0 oy
675 göst.
Aile kategorisinde (660 puan) tarafından
Annemgil ve ablamgil vardı yemekte. Yemekten sonra mutfağı toplarken hem muhabbet ettik hem topladık hem çay koyduk falan uzun sürdü. Bı baktım telefona eşim mesaj atmış orada sigara iciyorsan gebertirim diye. Normalde kullanıyorum kendisi de biliyor ama kimsenin yanında ailem bile olsa icmeme izin vermiyor. Bir anda modum düştü sırf bu mesajları yüzünden ki bu mesaj eeen basitiydi telefonun her yerine şifre koydum bildirimleri kapattım falan. Yani varmak istediğim sonuç hiiiiç eğlenceli bir insan değil yanında kendimi rahat hissetmiyorum hep diken üstünde gibiyim her hareketine dikkat etmeye çalışıyorum buda çok kasmama sebep oluyor hep suratı asık gibi duruyorum gülsem kızar sesli konuşsam kızar espri yapsam gülmez milletin içinde tersler falan ne bileyim artık çok bunaldım gibi. İçimi dökmek ve biraz tavsiye almak için yazıyorum.

10 Cevaplar

0 oy
(624 puan) tarafından
Neden sıfre koydun ki onu anlamadım birde her dediğine he deme koy tavrını 
(660 puan) tarafından
Telefonum ortalıkta gezer çocukla misafirle ilgilenmekten. Bir ara yine bı mesaj attı ne zaman gidecekler gibi çirkin bir mesajdi ablam gördü ve bir kaç ay evime adım atmadı. Aynısı olmasin bildirim gozukmesin diye
(624 puan) tarafından
Yanı zor bir durum esinin kendini duzelmesı lazım ama nasıl
(660 puan) tarafından
Hiçbir fikrim yok
-Reklam-
0 oy
(845 puan) tarafından
Rahatsız olduğun konuları eşinle konuşmanı tavsiye ederim 
(660 puan) tarafından
Anlamıyor kaç defa konustum
0 oy
(4 puan) tarafından
Benimde oyle çok merhametli çok anlayışlı ama iyi huyları olduğu gibi boylede baskıcı bı huyuda var yada ben kendimi fazla kasıyorum yanında bilmiyorum
(660 puan) tarafından
Tek iyi yönü istediğim şeyleri alması. Ama benim gözüm eşyada kıyafette değil iste
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Evlilik degil kolelik 32 yasindayim ben nerde nasil davranmam gerektigini bilecek yastayim konus yani cocuk egitir gibi bilmiyorum bana garip geliyor psikoljik baski bu
(660 puan) tarafından
Ona sorsan ben deliyimdir. Annemle telefonda konuşuruz içeriden öküz gibi bağırır elim ayağıma dolanır duydu ayıp oldu diye hemen kapatırım oda bundan zevk alır güler kime anlatsam inanmaz
(13,834 puan) tarafından
Bastan taviz vermissin sen buna at kosturuyor afedersin ortalikta yani evlililik bu degilki insanlarin birbirine saygi duymasi yetismissin birey olmussun evlenmissin egitilmene ihtiyacin yok bastan cizgini koymaliydin boylesine
(660 puan) tarafından
Koymuştum ama ne bileyim yeterli olmamis
(13,834 puan) tarafından
Duzelir insallah ne diyim
(660 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Peki sen bu azarlamalari sana yüzyüze yapınca ne diyorsun tam olarak cevap??
(2,062 puan) tarafından
Peki bu adam evin ilk çocuğu ya da babasız büyüyen biri mi ve ailesine hep kol kanat germiş biri mi bu sebeple mi boyle davranıyor
(660 puan) tarafından
Evin ilk çocuğu ve ailesi o kadar düşüncesiz ki hep buna yuklenmisler her konuda aile büyüğü gibi yönetmiş sanki onları ama onunla bı alakası olurmu bilemedim
(2,062 puan) tarafından
Sigarayı takıntı haline getirmiş olabilir mi?
Yoksa hemen hemen her davranisina mi böyle
(2,062 puan) tarafından
Illaki vardır ya diyorsun ki tavırları baba ya da abi gibi belliki o konudaki temel sebep ailesi.
(660 puan) tarafından
Sigaraya ayrı takık doğru ama herşeyde bunu yapar. Sinir krizleri geçirecek duruma geliyorum sırf çocuğum için sıkıyorum kendimi
0 oy
(87 puan) tarafından
Eşin narsist kişilik özellikleri gösteriyor resmen senin başkasının yanında mutlu olmanı, gülmeni istemiyor ve kıskanıyor sadece kendisine ilgi göster istiyor.. hele ki sen onun yanında durgun arkadaşlarının ve başkalarının yanında daha neşeli olunca kudurur
(660 puan) tarafından
Onun yanında neşeli olmama izin vermiyor ki az önce bak saat 11 olmuş bana halıya iğne düşmüş oranın resmini atmış ama birde başkalarına bakıyorum kocası kadın biraz daha uyusun diye çocuğunu banyo ettirir kahvaltı yaptırır. Bu neden böyle anlamadım çok yoruldum bitiğim resmen
(14,036 puan) tarafından
Kocanı engellesen mı napsan mesaj falan atamasin okudukça bana daral geldi yüzüne karşı söyleyince de cevabını sert bir şekilde vermelisin konuşmalar işe yaramadıysa tepkini daha sert göstermeye çalış
(87 puan) tarafından
Bence alın karşınıza konuşun siz sorun çıkmasın diye neyse dedikçe alışmış belliki bütün sorumlulukları size yıkmış.. çok zor gerçekten
(660 puan) tarafından
Çok konuştum asla anlayışli değil dinlemez bile
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Ayy kusura bakma ne cins insanlar var ya Allah sana sabır esine akıl fikir versin 
(660 puan) tarafından
Amiiiin
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Sıkıntı ya o ne biçim zihniyet kafa yapısı 

(660 puan) tarafından
Çok kötü gerçekten
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Ah yavru iyi bilirim ben bu tarz adamları. Yapman gereken şu, o sana napıyorsa sende özellikle onun ailesi varken aynısını ona yapacaksın. Ailesinin yanında ne yapsa hoş görmeyip rahatsız olacaksın. Empati yetenekleri sıfırdır bu adamların, zehir ederler hayatı. Bilmezmiyim
(660 puan) tarafından
Yapıyorum nasıl oluyorsa yine rezil olan ben oluyorum çıkış bulamadim
0 oy
(373 puan) tarafından
Valla sıkıntılı o ne öyle be yazık değil mi sana bence sende aynı şeyi yap ona psikolojisini allak bullak et nasıl birşeymiş görsün
(660 puan) tarafından
Çok umursamaz biri takmıyor denedim
(373 puan) tarafından
Yaa. Valla canım bilmiyorum ama senin yerinde olmak istemezdim tahmin edebiliyorum nasıl gerildiğini. Allah yardım etsin inşallah düzelir
(660 puan) tarafından
Sağol canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 153 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde G.i (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 473 göst.
0 oy
6 cevap 224 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Muallime3455 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy