0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Merhaba hanımlar. Yüzünüzü neyle alıyorsunuz? Ustura ya da jilet kullanan var mı? Memnun musunuz ben yüzümü almıyorum ama almayı düşünüyorum pürüzsüz olsun istiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Daha fazla çıkarmaz mı ya 

Ben kuaföre gidiyorum yani sadece bıyık için bazende yüz ağda bandı kullanıyorum 
(13 puan) tarafından
Ya netten falan bakıyorum genel olarak memnunuz diyorlar artma falan olmuyormuş ben de denemek istedim
(763 puan) tarafından
Yaz için ağda önerilmiyor  bende usturayı düşündüm ama emin olamadım hiç cesarette edemedim sadece bıyıklarımı alıyorum okadar bir arkadaşım bıyıklarını ustura ile alıyormuş kalınlaşma olmadı haftada iki kere alıyorum dedi bende ağdayla veya iple aldırıyorum
(3,186 puan) tarafından
Ustura ne kız
(13 puan) tarafından
Kaş usturası varya o işte. Ama yüz için özel usturalar da var
-Reklam-
0 oy
(241 puan) tarafından
Eğer hormonal bir problemin yoksa vücudundaki tüyler ince ise ustura kullanabilirsin kendini tanırsın zaten eğer bacağına bile jilet vurduğunda eskisinden cok daha sert çıkıyorsa yüzüne deneme derim 
(13 puan) tarafından
Vücuzuma lazer yaptırdım yüzümde de sadece kaşımı ve bıyığımı alıyorum diğer yerlerine karışmadım ama şimdi almak istiyorum. Jileti sadece 1 kere kullandım vücudumda o da lazere başlarken kullan dediler kökler belirgin olsun diye ondan sonra da lazere devam ettim yani yüzümde nasıl olur bilemem hem korkuyorum hem de Bi çılgınlık yapmak istiyorum açıkçası
(241 puan) tarafından
Çoğu insan kullanıyor benim küçüklüğümden beri tüylerim kalın köklü ve kalın inceyse yap derim
0 oy
(470 puan) tarafından
Sakın deydirme jilet ustura falan erkek gibi çıkar kalınlaşır çoğalır sarılar da siyah çıkar epilasyona git bence benim çenemin altında var birkaç tane  epilasyona başladım hamile olduğumu öğrendim bıraktım yakıyorum ben çakmakla doğumdan sonra geri baslicam epilasyona
(13 puan) tarafından
Vazgeçtim zaten galiba. Epilasyon da sıçratıyormuş olmayan yerde de kıl çıkıyor diyorlar
(470 puan) tarafından
Hayır canim benim baya azalttı ama bırakmak zorunda kaldım hala da çıkmadı o yerlerde 8 aydır tüm vucut gidiyordum
(13 puan) tarafından
MasaALLAH çok iyi o zaman
0 oy
(1,573 puan) tarafından

Ben agda yapıyorum ama sık degıl 3 ayda falan canım az zaten aklıma estıkce bır yaparım :)

(13 puan) tarafından
İşte ağda yüzü sarkıtıyormuş o sebepten yapmak istemedim
(1,573 puan) tarafından
o zaman agda yaptıgımı heryer sarkmalı ben yası buyuk olan ailemden insanlarda oyle bır sarkma goremedım
(13 puan) tarafından
Ya yüz bölgesi daha hassas ya o sebepten öyle diyorlar galiba canım ben de bilmiyorum
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Kız ne jileti dertsiz başına dert alın diyim sakın yapma
(13 puan) tarafından
Yüz için özel jiletler varya ondan
0 oy
(122 puan) tarafından

Bende yeni basladim lazere. Yorumunda gördüm lazer yaptirmissin. İlk gittiğimde jilet yap dedi. 8 seans olucak. Her seansa gittiğimde jiletlenip mi gidicem ? 

(2,466 puan) tarafından
Hayır canım tekrar kısaltım gidiceksin, ve jilet değil tras makinesiyle yapman gerekiyor
(150 puan) tarafından
Yok gülüm vücut falan alınacak bana sadace yüzünü burda alacax dedi
(2,466 puan) tarafından
Oueen bee için dedim canm
(150 puan) tarafından
Bende onun diyorum gülüm
(122 puan) tarafından
Vücut alınacak yani bu şekilde gidilmezde tam dokulmemis :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
29 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sehnazmurat1 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
18 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kar tanesi (2,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 176 göst.
28 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde _.Seva._ (33 puan) tarafından soruldu

381,233 soru

11,413,290 cevap

34,958 kullanıcı

...