0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (291 puan) tarafından
Merhaba kızlar kaynana yine gelmiş Pazartesi beni doktora götürün diye aradı akşam. Pazartesi çocuk kreşe bırakılacak. Bnde öğretmenim dersim var  eşimde idareci ve nöbetçi. Tek araba varm çocuğu ben götürüyorum bnimde ulaşım sıkıntı mecbur araba bnde eşim otobüsle yada arkadaşıyla. Kayinpeder kendi evinde rahat otururken ikimizin birden rapor alıp tabi bu arada çocukta kreşe gitmeyecek. Kendi Annemde bnm küçüğe bakmaya geldi. Dedim rapor alamam ilk günden  kusura bakmasın. Babamın işi değil sonuçta kafama göre gidip kafama göre geleyim. Bı haftadır müdüre yalvardım programı çocuğun kreşe göre ayarlatmak için ilk haftadan rapor alırsam zaten adam gıcık olur. Dua edin eşimle tartışmadan halledelim su olayida 

1 cevap

0 oy
(2,835 puan) tarafından
Enayi arıyorlar bunla çok sinir bozucu e kocası götürsün ya eşin niye birşey demiyor biz çalışıyoruz vaktimiz yok babam götürsün diyemiyor mu eş akrabaları akraba değil akrep  
(291 puan) tarafından
Diyor ama anlamıyor gece 11 de aradılar. Eşimde diyor bu saatte müdüru arayamam arasamda zaten araba eşimde çocuğu götürecek desede eee beni kim götürecek izin al götür beni diyor
(2,835 puan) tarafından
Kafa yok basmıyor galiba onlarda Allah sana  sabır versin gerçekten insanalrla uğraşmak zor hele kaynana olunca
(291 puan) tarafından
Ya valla geçen sene abim arabasini verdi işimiz rahattı kimin programı uyarsa götürdü çocuğu idareylede çok işimiz olmadı ama her ay abimin arabayla doktora gitti 100 km uzağa bn olmaz dedimsede anlamadılar. Bu senede abim vermedi arabasını kafalarına göre kullanıyorlar diye tek arabaya düşünce mecbur bu sefer müdüre yalvarıyorum program için deli **** oldum. Ki okulda öğretmen eksiği var normal de yapıyorlar ama öyle olunca idarede programı oturtamiyor
(291 puan) tarafından
Kafa basıyor ama gamsız kedersiz
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 213 göst.
9 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Fatma1112 (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 341 göst.
6 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Eliffffff (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,264 göst.
10 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 575 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu

381,949 soru

11,434,953 cevap

35,002 kullanıcı

...