0 oy
130 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

5 gün oldu doğum yapalı bugün çok daraldim aşırı ter bastı göğüs kafesim sıkışıyor midem bulanıyor nefes alamıyorum ağlamak istiyorum niye böyle oldum ortada bişey yok bide kızım dışarıyı çok sever ben böyle olunca cikartamadim akşama kadar telefona baktı onada üzüldüm zaten nefesim sıkışıyor ne yapsam:'(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben hep YouTube dam kur an açıp dınlıyordum hem bebeğime hem bana çok iyi geliyordu tabi sizin inancınızı bilemiyorum lohusayken oluyor böyle şeyler benim de zor geçmişti :)

tarafından
Çok şükür dinimi seviyorum elhamdülillah açacam hemen çok kötüyüm
-Reklam-
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Terleme bunalma hali normal canim ödem atiyorsun attikca rahatlayacaksin hepsi gececek zamanla stres yapma normal seyler oyuncaklarini falan verin babasi musait oldukca cikarsin bu bir surec geciyor hepimiz yasadik
tarafından
Teşekkür ederim ilk defa böyle hissettim
0 oy
(3,465 puan) tarafından
Bende öyleydim  cnm   her şeye ağlıyordum  20 günden sonra  kendime geldim 
tarafından
İnşallah bende duzelirim bı an önce teşekkür ederim
0 oy
(150 puan) tarafından
Lohusa sendromu olmuşsun canım çok çok dua et Rabbim feraha çıkarsın inşallah ben çok kötüydum çok şükür dua ede ede gecti Rabbimin izniyle 
tarafından
Çok dua ediyorum bı yandan sağ salim kurtulduguma da çok şükrediyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 214 göst.
30 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ygurbet (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
14 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oznur_2244 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 4,745 göst.
28 Ekim 2018 Aile kategorisinde Nurun (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 393 göst.
6 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,801 soru

11,430,330 cevap

34,990 kullanıcı

...