0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (217 puan) tarafından
Kiwi markasının elektrikli pompası var nerdeyse manuel pompa fiyatına. Lansinohunki aşırı pahalı, mochi el pompasına baktım bir de kiwi elektrikli olana sanki elektrikli olan daha mantıklı geldi benim ilk gebeliğim büyük ihtimalle sezeryan olacak sizce nasıl bir şey almalıyım?

5 Cevaplar

0 oy
(1,046 puan) tarafından
Almak ıcın acele etmemelısın bende sezeryan doğurdum ıhtıyacım olmadı dıyelım ıhtıyac oldu her yerde her marka var zaten sonda da alınır benve
(217 puan) tarafından
Kiwi markasınınki her yerde yok maalesef internetten alabilicem doğumuma da bir şey kalmadı eğer o öneriliyorsa sipariş edecektim
-Reklam-
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Elektrikli kesinlikle ikisinide kullandım manuel yoruyor 
(217 puan) tarafından
Evet bana da öyle geldi sizlere de sormak istedim çok teşekkürler. Elektrikli olan kanallardaki sütü de alıyormuş manuel olan sadece birikmiş olanı.
(7,446 puan) tarafından
Şöyle ne yaparsan yap sağsanda emzir en güzel bebek çekiyor çünkü elektriklilerde de bir süre sonra performans düşüyor ve sana önerim ben yapmadım hataydı ikisinde de sağdığın biberon vs ne varsa üründe ona bakma hatta üstünü ört psikolojik olarak etkiliyor çünkü
(217 puan) tarafından
Instagram'da da görmüştüm o tarz şeyler sağılan şeye çorap vs geçiriyorlar çok teşekkürler bu bilgiler için
(7,446 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
(498 puan) tarafından
Kiwi markasını öven çok kişi var.  Yengem bime gelince almıştı. Aşırı memnun.  Acele etme doğumdan sonra ihtiyaç halinde alabilirsin.  Ben ilk çocuğumda doğumdan sonra aldım.  Şimdi ikinci bebeğim var şükür ihtiyaç duymadım bu defa 
0 oy
(896 puan) tarafından
Kiwiyi bilmiyorum babyplus aldım ama aldığım zamanlar kiwiyle hemen hemen aynı fiyatlardaydi bence sütün gelsin gelmesin kesinlikle almalısın sütün gelsw bile yenidogan tamamını ememyor masrit olmazsın mastit olmadim diyen nadirdir kabus gibi
0 oy
(32 puan) tarafından
Bende 2 el var 1 kere kullandjm sadace istersen uygun fiyata vereyim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebek.65 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 81 göst.
0 oy
8 cevap 78 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mdemr (284 puan) tarafından soruldu