0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (1,612 puan) tarafından
1 ay önce felan oğlumun ayağına çekmece düştü zamanla kabardı bir haftadır düştü düşecek ti bugün düşmüş ama çok feci görünüyor yani oğlum ağlıyor acıyo felan diyo napmam lazım ne zaman tırnak çıkar ordan yada korumam gerek mi enfeksiyon kapar mı acaba tamamen et var 

5 Cevaplar

0 oy
(15,821 puan) tarafından
Hastaneye götürün krem.verirler pansuman yaparlar 
(1,612 puan) tarafından
Sağlık ocağı yardımcı olurmu acaba
-Reklam-
0 oy
(1,201 puan) tarafından
Benim oğlumun da aynı öyle oldu tırnak düştü kendiliğinden açık yara var mı ? Yani kan vs bizimki sadece et ti yara falan yoktu o yüzden doktor herhangi bir ilaç vermedi 
(1,612 puan) tarafından
Tırnak yok yani öyle düşünün biraz kanadı şimdi kanamiyor ama açık yara et yani :/ ne zaman uzamaya başladı geri
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Acile gidin pansuman yapılsın yazık çocuğa 
(1,612 puan) tarafından
Sağlık ocağına gitsem yaparlarmi hastaneye gitme şansım sıfır eşim şehir dışında 2 çocuğum daha var tekde gidemem
(1,016 puan) tarafından
Yaparlar bence çocuk sonucta.En kötü eczaneye gidin
(1,612 puan) tarafından
Evet öyle yapayım teşekkürler
0 oy
tarafından
1 aydir hastaneye hic mi ugramadiniz
(1,612 puan) tarafından
İlk düştüğünde gittik çok ağladı ben kırıldı felan sandım ama öyle bişey yoktu çıkacağını felan söylediler ağrı kesici krem felan vermişlerdi yani gitsek belki çekerlerdi götüremedim geri 6yasinda ve asla laf geciremiyorum düşmesini bekledik bizde bundan sonra napmam gerek onu soruyorum
tarafından
Al gotur laf dinlemesini bekleme cunku onun saglisi soz konusu enfeksiyon alir Allah gostermesin ayagina yurumesine engel olur keske goturseydim demeyin
(1,612 puan) tarafından
Haklısınız böyle düşünmemiştim
0 oy
(777 puan) tarafından
EBizimde buzdolabına sıkışmıştı el parmağı hastaneye gittik pansuman verdiler film çekildi tırnak yatağına gelmiş tırnak çıkar ama şükür başka bir sorun yok dediler krem vermişlerdi 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 238 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 161 göst.
20 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,421 puan) tarafından soruldu

383,044 soru

11,465,795 cevap

35,066 kullanıcı

...