0 oy
85 göst.
Aile kategorisinde (2,515 puan) tarafından
Galerimi gezerken Ardahan daki gunlerimi gordum cok ozledim

Insanlarini,dogasini , kar manzarasini burnumda tuttu

Soyle bir yer dusunun sabah uyanip.ekmek almaya gittginizde carpik yapilari araba egzoz kokysu degil

Mis gibi dogasini kekik kokusunu,bol oksijeni harika dogasina uyanip gune basliyorsunuz

Insanlari yardimsever yabancilara karsi ozellikle size kendinizi yabanlik gibi hissettirmiyolar batinin diger illerindeki burnu buyukler gibi

Tek skntisi alisveris yaapma imkani kisitli onu da zaten trendhol sayesomde cozuluyordu 

Orada cocuklar cocuklujlarini yasiyOlar dogayla hasir nesir komsuluk iliskileri canli

Kisin spguk ama asla yakmiyor o soguk insani pembe suratli cocuklarin8 hatir gonul bilen selam alip veren insanlarini ozledim 

Benim acimdan tek sorun basibos sokak kopekleri sorundu biraz ama onun haricinde harika yer

Ozlemim depresti tum Ardahan lilara selam olsn❤️

4 Cevaplar

0 oy
(2,606 puan) tarafından
Bu saatte uyanık zor bulursun değil ki Ardahan ay :)
(2,515 puan) tarafından
Hahaha sabaj gorurlerse artikin bende uykim gelsin diye anilar bolumune baktim galerimde burnumda tuttu ozlemisim
-Reklam-
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Ardahan gerçekten çok güzel bir yer huzur dolu arabayla giderken ineklerin geçmesini bekliyorsun falan çok seviyorum ya köyün o mis gibi havasını orda yemek yemek çay içmek bile ayrı bir keyif dağ çileği var mesela oda değişik bir tad. Ağustos ayında bile akşam soba yanıyor gece yorganla uyuyorsun ama gündüz sıcak :D Bir kez gitmek nasip oldu inşallah tekrar gidip görebiliriz.
(3,094 puan) tarafından
Dağ çileğine biz horoz gözü deriz olsada yesem memleketim güzel doğduğum yer yaylaları çok severdim o günlere özlemim çok fazla bir zaman sonra yine gittim ama hiçbirşey eskisi gibi değil artık
(2,515 puan) tarafından
Dag cilegi olgunlasmadan dondum trafikte inekler var cok guzel ama.yine de
Hele o dag kekigi sayesinde koronayi 3 gunde ayakta atlatmistik
Yine hasta olduk diyr komsular yemek getirmeler ihtitacun var mi diye sormalar batida olsak kimsenjn umrunda olmazdi insanlar insan gercektem
(2,515 puan) tarafından
Bide orada kus ekmegi de cok guzel oluyo biz madimak diyorZ
0 oy
(3,094 puan) tarafından
Aleyküm selam ❤❤ 
(2,515 puan) tarafından
Cansiniz cidden cok ozluyorm Ardahan i hic unutmqdim iki yil olacak
(3,094 puan) tarafından
Umarım birgün yine gidersiniz ❤❤
(2,515 puan) tarafından
InsAllah
0 oy
(1,212 puan) tarafından

Eşim Ardahanli :D

(2,515 puan) tarafından
Gitt8n8z mi gitmediyseniz kesnliklw gidip gormenizi tavsiye ederim
(1,212 puan) tarafından
Allah izin verirse gitmeyi düşünüyoruz neresindensiniz Ardahanin
(2,515 puan) tarafından
Merkezimde oturmustuk devlet hastanedine yakindi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 164 göst.
9 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicran_yldz!! (2,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 157 göst.
0 oy
20 cevap 450 göst.
10 Ocak 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Azem duhanin annesi (905 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 842 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde Gltn brn (533 puan) tarafından soruldu

383,032 soru

11,465,431 cevap

35,065 kullanıcı

...