0 oy
194 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,052 puan) tarafından
Evet ben daha kilo vereceğime almisim yaa,geçen hafta 78.75 tım soğuk aldim hasta oldum önüme ne gelirse yedim birseyler hazırlamaya halim yoktu,o yüzden 79.98 olmuşum gene aff böğüre böğüre ağlayasım var diyetisyene de başladım ama boğazımı tutamadığım için param da boşa gitti,sizde neler var ne yapıyorsunuz nasıl tutuyorsunuz kendinizi şu.kardeşinize tavsiyeler verin

8 Cevaplar

0 oy
(12,498 puan) tarafından
2 gün tutuyorum 3. Gün acısını çıkarıyorum sjsjsjsjsj 

Valla günden beri tekrar başladım da bakalım şuan şekersiz kahve içiyorum 
(2,052 puan) tarafından
Valla öyle yaparsak veremeyiz bu kiloları hamilelik ten önce diyet yaptığımda güzel veriyordum şimdi çocuk emziriyorum diye hep açım
-Reklam-
0 oy
(583 puan) tarafından
Herşey kafada biticek canım . Senin iradene bağlı inan kim ne derse desin önce senin net olman lzım . Çok  fazla mı tatlı yemek istiyorsun ? Tahin pekmez al bu karışımdan ye cok canın tatlı isterse helva ye hurma al hurma ye .   Benim eşim 88 den 81 e düştü hem ekmeği azalttı hemde sadece kiraz sapı çayı içti günde 2 kere 2 ayda verdi bu kiloyu ama ekmeği ciddi anlamda azalttı tatlı da sevmez zaten arada bi yedi . O caydan tavsiye ederim
(2,052 puan) tarafından
Ya ben bebek emziriyorum  2 ay 10 günlük oldu Yeşil çay kayısı çayı felan içiyorum ekmek sabahları 2 dilim tam buğday veya kepek ekmeği yiyorum ama abur cubur tatlı pasta görene kadar
0 oy
(6,403 puan) tarafından

Senin vucud kendini kitlemis kafada bitirceksin sen hala diyorsun ki akşam çayın yanında tatlı şeker o bu bir sil onlari bak dün saat 1 den beri yemek yemedim ama.zerre açlık yok smdi yicem ama.sirf öğün olsun diye 24 saatte bu olduğu için 

Niye çünkü ben kafamda bitirdim b
(2,492 puan) tarafından
Kız ye gitsin bir daha mı gelecez dünyaya:)
(2,052 puan) tarafından
Bir daha gelmiyecegimiz icin kendimi fit görmek istiyorum
(2,052 puan) tarafından
Esma ablaaa aburcuburu tatlı pastayı kessem  yemegimi 7 den önce  doyana kadar yesem ekmeksiz yine de kilo verebilirmiyim
tarafından
Doyanankadar yiyincede gitmiyor
(2,052 puan) tarafından
Demi ogunlerimi de kısıtliyim en iyisi
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Altı gündür aralıklı oruç diyetindeyim 2:600 kilo verdim cnm normal de çok çok zor kilo veriyorum bu benim için çok iyi istediğim kiloya ulaşana dek durmak yok 
(2,835 puan) tarafından
86 kiloydum 82 kiloya düştüm sonra 79 kiloya düştüm bir haftadır  şimdi 74 kiloya düştüm çok şükür boyum 1/63 hedefim 57
(2,052 puan) tarafından
Abla ne güzel vermişsin,bir haftada mi 79 dan 74 e düştün  boyumuz aynıymış ben şimdi Bir 70 i göreyim sonra inşallah 60 olmak istiyorum
(2,835 puan) tarafından
İnşaAllah veririz sen yeni mi doğum yaptın cnm
(2,052 puan) tarafından
Evet 2 ay 11 gün oldu abla
(2,835 puan) tarafından
Cnm daha bebişin çok ufak ya biraz büyüsün öyle başla bebek aç kalmasın
0 oy
(320 puan) tarafından
bizde 1 aydir eşimle birlikte diyete basladik tek basima dayanamayip esim yiyor diye yiyordum. simdi eve abur cubur almiyoruz ve aksam 6 dan sonra hic birsey yemiyoruz. en son 7 kilo vermistim suan neler oldu bilmiyorum ..
(320 puan) tarafından
hmm o kötüymüs canim seninde benim gibi teşfik edenin olsa rahat olurdu
(2,052 puan) tarafından
Evet ya ailemde herkes kilolu bizde vermeye çalışır bazıları derya 2 3 çocuk olunca insan istemesede kılı veriyor felan bizimki 3 çocuğu olanda var 4 5 çocuğu olanda var ama ablalarım hepsi kilolu abilerimde, bizde hep bir kilo verme süreci var 1 abim ve 1 ablam hariç kendilerini kısıtlamak istemiyorlar ama kilolular,o yüzden bende önünü bıraksam emzirdigim halde daha kilo alırım veregime,eşimin tarafida hep zayıf bir gorumcem var 3 çocuğu var yeni doğum yaptı 2 ay oldu benm gibi 40 veya 45 kilo almıyorlar ama pekte birsey yemiyorlar
(320 puan) tarafından
anladim canim. bende malesef emzirirken veriyordum oglum emmeyi birakti aldim 10 kilo tavsiyem dikkat et etmezsen verdigini bile alirsin bende hastaneden cikiyim devam edecegim kilo vermeye
(2,052 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm neyin var
(320 puan) tarafından
sagol canim. pazar gunu acillestim geldim safra kesesinden ameliyat oldum
0 oy
tarafından
Süt,Türk kahvesi,kakao,tarçın. Ödem atmaya yağ yakmaya birebir canım. Hepsini karıştırıp kahve diye içersen günden güne farkı görürsün. Şekerli gıdalardan uzak dur, ekmek yeme, bol su tüket, yeşil çay iç bir hafta da farkını görürsün. 
(2,052 puan) tarafından
Haşlanmış nohutu mu öyle yapıyorsun canm
tarafından
Evet canım. Çok lezzetli oluyor. Kızımda yiyor acı katmıyorum onunkine. Ama sarımsak tozu kat çok lezzetli oluyor diğer türlü çok boş oluyor. İster çerez gibi ye ister karnın açıklığında yoğurda kat ye.
(2,052 puan) tarafından
Sen kaç kilosun duygu abla yediğine dikkat ediyorsun diyet mi yapıyor sun
tarafından
Yok kız diyet yapmıyorum öyle rastgele takılıyorum. 65 ile 67 arası gidiyorum .
(2,052 puan) tarafından
Hee anladım
0 oy
tarafından
Azim önemli  daha önce  73 den 58 düştüm suan  62 yeniden  58 dusmk  hedefim  birdaha versem  1 sene gider  63 e kadar 
tarafından
Komsuya  faln ver temizse  artık değilse ben yemm ya -900 uyandım
(2,052 puan) tarafından
Maşallah abla dün ne yaptın okadar eksi  ile uyandin
tarafından
Spor diyet 2 gün oldu diyet değil ödem için yapiyorm
(2,052 puan) tarafından
He anladım inşallah hepimize bol.eksiler
tarafından
İnşallah canm yaprsn

İlgili sorular

+1 oy