylık bir ay sonra falanda onu ayırcaz abisiyle yatıcak :)
tarafından
Anladım canım en güzeli
(7,446 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(590 puan) tarafından
12 aylıkken ayırdım. İyi kide ayırmışız. Bir sürü artısı var bebek için
tarafından
Evet doğru olan 12 aylk galiba
0 oy
(2,592 puan) tarafından
Ben 2 yasinda ayirdim.
0 oy
(5,093 puan) tarafından
7 aylıkken ayırdım
tarafından
Hiç zor olmamıştır demi bende 6 aylık gündüz 7 aylık tümden ayırmak istiyorum ama kararsızim
(5,093 puan) tarafından
Hayır hiç zorlanmadık. 6 aylıkken öğle uykularını odasında yaptı alışsın diye. 7 aylıkken tamamen ayırdım
0 oy
tarafından
Depremden önce olsa ayirabilirdim fakat artık asla ayıramam iyice buyumeden
tarafından
Çok haklısın
0 oy
(6,097 puan) tarafından
4 yaşında hala bizimle yatıyor. Depremi bizzat yaşamadım çok şükür inşallah da hiç yaşamam ama çok korkuyorum depremden kendi kendime planlar kuruyorum oğlumun yatağını ona göre ayarladım birşey olursa hemen alırım yanıma şuraya saklanırım bitene kadar diye plan kurdum kafamda.
tarafından
Bende korkuyorum y
0 oy
(1,250 puan) tarafından
2.5yasinda kızım daha yatağı bile ayırmasın ne odası şimdi yatağımın yanına yatak aldım 20gune oglanida dogurim onuda yanımda yaitircam bı yatakta dört kişi yatmış olcaz gel bu deprem den sinra filan prefabrik eve filan geçersem ancak o zaman odasını ayırım ama hemen yan tarafa olabilir olmadı bı 7-8yasinda ancak ayırım odalarını napim neler oluyor bu dünyada 
tarafından
Çok haklısın canım

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 311 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Annelikheyecani (544 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 343 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeynep bzkrt (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 132 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu