0 oy
69 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,058 puan) tarafından
Hanimlar selamlar ve herkese iyi pazarlar.

Bu platformda collagen kullanan var midir? Var ise hangi sebep ile ve memnun musunuz?

Instagramda son zamanlarda suya kahveye karistirilan hir collagen goruyorum. Yorumlarida iyi trendyoldan baktim ama emin olamadim.

1 yasindaki oglumla aktif olmak istiyorum, sabahlari yorgun uyanma, kas agrilarim , cildimde lekeler  var bunun icin kullanmak istiyorum. Bu arada eczaciya da danistim bir tane onerdi adini hatirlamiyorum.

Tesekkurler

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben voonkanınkini kullanmıştım cildime çok iyi geldi ilk Kutu bitmek üzereyken etkisini gördüm. İkinci kutuyu sipariş verdim ama başka bir satıcıdan rengi farklı çıktı ben de sahte mi diye şüphe ettşm. Araya hamilelik girdi içmedim dolaba koydum. Bakalım tahlile göndericem öyle içicem sahte olmayanını bulmak lazım. Çok kolay sağlıkla oynayabiliyorlar 
(1,058 puan) tarafından
Tesekkurler evet dogrudur bendd o yuzden teredutte kaldim . Eczaneden almak sanirim en dogrusu
-Reklam-
0 oy
(119,598 puan) tarafından
cc ı kapsul kolojen var tum ailem kullanmaya basladi neredeyse
(1,058 puan) tarafından
Tesekkurler bakacagim hemen
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Kiperin den bahsediyorsan ben kullanıyorum bir aydır heyet memnunum etkisini de gördüm kahveye koyup sabahları içiyorum tokluk etkisi de var saçlarım daha parlak cildim de aynı sekilde kullanmaya devam edeceğim 50 günlük bı kutu zaten tavsiye ederim
(1,058 puan) tarafından
Evet sanirim oydu. Tesekkurler

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 73 göst.
0 oy
1 cevap 65 göst.
23 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Anneyim anne (466 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 58 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu

381,725 soru

11,428,033 cevap

34,988 kullanıcı

...