0 oy
202 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
Merhaba arkadaş içimi buraya dökmek istiyorum birde akıl almak istiyorum siz olsanız nasıl davranırdınız eşimin ailesi ile kurban bayramından beri görüşmüyoruz kayınpederim ile kavgalıyım bayram günü kavga çıkardı eşimle evlendikten sonra ailesi kendilerine ev alacaklardı düğündeki takılarımı ev alsınlar diye borç fazl yapmasınlar diye onlara verdim ama beş sene boyunca yapılmadı altınlar üzerine eltim kendi takıları için kavga çıkardı düğün günü onun kileri verdiler kızının kilerinin yerine araba aldılar onada bizede kendi kullandıkları arabayı verdiler altınlarını yerine bayram günü konu konuyu açtı olay buraya geldi bana arsız çirkef terbiyesiz ailen sana nasıl terbite vermiş dedi daha önce yine tartışdığımızda benden için eşime bundan karı olmaz boşa bunu dedi bende çirkef görmek istiyorsanız  diğer gelinize bakın dedim küfür etti bana bende çıktım evinden bi dahada ne ölüsüne ne dirisine dedim eşime kayınvalidem görümcem haklı olmama ragmen beni aramadılar eşimi arayıp bizede tavırlımı diye sorudular beni aramalarını beklerdim ben evlerine gisince hizmetleri yapardım temizliklerine yardım ettim gün yaparlardı ikram yapar misafirleri ağırlardım kendi annemdem ablamdan ayırmadım inanın eltim şehir dışında sene de iki kere gelir otel gibi kullanır ne iş ne aş hiçbişey yapmaz ama ben karşılıığından bi sürü hakaret yedim daha sonra öğrendim ki kayınvalidem susmamı beklemiş eşime öyle demiş iki aydan fazladır aramıyorum görüşmüyorum görümcen hamile bebeğinde sıkıntı oluşmuş eşimin hatrına aradım geçmiş olsun diye halaları açtı aradığımı söylersin geçmiş olsun dedim zahmet esip dönmedi bile yaptılarıma karşılık hakkettiğmi düşünmüyorum çok zoruma gidiliyor yapılanlar söylenenler ağzımdan ne bi hakaret nede başka bişey çıktı benim onlara karşı eşime gelince benim tarafımı tutmuyor kesinlikle aksine oda susmam gerektiğini düşünüyor 

5 Cevaplar

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Allah belasını versin böylelerinin bitanede benim başımda var ben 6 yıl boyunca hep yaptim hepsine 5 ay önce bizi kandırdılar eşimin olan parayı vermediler bende 5 aydır ne kendim ne çocuklarım görüşmüyorum aramadilar sormadılar oğullarını bile aramadilar utanmazlar aramız açıldı eşimle boşanmaya kadar geldik umurumda mı asla degil rezil ailesiyle rezil olması dileğiyle ahlaksizlar böyleleri yapınca iyi yapmayınca kötü helal etmiyorum kesinlikle zıkkım olsun senin esinde benimki gibi m.al valla ben haksızlığa gelemem konuşurum anama babama konuşuyorum onlar kimki hakkımı savuncam tabi işine gelirse gelmezse herkes kendi bilir sen haklısın 
(0 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumunuz için
-Reklam-
0 oy
(758 puan) tarafından
Aynı şeyi yaşadım bayramda ama kaynimla iyice agzinada ettim ..  kaynanamla şunun için konuşmuyorum beni aramadı oğlu haksız ve ahlaksız olduğu halde .   Bende siktiri çektim canıma minnet . Ömür boyu görmek istemiyorum yuzlerini
(0 puan) tarafından
Teşekkür ederim görüşmek istemiyorum içimden de gelmiyor zaten kafam daha rahat
0 oy
(1,985 puan) tarafından
Tü eşinin kılıbına. Asla gitme ne diye gidip muhattap olacaksın. 
(0 puan) tarafından
Bundan sonra olmak istemiyorum bir değil iki değil kafam daha rahat görüşmeyince teşekkür ederim yorumunuz için
0 oy
(1,318 puan) tarafından
He canım oldu büyük büyüklüğünü bilmesin ağzına geleni saysin bizde yiyip yutup oturalım başka derdi varmiymis. Konuşmazdim. Gitmezdim
(0 puan) tarafından
Sesizce oturmamı söylenenleri sineye çekmemi istiyorlar ama yapmayacağım görüşmeyeceğim yorumun için teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bu posta 3 uyarıyı kim verdi? Görümce falan galiba 
tarafından
Ben de onu düşünüyordum. Neden uyari verildi diye :)

İlgili bir soru bulunamadı

381,689 soru

11,426,335 cevap

34,985 kullanıcı

...