0 oy
188 göst.
Aile kategorisinde (374 puan) tarafından
Kızlar şimdi benim kuzenimle aramız çok iyiydi gezerdik takılırdık falan ama yengem yani kuzenimin annesi hiç istemez benimle takılsın sanki ben ne yapmışım işte geçen teyzem aradı işte yengen demiş Kübra sürekli geziyo gözlük takiyor onlar yüzünden kızım kocasiyla tartışıyor niye benim kocam çok beni kisitlamaz yani kimle istersem gezerim işte gelmiş kalmis bu arada kalma nedenim dedi kocam yok gel yarın birlikte AVM ye gidelim oda gelip bizde belki 20 kere kaldı ve hep eşim evde olduğu zaman kalıyor du neyse konuya donim yani işte yengem baya beni kotulemis bende kuzenimi aradım beni engelle bidaha evime gelme seni hayatımda görmek istemiyorum neden benim evde yaşadığımi herşeyimi gidip anlatıyorsun annene hayır istemiyorsa annen konuşma orda burda beni niye kotuluyir benim yüzümden mi tartışıyorsunuz ayıp dedim bu kadar olmaz oda seninle hiç alakası yok ben para vermiyor diye tartıştım dedim o zaman konu niye bana geldi şimdi yolda ikisini de görsem konuşmam o kadar üzüldüm ki ben sırf kuzenim tek çevresi yok diye tek bırakmıyordum ama annesi olacak şey sanki ben ona sevgili ayarlıyorum muamelesi yapmış 

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kız gözlük takınca ne oluyormuş pardon :D bahane üretirken ben ahaha hiç görüşme gerek yok bence
(374 puan) tarafından
Bende buna şok oldum kız daha 23 yaşındayım ve çok seviyorum takmayı ne alaka gözlük takarım gezerim dedim
tarafından
Gözlük takmanın edepsizlik berlirtisi olduğunu da yeni duydum ömrümde :D
(374 puan) tarafından
Ya bunlar kiskanciltan bebeğim yoksa onca insan takiyor ne alakasi var o zaman herkes bozuk ona göre
tarafından
Bunu okuyunca aklıma şey geldi teyzemin küçüktü oğlu internet bağımlısı bir çocuk yüzünü görünce falan wifi sorardı diğer teyzem onlara gitmiş bigun teyzemin de ayaklarının alti kurumus hani nasır gibi onu görmüş iyyyy bu ne bide sizin evinizde İnternet var demiş :D internet ve ayak nasiri ne alakaysa yengenin çocuk kadar aklı yok
(374 puan) tarafından
Çok sacma gerçekten insanlar çok tuaf
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
Yerinde olsam asla görüşmem yengeyle ama kuzenle araniz iyiyse ve masum olduğuna inanirsam birakmam kuzenimi is olsam ama masum degilse asla konusmam bir daha 
(374 puan) tarafından
Kuzenim herşeyi annesine anlatması saçma anlatmasa belki bu kadar kötü olmicaktik yani yengem istiyor ki ben eşimle kötü olim tartışım mutluyum diye çekemiyir işte kuzenime bundan dolayı kızdım şimdiye işte kurbanın kocası böyle benimki niye böyle değil diye anlatmıştır
(683 puan) tarafından
Aynen illaki o anlatmis kadin boyle bilmiş seni
0 oy
(11,113 puan) tarafından
Görüşmeyi kes yengenle evet ama kuzenle kopma yine de samimi de olma. Yine başına iş açarlar 
(374 puan) tarafından
Yok ikisiyle de kestim yani kocasıyla bosansa üstüme kalır

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 298 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde _Reyhan-0 (1,716 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 572 göst.
10 Nisan 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 979 göst.
2 Mart 2020 Diğer kategorisinde Ecem'in Annesi ☺️♥️ (3,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 528 göst.

383,056 soru

11,465,991 cevap

35,067 kullanıcı

...