0 oy
186 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (179 puan) tarafından
Sorum yukarda ağır hiposbadiasli çocuğu olan varmi ameliyat olan süreç nedir dinimizde peygember sünetti diye geçiyor

7 Cevaplar

0 oy
(119,629 puan) tarafından
yari sunnet gibi bisi demi o durum
(179 puan) tarafından
Evett
-Reklam-
0 oy
(6,515 puan) tarafından
Doğuştan sünnetli mi diyorlardı sanki öyle bişey duymuştum post yukarı çıksın 
0 oy
(224 puan) tarafından
Geçen yaz oğlum hipospadias ameliyatı oldu .3 yaşında.cok şükür iyi şuan bir sorun yok.ameliyat sürecimiz biraz zor geçti.
(179 puan) tarafından
Geçmiş olsun iji deliğimi vardi yoksa idrar deliği alltamiydi
0 oy
(2,813 puan) tarafından
İdrar deliginin biraz daha aşağıda olması doğuştan gelen bir hastalık 

Ameliyatı çok zor değil zaten sedasyon ile yapılır muhtemelen

İşinin ehli olan bir doktora götürün çünkü bu vakalarda tekrarlama olayı çok oluyor �drar deliği normal yerine getirilse bile eski haline geri dönebiliyor o yüzden doktor çok önemli
(179 puan) tarafından
Bu ayın 14 ünde ameliyatimimiz var
0 oy
tarafından
Benim oğlum 4 kez oldu şuan 8 bućuk yaşında şuan yeni bitti gibi zor bir süreç
(179 puan) tarafından
Neden 4 kez oldu birde alltan mi işiyo yoksa 2 deliğimi vardi
tarafından
Yarım sünnetli doğdu çişini yaptığı delik çok alttaydı ve eğrilikte vardı ağır hipospadias dediler ilk ameliyat 3 buçuk yaşında yapıldı cerrahi doktoru yaptı ve basarısız oldu doktor bizi çok korkuttu 10 kadar çıkıyor ameliyat zor bir ameliyat dedi biz başka doktor araştırmaya başladık ve Selçuk yücel var üroloji doktoru ve bu ameliyatta çok başarılı olduğunu duyduk ona gitmeye karar verdik özel hastaneden Marmara üniversitesi Hastanesi'ne geçmiş bu bizim için çok daha iyi oldu gittik görüştük iki seansta düzeleceğini söyledi sonra araya pandemi girdi sonra amaeliyat oldu ve tek seferde güzel oldu ama darlık oluştu 2 kez de darlık için ameliyat oldu ama onlar kolaydı 3 ay kendim evde sonda yaptım 2 günde bir şeklinde şuan iyi leşti son kontrolde gayet güzel dedi doktor üraflometri filan güzel çıktı son birde ultrason çekilecek 3 ay sonraya gün verdiler bakalım Allah dermansız dert vermesin bitti hamd olsun uzun oldu hakkınızı helal edin
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Benim oğlum var canım bizimkide ağırdı tam dipte şuan üç yaşında çok şükür zorlu süreçleri atlattık.. bende çok yazdım buraya ama pek bilgi sahibi olan yoktu eğer bilgi almak isterseniz bana özelden yazın size bilgi veririm .. çok Zorlu bir süreç insan bilgilenmek istiyor.. hatta watsapta bir grubumuz var üç kişiyiz aynı çocukları olan anneler sizide eklerim.. birbirimize destek oluyoruz 
0 oy
(757 puan) tarafından
Oğlum öyleydi sene başında ameliyat oldu iki deliği vardı  .. biraz sulalede genetik  . Şimdi arada damlatiyor ama süreci çok iyi atlattık .ameliyattan bı kaç saat sonra eve gittik tek sıkıntı çişini yaparken avaz avaz bagiriyordu yavrum 

İlgili bir soru bulunamadı

381,938 soru

11,434,030 cevap

35,001 kullanıcı

...