0 oy
83 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (636 puan) tarafından
Hayırlı geceler herkese ♡  kız kardeşim 4 aylık hamile bebeğin beyninde 5mm çapında koroid plexus mevcut(yani ici sıvı dolu kist). Gebeliğinde başına gelen oldu mum tarama testlerini kaçırmış girmemiş hiç keşke gitseydin dedim o kadar da uyardım ama gitmemiş ancak detaylı usg yaptırabilir ona da başka şehire gitmesi gerek gidemem diyor bu şekilde başına gelen veya duyan varsa tecrübesini aktarabilirse çok sevinirim çok teşekkür ediyorum şimdiden 

4 Cevaplar

0 oy
(6,275 puan) tarafından
Kistik higroma vardı beyninin üstünde ve aynı zamanda tüm vücudunun etrafını kaplamış vaziyetteydi ama.biz.cok erken öğrendik pletansa üzerinden parça alındı sonra kalbi durdu 
(636 puan) tarafından
Anladım çok geçmiş olsun çok teşekkür ederim cevap için
-Reklam-
0 oy
(15,255 puan) tarafından
İçi sıvı dolu mu değil mi bilemem. Ama bebeğimin beyninde kistler olduğunu söyledi doktor. Detaylı ultrasonda. 1 ay içinde küçülerek geçti kendiliğinden çok şükür. Ama kardeşin çok rahat davranıyor. Neyine güvenerek gidemem diyor. Çocuğu dünyaya geldiği zaman doktor lazım olduğunda o zaman da mı goturemem diyecek. Ben ilk duyduğumda çok üzülmüştüm. Buradaki arkadaşlara da sordum hatta. Eski postlarimdan görebilirsin. Sağolsunlar beni çok rahatlattilar. Şükür ki geçti. 
(636 puan) tarafından
Şimdi okudum bende yani imkanım olsa ben gidip elinden tutup götürücem o kadar ki sinirleniyorum ama anlamayan anlamıyor iste
0 oy
(86 puan) tarafından
Hidrosefaliyimi diyorsun acaba beyinde sıvı birikmesi
(636 puan) tarafından
Yok hidrosefali değil koroid plexus kistleri
(86 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canım ama allah şifa versin
0 oy
(439 puan) tarafından
Benimde gebeliğimde öyle birşey vardı. Doktorum endişelenme zamanla kaybolur dedi öylede oldu çok şükür 
(636 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 96 göst.
0 oy
3 cevap 60 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elm (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Rana10 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 315 göst.
14 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linkin (15,255 puan) tarafından soruldu

380,465 soru

11,391,375 cevap

34,899 kullanıcı

...