+1 oy
156 göst.
Aile kategorisinde (591 puan) tarafından

Ya bilmiyorum da eşimle ne zaman tartışsam ne yemek yapasım ne adama yaklaşasım hiçbir şey yapasım konuşasım gelmiyor kısacası görmeye sesine bile tahammülüm kalmıyor sanki kumam oluyor o sıra :woot: Sizlerde durumlar nedir :silly:

7 Cevaplar

0 oy
(1,798 puan) tarafından
Tartıştık diye adamda eve para getirmemezlik yapıyorsa yemek yapmama isteğine saygı duyuyorum 
(591 puan) tarafından
Ya şöyle söylim her gün aynı uyarıyı belki 10 kere yapıyorum haliyle bu şekilde olunca önüne yemek koyasım bile gelmiyor aşırı derecede sinir oluyorum ve canımı sıkıyor bu durum
-Reklam-
0 oy
(2,923 puan) tarafından
Tek yaptığım şey sadece konuşmamak oluyor,yemek vs yapıyorum 3 tane de çocuk olunca, çocuklarımı düşünüyorum:D
(591 puan) tarafından
Ahh o çocuklar zaten herşey onlar için Rabbim acılarını göstermesin ♥️ akıl fikir versin babalarına :)
(2,923 puan) tarafından
Amin diyelim:)
(591 puan) tarafından
Çok amiiinnnn :) ♥️
0 oy
tarafından
Biz tartisamioz kısa sürüyor küs kalamioz
(591 puan) tarafından
Benim adamda küs kalamıyor ama maalesef ben aşırı inadım illa uzayacak içimi dökcem bazen 1 günden fazla sürüyor tribim ama neden diye sor çünkü günde belki 10 kere aynı uyarıyı yapıyorum canımı sıkıyor bu durum ve hemen normale dönemiyorum
tarafından
Bende öyleydim iyi birsey değil bu çözmen lazım zamanla bıkar karşında ki
(591 puan) tarafından
Çok doğru söylüyorsun annemde aynısını söylüyor ama başaramadım bi :( çözümü adamı psikoloğa göndermekte buldum bakalım o zaman ne kulp takacam adama :D
tarafından
Bence sende git
(591 puan) tarafından
Zaten büyük ihtimalle benide çağıracaktır eşimle konuştuktan sonra :/
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Kafa göz dalmışlığımız var çok kez. Kırgın, küskün, düşmanca aynı evde yaşamışlığımız var. Ama O Her sabah çayını demlenmiş şekilde  buldu, bense her akşam onu eline ekmek almış eve gelen bir koca olarak buldum. Tam 12 yıl. Şaşmaz bir kuralımızdır bu. Yaşanılan Her ne olursa olsun asla sorumluluklarımızdan feragat etmedik. 
(591 puan) tarafından
Maşallah Rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah ♥️
0 oy
(8,588 puan) tarafından
Gün içinde hemen barışıyoruz zaten uzun süreli küs kalmayiz. Ve çocuklarımı aç bırakamam  yine yaparım.   Ah kocamada kıyamıyorum ben ya :D
(591 puan) tarafından
Ya valla helal olsun :)
0 oy
tarafından
Bire bir aynısını yaşıyorum sjsjj elimden gelse adamı bogacam sjsj
(591 puan) tarafından
Az kaldı bende boğacamm :D
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Kızınca benim de içimden gelmez iş yapmak. 
(591 puan) tarafından
Vallaha ya hiçbir şey yapasım adamı göresim sesini duyasım gelmiyor ama boğasım geliyor :) tövbe ya Rabbim :D
(11,094 puan) tarafından
Ses telleriyle ip atlamak istiyorum bazen işte öyle :)
(591 puan) tarafından
Ya bu hiç aklıma gelmemişti bir dahaki tartışmaya yapayım pohahahha

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,142 göst.
13 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 735 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 783 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hilalyyy (363 puan) tarafından soruldu